Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mifinka
30. okt 2009

HEhe, tak vidíš josi, tak není nic divnýho mít červenej kočárek 😝 😀 Ale musím říct že je furt stejnej...

josifek
30. okt 2009

no jo je je to můj mazel 😀 😀 😀 😀 stydlivý 😀 😀 😀

mifinka
30. okt 2009

No nic, idem radši hajííí, páč za chvilu budu mít písmenka na čele..
Tak brou noc všem a teplé ponožky na nohy 😀

josifek
30. okt 2009

Ani supr 🙂 😀 😀 😀šikulka 😵 😵 😵

josifek
30. okt 2009

Mifi dobrou nocinku 😀

ani3012
30. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/myalbums.php?

už som sa aj dopracovala,aby to bolo aj na koňovi 😀 😀

josifek
30. okt 2009

i já jdu hají rano budu cvičkat aby byůi záda lepšíííííí 😀 Dobrou nocinku a cmuky všem 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
30. okt 2009

dobru noc, ja som este tu, ale asi to tiez zaklapnem, nejak sa mi toci hlava
ani dobreeee 😉 mia nocnikove fotky sa mi vzdy pacili 😉

ani3012
30. okt 2009

brú noc !

majkas
31. okt 2009

jeej som prva 🙂
zelam krasne rank vsetkym a krasny vikendik!

my ideme menit gumy na aute a este idem kupit ten fusak lebo vcera bez uspechu, ale aspon nejake darceky sme zase kupili.

inac vcera sme zaspavali od 19 do 21,15 😒 , ja uz fakt neviem ze co sa jej stalo ze nam nechce zaspinkat vecer. cez den uplna pohoda tak ako predtym, polozom do postielky a spi ale vecer, mrnci, mrnci, ked si ju nevsimam tak potom uz reve, reve.... ach jaj, no hadam sa to nejako unormalni 🙂

nina41
31. okt 2009

Ahojte 😵 😵 😵
u nas dnes krasne svieti slniečko,cely tyžden pršalo a bolo pod mrakom,,

lucim
31. okt 2009

dobre ranecko 🙂

aaaaa huraaaa a pomoc, maťo pochopil, ako hra fialova opica na hrazdicke lehatka, a pusta mi to tu dookola 😀 😖 😝 🙂

lucim
31. okt 2009

majka ja uz mam gumy vymenene, drahy este nie, a dufam, ze tamarka sa v spanku vecer umudri. prajem vam to.

ahoj nina, tu je slnko a zima. 😉

vendulacky
31. okt 2009

Ahojky všem,

přeju krásnou sobotu, tady je azůro, ale kosa..
Emuš se nám porouchala s raním vstáváním, od 6 je "na nohou"...chudinka je biologicky nastavená na starej čas...nebo chudinka já? 😅 Když už konečně se pokojíme, uklidníme, tak se jí zaplní nosánek, že nemůže dejchat nebo začne tlačit do plenky🙂) potvůrka...ted usnula, tak jdu žehlit, pááá

lu, matýsek je malé inteligentní miminko🙂 to se bude mámě brnkat na nervy🙂)

samayka
31. okt 2009

fuuuuuuuuuuuuj a my zasa na druhej straneee!!!

to julovky 2010 boli na prvej 🙂))))))))) sa pekne zbierajú.

tiež vám prajem krásny víkendík.

maka,to mi je lúto že tami takto vystrája. pre mňa nič nové, sýkorka to robí už 4 mesiace 🙂) ale lepší sa, musím uznať. teraz hajáme na balkóne. dnu sa jej nechcelo zaspinkať, tak som ju šupla do overalu a do fusaku a už odfukuje... aj s ovečkou 🙂)))))))
lucim - dovolili sme si takú istú kúpiť, ale priznám, že je parádna .. a krajší plyško v dráčiku ani nebol. apsoň u nás nie 🙂

lucim
31. okt 2009

samy mas to schvalene, aj od matka, len jej dajte ine meno aj July 😀 a mas pravdu, bol tam maly vyber, a tato ovecka je fantasticka, mato s nou spava a drzi ju za usko. aj teraz. 🙂

lucia32
31. okt 2009

Ahojky...my dnes máme za sebou opäť ťažký deň...plač a kňučanie...tak sme šli do lekárne kúpiť calgel a potreli ďasienka...potom malá zaspala...ale keď sa zobudila, tak sme zažili ten najsrdcervúcejší plač v živote ☹ , padali slzy ako hrachy..., tak revala a sa napínala, až sme masírovali bruško, či nie opäť kolika 😖 ....po učičíkaní sa napapala a teraz sa hrá v kočiari so spievajúcim mesiačikom 🙂

lucia32
31. okt 2009

Dnes tu je biedno 😝 😀
Tak my už spinkáme, dúfam, že nám to vydrží celú noc... 🙂

majkas
31. okt 2009

ahojte, tak konecne spime. v postielke zase ten isty scenar tak sme ju chvilu este ponosili, sedela mi na kolenach pri veceri, ocka ledva otvorene ale do postielky ee. tak sme sa nakoniec spolu pritulili na posteli, pridal sa aj ocko a nakoniec zaspinkala 🙂 zebysa citila v postielke osamela?

inac sme boli aj u kadernika, malej sa tam pacilo lebo tam bolo veeela zrkadiel 🙂 a ja som zase po 3 mesiacoch od hrudnika hore za peknu. smerom nadol je to troska horsie s tymi tvarmi ale zase su aj horsie veci na svete 😀

lucim
31. okt 2009

dobry veceeer, som rada, ze natynka aj tamarka spinkaju, matko sa o to tiez pokusa 😉

majka dala si si aj oholit hrudnik? ked od hrudnika? 😀 inak, pristane ti to 🙂

uz mas ten fusak?

a neviete? chcem bezovy alebo cierny fusak k ciernemu kociku? oblecko don mame modre alebo bielochlpate. dajte zene na vyber a je vedla...
(ten predtym som zrusila, zla komunikacia s predavajucou)

lucim
31. okt 2009

kde ste vsetky)? 😢

majkas
31. okt 2009

ahoj luci, hej mame tento http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5535182, trocha divne farby to ukazuje je to tak pekna zelena s limetkovym vnutrom

a od hrudnika myslim lebo mlieckom naplnene prsia ukazu krjasie jak predtym moje jednotky 😀 a dik, som zase oblondavela melirom 🙂

a ten cierny fusak ma aj vnutro cierne? lebo ked hej tak potom zober radzej bezovy, aby ste to tam nemali jak take pochmurne

lucim
31. okt 2009

majka peknucky, kolko ta vysiel? 🙂
aukcia mi prave skoncila, nechcela som sa zbytocne bit, cierny ma svetlo sede vnutro.

majkas
31. okt 2009

52,9e, boli sme v samo-kociky.sk, mali ho na predajni

tak ja by som zobrala cierny s tym svetlym vnutrom, myslim ze ked budes potom v sportovom tak tmavy vonkajsok bude lepsi ako svetly kvoli blatu, mlakam a pod

lucim
31. okt 2009

to je do toho sportoveho kocika, da sa dat aj do lahu. uz ho zacneme pouzivat , ked pojdeme autom, ten velky nechavam na prechadzky po dedine, faaakt je to ostara to skladat a rokladat .
vidiiiiiiiiis, ked mu budu trcat cizmicky, co sa skor zaspini?
pockaj dam link, bezovy a aj cierny ma este na inych inzeratoch
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7047293

uz som s nou pisala, ze si ho mozem osobne vyzdvihnut

mifinka
31. okt 2009

Hoj kočky,
jsme tu jen na rychlý dotaz.. Tak jsem si četla o přetahování předkožky.. A zarazilo mě vyplachování stříkačkou.. maminy kluků, umýváte šuldy nějak zvláštně, či jak to napsat? MM mu ho jednou za čas trošku stáhne po koupání, jak doporučil dětský, jinak že bych mu ho nějak vyplachovala nebo tak... to eeee

lucim
31. okt 2009

mifi ja som sa na to pytala nasej doktorky aj urologa, a ze nemam nic do roka robit, ze netreba.

majkas
31. okt 2009

mifi ja neporadim, mame Tamarku 🙂

luci tak ja by urcite vzala ten cierny, ale ani ten tmavo modry nie je zly 🙂

lucim
31. okt 2009

majka si zlaticko diiiik 😉
... a daj zene tretiu moznost, ked si nevie vybrat z dvoch a moze sa zblaznit hehehehe 😀 idem este kukat na ten modry 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre