Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. nov 2009

tak vsetkym dobru noc, 😵 😵 😵

lucim
5. nov 2009

tak dobru noc. 😵

lucia32
6. nov 2009

Tak dobré ráno... 😉

lucia32
6. nov 2009

Sa pochválim...na druhý týždeň som celý týždeň doma, mama totižto ide na školenie 🙂 Júúúj sa teším, žiadne vstávanie, len mojkanie sa s mojou babuľkou 🙂

blani2
6. nov 2009

Dobré ráno bambulky 🙂

Luci, to je suppppprrr 🙂 To bude mojkací týden. Zasloužíš si trochu volna 😉

lucia32
6. nov 2009

Blani ahoooj...
Aj keď práce nie je fyzicky náročná, predsa len tam treba ísť a byť tam 😝 A keď nie je ľudí, uff tak je to na vetvy...ešteže mám koňa, že? 😀 😝

lucia32
6. nov 2009

Ako sa máte s Kubikulom? 🙂

traktor
6. nov 2009

ahojte...tak na rano super sprava...mm je zamestnany len do koncamesiaca...v decembry ho zoberu spet ked pojde na zivnost 😖 ...ze fajn akurat pred koncom roka...codnes este pride...

lucia32
6. nov 2009

Trak...sú to vydrbanci, na živnosť s tebou nemajú žiadne starosti, žiadne stravenky, žiadna dovolenka, žiedne odvody...všetku zodpovednosť berieš ty...ale ak je to dobrá práca a jediná možnosť? 😕

blani2
6. nov 2009

Luci, však právě, ta povinnost...úplně chápu tvou radost 😉

My se máme fajn. Včera jsme trochu flámovali, ale jen do 21. Kámoš oslavoval narozky, tak Kubík nemohl chybět. Kámoš šprýmař se mu neustále pokoušel objednávat malé pivko a když to neprošlo, tak mu zkoušel dát líznout aspoň pěny 😠 No byla jsem furt ve střehu. Navíc ho taťka po 5ti pivech neustále dával za krk na koníka... 😕 Kubík byl středem pozornosti, úplně zastínil oslavence. A samozřejmě to mělo své následky. Oči jak tenisáky do 24.00. 😝

A co Natálka? Jak vy se máte?

traktor
6. nov 2009

...a chodila uz postarka ...a nic...od 16 cakam na zvonkohru macko pu...je to zaplatene / 10 eur/ a furt nic...uz som aj pisala tej babe, tak ze mala problemy ale ze uz to posle...boloto vpondelok...dnes je piatok...ta co mam robit? 😖

traktor
6. nov 2009

no mm ma vodicak na vsetko, tak urco si daco najde , ak nic mame rodinu hore dole po svete , tak aspon pojde tam / ujo chodi na 2-3 tyzdnove turnusy tak ked nic tak aspon toto...ale je to svinstvo...robi tam uz od vojenciny a teraz toto...a zivnost v ziadnom pripade eee

traktor
6. nov 2009

blani tak si mala rusny vecer....

josifek
6. nov 2009

Krásné raníčko babulky 😵 😵 😵 😵 😵 a mrňouskové cmuky 😵 😵 😵 😵
Luci pořádně si to užijte to muchlováníčko 😵 😵 😵 😵
traky ahojky 🙂
kuky nafotila jsem já 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
a šipka v pravo

traktor
6. nov 2009

normalne neskutocny za tu cenu....karamelka ma aspon pohodlie , vyzera taky velky... 😵

traktor
6. nov 2009

...tak dnes sa budem len stazovat ci co? 😅 patko mi ovracal akurat prezlecenu postel...komplet...a to nebol chory uz vyse 3 rokou...zabite ma...co je to za den.... 😢

blani2
6. nov 2009

ahojte traky, josi 🙂

traky, s tou prací je to naprd. Všichni hledají, jak kde ušetřit 😠 a zboží určitě přijde, mně se stalo něco podobného.Uháněla jsem dotyčnou skoro 2 měsíce (mmch byla v hvězdách), ale nakonec vše přišlo.

josi, to máš nový kočík? Jak si tam prďolka velebí, blaženě se usmívá 🙂

aaaa dítě hore 😎 zatííííím pa

lucia32
6. nov 2009

Blani...my sa máme fajn, tak ako pri bábätku 😀 Žiadne extrémy už nestvára, takže pohodička...
My máme zajtra oslavu 30tky, tak dúfam, že žiadne koníkovské excesy nikto nebude stvárať 😝 a budú tam hneď 2 bábätká...3m a 9m babuľky 🙂

josifek
6. nov 2009

traky je veliký i široký a malé se v něm líbí 😀 jo to se bude drandit 😀 😝
no nic převlečeš a budeš léčit 😉 A Patkovy pohlazení at e brzy zdravý 😵 😵 😵 😵

lucia32
6. nov 2009

Josi...vyzerá supre, veľký, priestranný, nie ako tie novodobé prdítka 😀 A Simonke sa tam evidentne páči...

Traky...poznáš Murphyho zákony? 😝 😀

samayka
6. nov 2009

ahojteee

josi , aj my sme pred dvoma týždňami kúpili niečo podobné.. hovoríme tomu doma TANK. fantasticky to péruje a je to priestranné že by sa tam ešte aj dvojičky naše vpratali.

naša sýkorka nám totiž trooošičku vyrástla zo svojho kočíku.. teda ona sa ešte zmestí, ale fusak už moc nie 🙂))))))) a do šporťáku som ju ešte nechcela dať.. a za 50 euro ... no čoby sme nekúpili..

svokruš chce dnes prísť varovať... že nech si odpočiniem.. nooo keby radšej prišla ožehliť 🙂)))))))))

baby, mám otázku... tiež vám tak plzne hlava?? ja už mám len 4 vlasy v šiestich radoch.. už neviem čo robiť. každým česaním, umývaním... aj obyčajným zahrabnutím do vlasov mám plné hrste... a na vankúši už nachádzam hotovú parochňu... idem sa dať ostrihať...

josifek
6. nov 2009

Blani né to je kočárek na chalupu ať ten náš nemusím pořed tahat tam a zpět. Dala jsem za něj 250kč 😀 😀 😀

tady každej slaví a my musíme počkat do konce měsíce pak budeme také v jednoom kole,švagr22.11,synovec Vojtík 25.11,Můj manžílek 26.11 a jeho maminka4.12 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
6. nov 2009

josi to bude asi ....pouzijem strasne slovo ...s prežratia /prejedenie by bol slabyvyraz/ , pojedol koooopec bananovych saloniek.....sme boli vecer v obchode , maju vylozene tak sme neodolali, ze bude na stromcek, nakoniec skoncili v patkovom brusku a asi im bolo tesno taksa chceli poprechadzat 😀 😀 😀

josifek
6. nov 2009

Lu jo je parádní velký 😉
Samy no je to supr tank 😀
a vlasy my padají také šíleně 😉 ale ono přestane až budu plešatáááá 😀 😀 😀

josifek
6. nov 2009

traky tak to se nedivím .My na stromek dáváme jen penízky u nás kolekce moc nefrčí , spíš asi 16 druhů cukroví 😀 😀 😀 😀 Perníčky už napečené 😀 😀 😀 😀

lucia32
6. nov 2009

Samy aj mne plznú, ale ešte vždy mám hniezdo na hlave, nevýhoda vlniacich sa vlasov 😝 , aj ked ich nie je veľa, vypadajú tak 😀

traktor
6. nov 2009

ahoj samy ...neskutocne, vsade samy vlas...ale po skusenosti s predoslych tehu , viem ze po 9 mesiacochsa mi to upravilo,a bolo zas vsetko ok...tak uvidime....ked nie kupim si lestidlo.... 😀 😀 😀

samayka
6. nov 2009

hmm... tak to ja plešoun o chvílku určite budem...

ahoj blani - dlho som ťa tu nevidela 🙂))

traktor
6. nov 2009

co tak urobit spolocnu foto, vlasate miminka, plesate maminy 😀 😀 😀

samayka
6. nov 2009

jediné čo dokáže zastaviť naše padajúce vlasy je viete čo???

podlaha...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre