Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
16. aug 2009

tak ktorá písnete adminke?? 🙂

samayka
16. aug 2009

lucim - idem dávať nejaké nové foto.. a jedna je tam pre teba. tí naši štupli majú ešte aj gestá dosť podobné 😀 😀 veď uvidíš...

inneska
16. aug 2009

samy..hoj holky..tak eluška začala konečne poslúchať a ukážkovo spinká 🙂 sa teším, že konečne si trochu poodychuješ 😉

reilyy
16. aug 2009

inn, poverujeme teba 😉

inneska
16. aug 2009

a prečo mňaaaa?? 😀 😀 😀

alexarisko
16. aug 2009

😀 hehe baby toto mi nezozerete 😀 som sa odtiahla od malej a klobucik z bradavky jej ostal prilepeny na ksichtiku a kukam na nu ona si v pohodicke taha dalej asi minutu 😀 hehehe az potom jej doplo ze asi nic 😀 som sa rehotala jak sibnuta na nej, jak som jej cez tu priesvitnu hovadinu videla az do zaludka

inneska
16. aug 2009

alex 😀 😀 😀 😀 😀 som sa narehotala 😀 😀 😀 😀 som si to aj predstavovala 😀 😀 😀

samayka
16. aug 2009

inn - nooo ukážkovo spinkať spinká, ale kým zaspí... to je horor.. včera to bola celkom pohoda - i keď musela prísť na rad tá klokanka... ale inak to s ňou nebýva také rýchle...

ono je to asi o tom, že keď ju nosíme, hojdáme a mojkáme, cíti naše teplo a telo. a akonáhle padne do postielky, vychladne a už je hore... tak neviem. tá knižka " všetky deti sa naučia spať" je super, ale tá metóda sa dá aplikovať buď od narodenia alebo od 3 mesiačikov... tak si ešte počkáme. do vtedy si vychutnáme mojkanie, hojdanie a cmučkovanie... veď kedy ju budem môcť tolko stískať ako teraz.. keď bude mať 15? to sa nechá mojkať od prvého frajera... nie od mamy a tatinka

inneska
16. aug 2009

adminke písnuté 🙂

samayka
16. aug 2009

alex - to verím že si sa narehotala.. my sa tiež na tej našej šišine docela často bavíme.. hlavne keď sa zo sna začne chechliť a robiť grimasy - občas sa tvári že papá.. to si idem ucvrknúť... aspoň vieme o čom sa jej sníva - o kozenkách mojich

inneska
16. aug 2009

samy..ja si tiež myslím, že cítia naše teplo a tlkot srdiečka, tak sú spokojné a ked ich dáme do postielky, alebo velkej postele, tak to prestanú cítiť a začnú sa ´báť´ že kde sme a zobudia sa...lebo aj u nás to tak funguje.. 🙂

inneska
16. aug 2009

no nič, už sa musím ísť venovať...ani hojdanie a vibrovanie nezaberá 🙂

samayka
16. aug 2009

presne tak, in - v tej knihe je to pekne vystihnuté... že keď bábo zaspí samé, samé sa aj prebudí a všetko je tak ako bolo pri zaspávaní tak spí ďalej.. ale keď ho oblbneš a zaspí na prsku, či v náručí.. zobudí sa inde tak je v šoku a spustí alarm 🙂

idem aj ja.. tak pá kočky

lucim
16. aug 2009

kaslite na nazov, aj tak su to planovane julovcata, len deti sa tozhodli inak. 😉
rei si sisi? ze cvicit? a kedyyyyy? to mam len v zavazkoch nesplnenych.

a ideme, berieme aj fotak... paaaaaa

kamilecka
16. aug 2009

Ahojte

ako sa mate? My celkom fajn, Sarah pekne papa,pribera, vela neplace, v noci zatial vobec.Cumlik nechce ani za svet, takze sa uspavame na prsniku, cize ked je hladna tak sa napapa a zaspi na prsniku,alebo ked je hladna a nieje unavena tak len pozera dookola,sem tam nieco zagagre. Skusala som uz vseliake cumliky ale nechce.

Samayka nemozem s tebou suhlasit Sarah zaspava na prsniku a ked sa zobudi tak neplace,alebo nieje v ziadnom soku. Este su velmi male na to aby si uvedomovali kde su. Este su v tom obdobi ze ked vidia mamku tak existuje, ale ak mamka odide tak si myslia ze uz nieje.

brinzulka
16. aug 2009

ahojte....dali sme obed na jazerach...kojenie in manduca-uplna pohoda...sme ho prikryli plienkou jablckovou...aby ho nespalilo...prespal 3hodinky....domov nas zviezol vlacik 😵 😵
pekny den aj Vam

riusik
16. aug 2009

ahojte...
brin: ste sa museli mat super, uplne citim spokojnost z tvojich slov... 😵

reilyy
16. aug 2009

aj ja by som si dala obed na jazerach 🙂

lucim, o julovciatka nejde, ale o to ze tam neni cesky nazov 🙂 tak nech to bude multijazycne

reilyy
16. aug 2009

kami, pridavam sa k samayke , ide o to ze aj moj zaspi raz dva na rukach a ked ho polozim do postielky tak po chvili vyplesti oci ze kde to je, je to rovne, studene, tvrdsie nez mamine ruky, takze zrazu precitne a zacne mrncat ze kde je 🙂

reilyy
16. aug 2009

ja som este nekojila vonku, toz si neviem predstavit jak by som to robila 😅 v sede mi to nejak nejde a este nahodou vyvratim krpca niekde na zem... som nejaka neobratna este v noseni na rukach, maly sa casto skube, par krat mi uz skoro spadol 😅

reilyy
16. aug 2009

zas je vas tu neurekom, pomalsieeeeeeeeee, nestiham citat 😝

riusik
16. aug 2009

😀

riusik
16. aug 2009

ja som kojila na ihrisku....

reilyy
16. aug 2009

Mami, čo je to ten francúzsky sex? - pýta sa blondínka - začiatočníčka.
- No to je, ... keď sa oblizuje tam, kde sa ciká.
Po chvíli sa slečna vráti a znova sa pýta:
- A to treba oblízať aj dosku, alebo stačí len misa?!

reilyy
16. aug 2009

no, ja si na to kojenie von budem musiet zvyknut, v utorok ideme na poradnu a su tam furt dlhe fronty tak je mozne ze budem musiet nakojit v cakarni 😕 sa tesim 🙄 🙄 pol cakarne uvidi moj cecik bo obcas sa krpec nie a nie strafit do pusy 😝

reilyy
16. aug 2009
reilyy
16. aug 2009

http://www.funny.sk/obrazky/index.php?pid=3628&... skoro jak pohladnice od anny geddes 😀

inneska
16. aug 2009

rei..peťko ti spí, že? ked sa tu realizuješ 🙂

inneska
16. aug 2009

obrázky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre