Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., sme skusali , velmi sa mu to paci, len chvilocku...a nosky mu len visia ... 😉

traktor
2. nov 2009

lucia gratulujem ku navsteve 😀 , a ten zapal nech je raz dva fuc... 😉

lucia32
2. nov 2009

Traky...fešák...aj mne bude treba chodačku, stará po deťoch už nie je... 😝 Asi malej kúpime novú pod stromček, alebo ak bude dobrá mimiaukcia 😀

traktor
2. nov 2009

lucim, musi byt rozkosny...matko pri papani nevyska len zatlaci dasienkami a ...kuse? 😀 😀 😀 ...ze to je moje nedam nikomu? 😀 😀 😀

lucia32
2. nov 2009

Trak...jj, sme sa potešili, mm sa už bál, či nie som zas tehotná 😝 , chlapi 😀
Vraj dokial nebude TO, nebude ani ONO 😀 😀 😀

traktor
2. nov 2009

lucia ja som pozerala aukcie ...mam pocit ze pytaju viac ako ked si objednas novu 😅 , za tuto som dala 35 eur, a je nova aj raz dva prisla...mame ju teraz ako stolicku...ale matko je v nej fakt len chvilku...sice on by tam bol aj dlhsie , len je este drobcek 😀

traktor
2. nov 2009

joj luci tak ste sa potesili obaja, mm ze uz to je a ty ze uz bude aj ono 😀 😀 😀

lucia32
2. nov 2009

trak...juj, takú vec ako choditko by som si najradšej okukala, lebo sú aj nestabilné, aby sa z neho nevykotila 😝
A svojich krpcov som tiež dala posedkať okolo 5 mesiacov, len im nožičky ako nitky viseli 😀 a potom pobehovali po špičkách 😀

Len to ONO bude až potom, bo teraz TO a potom liečba zápalu 😝 snaď sa dožijeme 😀 akurát to vychádza na moje narodky, tak to bude ako darček 😀 hehehe 😝

lucia32
2. nov 2009

Traky, čo máte za značku chodítka? Odkial si objednávala?

traktor
2. nov 2009

luci objednaa som prisababy, a je fakt dobre, na bokoch su take zakvacky ci ako sa to vola , to ked stlacis tak choditko ostane na mieste, nepohnes s nim, vpredu ten motyl hraje a blika a take tie male motyle ci co su si matko lahko vie vybrat a obhryza ich takze som veeelmi spokojna

lucia32
2. nov 2009

ja pozerám toto...skúsim ešte pohľadať s lepšou cenou...ale sa mi páči http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5032163

lucia32
2. nov 2009
traktor
2. nov 2009

pekne su obe 😉

traktor
2. nov 2009

ale ked pozeram tak skor ta prva, ta druha nema tie zakvacky, ...co ubrzdi...

malka18
2. nov 2009

ahojte..v prvom rade vás pozdravím všetkych...ajoooooojky.. 😉 😉
no čo sa týka spánku to je stále rovnaké,kupila som už aj mliečko s kašou a nepomáha a nepomáha malá sa v noci budí a budí ☹ ☹ ☹ ale nie od hladu ale asi od toho že je vyspatá čo ja teda niesom...cez den len mrnčíme iné nevieme 😒 😒 asi ma už pomaly poráža včera som jablčo nastúhala pomaly sa učíme papať z lyžičky dnes dám mrkvičku...zaspáva len na rukách a ešte stááááále spí v zavinke so zaviazaními ručkami 🙄 🙄 🙄 🙄 nedá sa mi ju to odnaučiť 😠 😠
jedno pozitívum dnes máme 4 mesiačiky... 😀 😀 😀 😀

ani3012
2. nov 2009

http://www.youtube.com/my_videos_edit

no už som aj ja malú nahrala.Nieje tam nic moc,len trochu blaboce,ale aspoň neostala ticho ako vždy 🙂

traktor
2. nov 2009

tak este traz, je krasna ...mam pocit ...podoba sana tea vsak? 😀 😵 😵 😵

ani3012
2. nov 2009

čítam ,že na koho? ja neviem čo je sana tea
až potom sa na teba 🙂

lucia32
2. nov 2009

Ani...krásne videjko a nevrav, že nič moc 😝
Ani naša nie je práve megahviezda, ale pre nás je NAJ 😀

lucia32
2. nov 2009

Ja mám tiež natočené, len to strčiť na youtube nie je čas 😅

A máme za sebou 2 včeličky...au au, plačkala pri oboch a potom smutne pozerala na tetu sestričku a kým mamka vybavovala veci okolo starších deti, tak Naty už veselo džavotala 😀 Na 2. včielku nám vychádzalo pred Vianocami, ale presunula nám to doky na nový rok, nech si náhodou nepokazíme Vianoce 😝 😀
A samozrejme aj poradňu, sme pekne za mesiac pribrali...z 5320 na 6100 😀

ani3012
2. nov 2009

Luci tak to je už krásna váha,nie ?
A hoď aj ti videjko na youtube,aby sme ju videli skoro na živo.
Ale naozaj,tam nič zaujímave nieje oproti grgu a prdu čo predviedla malá Markétka 😀 😀 😀
to sa mi páčilo
Aj nás čaká očkovanie,to druhé máme mať až 30.11.
tuším si aktivujem ten kalendár z azetu,lebo je toho na mňa moc 😖

traktor
2. nov 2009

povyskakovali mi pismenka, aj tak sa podoba na teba 😀 😝

ani3012
2. nov 2009

som pochopila
inak je Evička nejaka uplakaná aj na rukách.Neviem čo s ňou.Teplotu ma 36,9 tak dúfam,že hore nepôjde.Začalo to tým pomrndžávaním,čo som natočila a už asi 30min.len plače

lucim
2. nov 2009

aniiiiiiiii evicka je uz riadna kecalka 🙂
luci, tak ste to uspesne zvladli 😉

lucia32
2. nov 2009

jj zvládli...teraz spinká, ja kroken práca, tak dúfam, že nebude teplotkovať 😝 A videjká sú už v PC, len ich hodiť na tube 😎 Ked sa mi večer podarí, tak potešíme vaše oko...
A ja som Markétku nevidela, a ja chcééém 🙂

traktor
2. nov 2009

alen tak mimochodom , pridavam sa do klubu plesavejucich/ci ako sa to povie 😀 😀 😀 / maminiek...vlasy mam uz vsede , len nie na hlave.... 😅

traktor
2. nov 2009

tym vsade som myslela na svetri... 😀 😀 😀

traktor
2. nov 2009

lucia krasna vaha 🙂 , tiez jej davas smotanu miesto mliecka? 😀

lucim
2. nov 2009

traky na hrudi a chrbte? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre