Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
1. nov 2009

jeeee ani, ja som zabudla kuknut na hlavnu stranku, som tam chcela pisat komentar, hihihhihihi

a ta kava bola pred pol druhou a bolo to dobre pressko a nie prvy raz som to takto mala. len dnes tu s nami kuka a piska.

lucim
1. nov 2009

ten druhy vtip som nepoznala a dobryyyyyyyyyy 😀 a prvy je len zivot , realita, tiez som mala taku pracu 😖 😀

josifek
2. nov 2009

Krásné raníčko všem přejeme a pohodový den plný usměvu a pusinek 😵 😵 😵 😵 😵

zuzinaaa
2. nov 2009

ahojte babulky som tu dlhšie nebola akosi nestiham mame sa s miškou dobre nechcem nič zakriknut ,ale všetko nám klape jak ma v stredu mame prvé očkovanie tak dufam ,že to bude o.k bojim sa trochu baby chcem spytat čo ste mali cisarsky je normalne ,že menzes dojde po dlhšej dobe ? ja som esšte nemala ! Cela rodina ,že ty si tehotnááá tak idem na gyndu dnes dám vediet 😀

traktor
2. nov 2009

ahojte, zuzi , je jedno ci cisarsky ci normalny porod , pokial kojis menzes nemusis mat vobec 😉

inneska
2. nov 2009

krásne ránko všetkým 🙂

koooonečneeee domaa 😀 tak sme už aj my pokrstený..dopadlo to dobre, máme aj nejaké fotečky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... erik to celé prepal 😀 a boli sme v celom kostole iba my, takže súkromíčko sme mali 😎
chceli sme sa vrátiť v sobotu, nakoniec že pôjdeme v nedelu doobeda...šli sme o 16 😀 potom ešte na cintorín sme išli a ja som prišla domov grogy, tašky vybaliť, jedenie a zákusky do chladničky popratať a nakoniec som o 22 s erikom zaspala 😀 ale bolo dobre 🙂

a čo bolo tu?? kto mi dá stručný výcuc? 😀

monr
2. nov 2009

ahojte,
inn, nádherné fotečky
a my krst furt ništ, nevieme koho dať krstných rodičov 😠

monr
2. nov 2009

cez víkend veľa nepísali, som trošku šmírovala cez fon, ale už neviem čo. 😒

inneska
2. nov 2009

ahoj mon 🙂 dakujemeee 😉 no snád niekto zreferuje 🙂 my sme dali súroncov, inak tiež neviem koho iného by sme dali 😅

lucia32
2. nov 2009

Bré ráničko, my dnes ideme na pich-pich 😝 , ale až o 1 poobede, tak dúfam, že to prebehne bez komplikejšn 😎
A inak sme potierali ďasienka calgelom a malá bola spavá včera celý deň, len spalal a spala 😀 a to som jej potrela v sobotu večer 2x a v nedelu len raz....dasienko je zdurené a to ostré/zúbok/ sa zatiahlo dovnútra 😕

voskovka
2. nov 2009

AHOOOJTE.....vitaj inn..stratena ovečka🙂
nič take sa nedialo,boli tu nejake aukcie,ako vždy.... 😀

lucia32
2. nov 2009

Inn pozerali sme fotos...tak Eriček je už kresťanko...by the way aj my sme mali zlatú košieľku 😉

ani3012
2. nov 2009

monr:
počkajte a uvidíte podľa toho,kto bude k vám kvôli deťom chodiť.My nemáme zlú krstnú,ale chodia k nám veľmi málo.Keď sme boli slobodní,tak sme sa stretávali veľmi často.Za krstných sme dávali našich spoločných priateľov.

ani3012
2. nov 2009

Dnes oslavujú :

27.olianko..........02.7.........Maxim......4 mesiačiky
28.malka18........02.7.........Silvinka.....4 mesiačiky
😀 😀 😀 Všetko najlepšie 😀 😀 😀 😀

ani3012
2. nov 2009

inn
to není fér ! Prečo ma Erik viac vlasov ako my ? ! 🙂 🙂

lucia32
2. nov 2009

Ani, voski ahojte...
Maximovi a Silvinke všetko naj k 4 mesiačkom.
A 2. nie je náhodou narodený aj Miško od lusie99??

monr
2. nov 2009

ani, staršej je sestra a mužov brat, ale segra je už na východe a tam sa vydala, a to nechcem kvôli vzdialenosti, veď to potom je od čoho krstný rodič? a tu bližšie zatiaľ nikoho takého nemáme.
a zas mužových bratov určite už nie. tak máme zatím smolu.

monr
2. nov 2009

lu, nech to očkovanie máte čo najbezbolestnejšie.
a oslávenčekom všetko naj.

inneska
2. nov 2009

lu..tak nech sú včielky bezbolestné a košielku vyberala švagrinka 🙂 a rozmýšlam, že začnem asi aj ja niečim potierať dasiemka, bo tak erik kúše...až to bolí, ked mi chňapne ruku 😀

vosky...tak som rada, že som o nič dôležité neprišla..a u vás ako?? všetko ok? 😉

ani...a to som si myslela, že ako máličko vláskov erik má 😀 😀 ale za posledný mesiac mu podrástli 🙂

gratulujeme maximkovi a silvinkeee 😵 😵 😵 😵

lucia32
2. nov 2009

Hehe, dočítavam a vidím , že Miško bol včera...tak všetkým narodeným s 1. na začiatku všetko NAJ...
Ani ty máš za to 1+ 😉

monr
2. nov 2009

babky, kúria u vás? u nás je taká kosa, malá má čiapku na hlave, 2 vrstvy oblečenia, a ja tiež som naobliekaná ako cibuľa. brrrrr, by som strieľala. 😠

lucim
2. nov 2009

dobre ranecko, 🙂
inn krasne fotecky z krstu 🙂
ockovanym zelam, aby to prebehlo hladucko a bez problemov,

maxikovi a silvinke vsetko naj, misko mal vymesacie vcera 🙂

kronikarka, vyborna praca. 😉

inn toto mame nove - ani je kronikarka a sikovnaaaaa 🙂

monr
2. nov 2009

luci 🙂

lucim
2. nov 2009

mon, u nas kuria, prave tu kuric pobehuje s drevom a zalozil v krbe. 🙂 ale v panelakoch ze vam nekuria, to je hnusne 😠

lucim
2. nov 2009

inn co to ma erik za fialovu hracku? vyyyborna fotka 😀
matko vcera dostal okrem ineho kladivo. 😝 nastastie detske a vydava to zvuky. bude zabava, ked pochopi ako na to. dnes este nebol v kresielku, som zvedava, ci si este pamata, ako spustit hudobnu opicu. 😝

monr
2. nov 2009

luci, no v domoch to máte lepšie
a my tu mrzneme, brrrr

inneska
2. nov 2009

luci 😉 dakujeme 🙂

mon..my si sami kúrime...aj teraz mi ide ohrievač, aby tu bolo teplúčko 🙂

lucia32
2. nov 2009

Mon...my si kúrime sami, ale mama je v bytovke a tam už kúria 🙂 , tak to vám nezávidím...ja zimu neznášam...teda ak mi je zima 😝

monr
2. nov 2009

ohrievač by sa zišiel, ale mi je ľúto vyhadzovať peniaze.

ani3012
2. nov 2009

luci,ty si taká expertka,keď odstránim vírus z truhly, čo sa s ním stane ? Vojde naspäť do počítača ? To som si ho stiahla na FB s aplikáciou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre