• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3483542&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, sme skusali , velmi sa mu to paci, len chvilocku...a nosky mu len visia ... :wink:
2. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia gratulujem ku navsteve :grinning: , a ten zapal nech je raz dva fuc... :wink:
2. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky...fešák...aj mne bude treba chodačku, stará po deťoch už nie je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi malej kúpime novú pod stromček, alebo ak bude dobrá mimiaukcia :grinning:
2. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, musi byt rozkosny...matko pri papani nevyska len zatlaci dasienkami a ...kuse? :grinning: :grinning: :grinning: ...ze to je moje nedam nikomu? :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak...jj, sme sa potešili, mm sa už bál, či nie som zas tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chlapi :grinning:
Vraj dokial nebude TO, nebude ani ONO :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia ja som pozerala aukcie ...mam pocit ze pytaju viac ako ked si objednas novu :sweat_smile: , za tuto som dala 35 eur, a je nova aj raz dva prisla...mame ju teraz ako stolicku...ale matko je v nej fakt len chvilku...sice on by tam bol aj dlhsie , len je este drobcek :grinning:
2. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj luci tak ste sa potesili obaja, mm ze uz to je a ty ze uz bude aj ono :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...juj, takú vec ako choditko by som si najradšej okukala, lebo sú aj nestabilné, aby sa z neho nevykotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A svojich krpcov som tiež dala posedkať okolo 5 mesiacov, len im nožičky ako nitky viseli :grinning: a potom pobehovali po špičkách :grinning:

Len to ONO bude až potom, bo teraz TO a potom liečba zápalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: snaď sa dožijeme :grinning: akurát to vychádza na moje narodky, tak to bude ako darček :grinning: hehehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, čo máte za značku chodítka? Odkial si objednávala?
2. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci objednaa som prisababy, a je fakt dobre, na bokoch su take zakvacky ci ako sa to vola , to ked stlacis tak choditko ostane na mieste, nepohnes s nim, vpredu ten motyl hraje a blika a take tie male motyle ci co su si matko lahko vie vybrat a obhryza ich takze som veeelmi spokojna
2. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozerám toto...skúsim ešte pohľadať s lepšou cenou...ale sa mi páči http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5032163
2. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne su obe :wink:
2. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked pozeram tak skor ta prva, ta druha nema tie zakvacky, ...co ubrzdi...
2. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..v prvom rade vás pozdravím všetkych...ajoooooojky.. :wink: :wink:
no čo sa týka spánku to je stále rovnaké,kupila som už aj mliečko s kašou a nepomáha a nepomáha malá sa v noci budí a budí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nie od hladu ale asi od toho že je vyspatá čo ja teda niesom...cez den len mrnčíme iné nevieme :unamused: :unamused: asi ma už pomaly poráža včera som jablčo nastúhala pomaly sa učíme papať z lyžičky dnes dám mrkvičku...zaspáva len na rukách a ešte stááááále spí v zavinke so zaviazaními ručkami :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nedá sa mi ju to odnaučiť :angry: :angry:
jedno pozitívum dnes máme 4 mesiačiky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/my_videos_edit

no už som aj ja malú nahrala.Nieje tam nic moc,len trochu blaboce,ale aspoň neostala ticho ako vždy :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este traz, je krasna ...mam pocit ...podoba sana tea vsak? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam ,že na koho? ja neviem čo je sana tea
až potom sa na teba :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...krásne videjko a nevrav, že nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani naša nie je práve megahviezda, ale pre nás je NAJ :grinning:
2. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám tiež natočené, len to strčiť na youtube nie je čas :sweat_smile:

A máme za sebou 2 včeličky...au au, plačkala pri oboch a potom smutne pozerala na tetu sestričku a kým mamka vybavovala veci okolo starších deti, tak Naty už veselo džavotala :grinning: Na 2. včielku nám vychádzalo pred Vianocami, ale presunula nám to doky na nový rok, nech si náhodou nepokazíme Vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A samozrejme aj poradňu, sme pekne za mesiac pribrali...z 5320 na 6100 :grinning:
2. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak to je už krásna váha,nie ?
A hoď aj ti videjko na youtube,aby sme ju videli skoro na živo.
Ale naozaj,tam nič zaujímave nieje oproti grgu a prdu čo predviedla malá Markétka :grinning: :grinning: :grinning:
to sa mi páčilo
Aj nás čaká očkovanie,to druhé máme mať až 30.11.
tuším si aktivujem ten kalendár z azetu,lebo je toho na mňa moc :confounded:
2. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povyskakovali mi pismenka, aj tak sa podoba na teba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pochopila
inak je Evička nejaka uplakaná aj na rukách.Neviem čo s ňou.Teplotu ma 36,9 tak dúfam,že hore nepôjde.Začalo to tým pomrndžávaním,čo som natočila a už asi 30min.len plače
2. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniiiiiiiii evicka je uz riadna kecalka :slight_smile:
luci, tak ste to uspesne zvladli :wink:
2. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj zvládli...teraz spinká, ja kroken práca, tak dúfam, že nebude teplotkovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: A videjká sú už v PC, len ich hodiť na tube :sunglasses: Ked sa mi večer podarí, tak potešíme vaše oko...
A ja som Markétku nevidela, a ja chcééém :slight_smile:
2. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alen tak mimochodom , pridavam sa do klubu plesavejucich/ci ako sa to povie :grinning: :grinning: :grinning: / maminiek...vlasy mam uz vsede , len nie na hlave.... :sweat_smile:
2. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tym vsade som myslela na svetri... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia krasna vaha :slight_smile: , tiez jej davas smotanu miesto mliecka? :grinning:
2. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky na hrudi a chrbte? :grinning:
2. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok