Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
30. okt 2009

Mifi vždyť to je mimi foto budeme ukazovat až přivede nápadníka 😀 😀 😀 😀 .No to měla teda odhad 10 měsíců to bude sedět v kočárku a žužlat rohlajs 😀 😀 😀 😀 a bude krásně teplo 😀 😀 😀 Syn se ptal kdo to co to tak jsem ukazala malého fota říkal že je prďácky 😀

josifek
30. okt 2009

Neva mě to rychkle pálí hold vycvičená Mifi z práce poznavací znamení červený kočár a v něm kluk 😀 😝

traktor
30. okt 2009

luciiiim cmuk, muk cmuk...som bolavmeste, s matkom na plastickej chirurgii, pozriet na to ...co ma pod bradou...tak je to dobre, do roka to moze zmenit tvar a farbu/ nam o zatial stale ostava rovnake/ a od roka do tych 5 rokou sa to vraj samo vstrebe,,,ze ziaden strach...tak som spokojna....a citam citam citam...tak vitaj v klube dracikomaniacka 😀 😀 😀 kto tam vojde bez hracky neodide, ze? 😀 😀 😀 😀

mifinka
30. okt 2009

Jo já mám taky v PC fotky, MM se chlamal že jsem tu fotila akty, ale když on mi v létě tak božsky usnul na adama... tak jsem to zvěčnila.. No a pak taky to co si tam pod sebe nadělal 😀 No kočárek si vybral tatka... Prej ferari 🙂 ale jo, moc barevnejch kombinací tam nebylo a co se mě líbilo bylo světlý a já jsem prase, malej bude beztak pro mě.. Proto padla volba na červenou.
Lucim, čajes bych si i dala, nechceš mi ho udělat? Páč jako už jsem dneska game over...

traktor
30. okt 2009

a potom som este piekla kolac jeden pre nas a jeden pre susedu/ peniazkysa zidu...a zajtra budem varitgulas pre15 ludi/ to je tiez pre tu susedu a za peniazky....co si asi kupim? 😀 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

jasne traktor ,tebe vždy ide všetko perfektne...ja sa snažim už od neviem kedy a proste nič....tak už si neviem dať rady...nemam nahodou aj druheho už teraz davať na nočnik?
niekto povie šak počkaj sama,začne mu to vadiť atd ale jaksi mu to nevadi...do kolko je povolena hranica kedy by mal vedieť?

mifinka
30. okt 2009

Nooo, dráčika máme i my, musím uznat že ceny jsou lehce srovnatelné s netem, fakt cenově bomba, akorát to tam je teda víc růžové.. klasikuš jako všude ostatně.. Takže mě tam prozatím nic moc nenadchlo... Samo že ty capinky od fisheru a spol pro mini mimi joooo, ale měla jsem 1 balík od fisheru a 1 od lamaze na cestě tak jsem radši nechtěla MM provokovat... 😀 😀
I kdyyyž, včera zas udělal kup... Nechala jsem si otevřenou mimiaukci a on šmejdil a šmejdil až vyhrál toto... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4221055
A strašně si myslel že na to nepřijdu... Použijeme tak možná příští léto? jetsli vůbec? Ale co...Dašlí krámeček do našeho bytečku, jen s tím mohl počkat aspon rok...

voskovka
30. okt 2009

jakoš tym som ťa nechcela uraziť...aby tu zas niekto nemyslel 😕 ...len nemam rada ked niekto radi to čo už davno skušam...
ja viem že každe je ine,indivindi...ale su to pravdu povediac ušetrene korunky...tyždenne kupujem ako davidkovi,tak malemu plienky... ☹ 😒

josifek
30. okt 2009

Vosky můj syn kdysi odhodil plenky sám ale měl ty obyčko vadili mu že jsou počůrané a že studí.pak jsme ho daly na nočník i když nic neudělal.Chválili jsme i snahu že si ho sám přinesl, i kdyyž planý poplach a nakonec vyhrál záchod a čůrání ve stoje jako táta 😉 Neporadím ti jen píši jak to u nás fungovalo

traktor
30. okt 2009

vosky 😕 ....normalne nechapem...som dakedy povedala zemi ide vsetko najlepsie...ja som len povedala co sa mne osvedcilo, tebe nemusi...normalne nechapem...ale uz som ticho...

josifek
30. okt 2009

Mifi fajná neboj užijete 😀 😀 😀 😀 my dědíme po 4 letém synovečkovi Vojtíkovi a po7 leté adoptivní dcerce mojí tetky 😀 😀 😀 už máme dva kočárky a třikrát šušu panenku 😀 😀 😀

mifinka
30. okt 2009

Voskiii.. plýny jsou do 20kg ne? tak to máte ještě čas 😀 klid, ono to přijde.. Sice nevím kdy... ani jak.. ALe musí... no ni? A já teda kupuju pleny tak jednou za dva měsíce, koupím toho hodně, většinou v makru.. Anebo když náhodou jdu a někde je slušná cena, tak koupím jeden balík.. Hele, segra má dva kluky.. A jeji M říkal že se tsrašně těšil až nebudou na plenách, že ušetří, ale že to stejně není pravda, protože ty prachy stejnak vecpeš do něčeho jinýho.. Chápu že ted je to záhul dvoje pleny.. Ale zase si vem, že by jsi těch 500 měla v peněžence.. No já bych vlezla do prvního obchodu a nechala bych je tam za capiny... Jako dneska, za malého 300 jen to hvízdlo.. Ani jsem to MM neříkala 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

ved pišem, mm cikal do nočnika pred nim,ked sme na wcku,nechame nech kuka ako sa to robi,
aj rozpravku mam ako tam zvieratka cikaju a kakaju...
asi ho necham tak a nebudem mu nočnik spominať,čo myslite? 😕
traky... 😕 😀 ok...

voskovka
30. okt 2009

mifi....jasne...môže za tie plienky mať napr.autička...a do nich kakať... 😀 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

mifi-inak mala som babičku v bohumine aj naši sa tam sobašili,ale už umrela,a mám tam len tetu... 😉

mifinka
30. okt 2009

Josi díkes, vím že užijeme, ale později, určo ne hned na jaře 😀 😀
Traky kliiiiiiiiiiiiiiid. Já si ráda vyslechnu dobře míněnou radu.. A mimochodem, poslední dobou je tu pomalu každý den nějaký pidi problém.. že by po roce ponorka ? Hihi.. co budete dělat až našim bude 18-náct a my tu budem furt strašit 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

čo mam preslov sama so sebou???? 😀

lucim
30. okt 2009

traky, mia, maminky skusene, kamosky vyborne, ja mam rada vase slova a rada si precitam, ako to u vas fungovalo. 😉
mifiiiiiiiiiiiii mas super chlapa, twn darcek je typicky chlapsky, juuuu, motorka , som sa pobavila, je to mile. 🙂

voskovka
30. okt 2009

tak mifi to už asi nebude inetrnet ale néééco jinýho...... 😀 medzigalakticka komunikacia...ty na marse a traki na venuši,lucim na mesiaci atd.... 😀

josifek
30. okt 2009

Lucim no fungovalo jsem zvědavko jak to bude s Karamelkou 😀 😀 😀 😀 😀 .Synátor se tomu jen řehtá 😀 😀 😀

mifinka
30. okt 2009

Voskiii, Bohumín je prdelka světa, snad jsem tam ani nikdy nebyla.. teda možná jo, pokud je tam lom kde se dá koupat.. Mě se totiž plete Bohumín s Rychvaldem.. Dvě zapomenuté vesničky... Asi za Orlovou myslím? 🙂 Ono je to těžké s čuráním.. Já si jasně pamatuju jako děcko, že jsem se tsrašně ráda učila všechno sama.. Zkusit mu dát nočník pod postel a zkusit říct že když tam bude ráno poklad že dostane malý dáreček? Není úplatný? 😉

voskovka
30. okt 2009

som farbila hlavu...ty kokso..mala som to hodinu. miesto 35min..koli konovi som zabudla splachnut...nevypadnu mi vlasy???? 😕 😖

mifinka
30. okt 2009

Fuj voski, dej pokuj, na marsu je určo kosa, radši tu venuší berem 😀
JJ Luci, on si tatka věřil už na vánoce jak jsem byla těhotná.. DOstala jsem pod stromeček samé modré věcy.. Od botiček až po dudlík 😀 ted se v tom vyžívá.. však to znáš, maš taky doma chlapa co má syna... 😅

josifek
30. okt 2009

Bohumím je fajn bydlí tam bráška ale jen tam kde nejsou obyvatelé tmavé pleti co udržují stav populace v ČR 😀 😀 😀 😀 Rychvald jsem viděla jen z auta cestou do Bohumína 😀 😀 😀 V orlové bydlela teta, ale Havířov je Havířov 😀 😀 😀 😀

josifek
30. okt 2009

Mifi my u kluka měli vše skoro růžové chtěl holku 😀 😀 😀 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

zajtra rozpošlem foto s holou hlavou.... 😀

lucim
30. okt 2009

mifi ten moj mi zatial nic takeho nedovliekol domov, ale cakam, co bude, kedy bude rozkladat po zemi zeleznicu. 😀
ale ked sme boli u mojej mamy a zbehli sme do obchodu mne kupit bundu a babka strazila vnucika, tak ma este tahal do dracika, ze nemozeme len tak s prazdnymi rukami prist naspat, hrkalku kupil, boli sme prec hodinu a pol. 😀

josifek
30. okt 2009

holky kuki na synka když byl mimisek 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

mifinka
30. okt 2009

Voski, neboj, pokud nemáš nějakou vietnamskou barvu tak určo nevypadají.. tak jsem si barvila kdysi hlavu... 🙂 a chytré je u toho hrát karty a popíjet.. To i za dvě hodiny myješ.. 😀
Fakt Josi? Ta já znám jenom jednoho kluka co chtěl dcerku a splnilo se mu to.. No já byla přesvědčena že je malej hoka.. Až UTZ tehdá odhalil pravdu 🙂 ještě tehdá byla miss čr, já sama doma a kecám do břicha.. To si pamattuju jak dnes.. ty musíš být holka když s tebou ty kočky v plavkách nic nedělaj že? kdybys byl kluk tak aspon kopneš 😀

lucim
30. okt 2009

trakyyyy, ty si taka sikulka, skoro som ta zabudla pochvalit ... nenapecies aj mne nieco? zaplatim v naturaliach, poslem ti kopec zverov na farmu a odlozim adoptiky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre