Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
9. nov 2009

no nič...tak kronikárka ma obehla 😀

ani3012
9. nov 2009

xi xi!
Čo sa mi miešaš do remesla? 😠
😀 😀 😀

inneska
9. nov 2009

traky...ja našťastie mám zatial len dobré skúsenosti z MMA...a necucám 🙂

ani...raz sa stalo aj mne, že mi dotyčná písala a mne to neprišlo 🙂 sme sa naťahovali a nakoniec sa do vyriešilo 🙂 sme si písali priamo na mail, nie cez MMB 🙂

inneska
9. nov 2009

no ked si tu nebola 😠 😀 😀

ani3012
9. nov 2009

ale ja som tiež predala pár veci cez MMB a nestalo sa ,že by odkaz neprišiel.

lucim
9. nov 2009

inn nestihlaaaaaa 😝 😝 😝
ani, aspon sa ozvala ... idem si ja kuk hodnotenia, ci mi tam nepribudlo, ze som zrusila ten prvy fusak, lebo sa s nou nedalo doladit dodanie. 😉

ani3012
9. nov 2009

včera sme boli po návšetvách a teraz sok dosť často na FB v tej novej 60 eurovej skupine. Keď vieš o čom hovoprím... 😠 😠 😠

lucim
9. nov 2009

ani viem viem .. ma to nejaky vyvoj?
hodnotenie som nasla len pozitivne za ten druhy nadherny fusak co v nom uz jazdime v kociari. 🙂

ani3012
9. nov 2009

Teraz akurát čítam,že treba nejakú deklaráciu či čo.Včera som tam bola na večer len chvíľku,lebo je to stále o tom istom,ale dnes začali INF.od právnikov,čo boli niektorí u nich

lucim
9. nov 2009

este by mali ti podvodnici zaplatit vam, ze vas takto obtazovali. 😉

ani3012
9. nov 2009

luci a videla si tu ich stránku?

lucim
9. nov 2009

hej, aj vop som citala. podvod. jednoznacne.

traktor
9. nov 2009

ja som kupila s tade s konika...uz som od nej brala puncochya tricko pre matka / ona predava aj nove veci za fakt dobre ceny a ma disney 😀 / tak som myslela ze ked to raz prebehlo ok tak aj druhy krat to tak bude....pisem jej di IP a nic.... 😠

ani3012
9. nov 2009

no oni tie VOP menia a zdokonalujú.Ja mám VOP z 15.8. čo poslali otcovi.
A keď už tak chceli,tak mali registráciu aktivovať až po zaplatení,nie? Inak tu faktúru...takú ti vyhotovým aj ja v Office.

kochanski
9. nov 2009

ahoj cácorky

všechno nejlepší všem dnešním roztomilým oslavencům...včetně naší Zuzinky 😀

a díky moc za gratulace...vyřídím 🙂

traki; ty si úplnej poeta 😀
a k tomu balíku. Je tio síla! Taky bych si od ní vyžádala číslo balíku (pokud teda nekecá, že to už poslala), pokud to ještě neposlala, tak ať řekne termín kdy to pošle a jestli ne, tak ať navalí peníze nazpátek 😠 . Problémy má každej a pokud má ona nějaké vážné, tak to má alespoň napsat a omluvit se

já mám naštěstí zatím jen dobré zkušenosti. Akorát s jednou ženskou byla trošku horší domluva. Hned jak jsem si tu věc zamluvila tak mě urgovala o peníze. Druhý den je měla na účtě, ale balík ani po týdnu nikde. Tak jsem jí asi po 10 dnech nenápadně urgovala a ona se ozvala, že měla nemocný dítě...beru, ale taky to mohla napsat první ona a nebo poslat na poštu někoho jiného, hkavně že chtěla hned, hned peníze 😝

lucia32
9. nov 2009

Ďakujeme za tatíka, za gratulku 🙂
Aj ostatným oslávenčekom naj... My sme varili obed a volali tete doktorke ohľadne očka...tak vytierať Ophtalom a uvidíme...sranda, že som to Ophtalom vytierala, nič iné sme nemali 😀
Natynka pred pol hodinou zalomila sama, len čo som ju položila na gaučík...aby som ju mala pri sebe v obyvke...nakrmili sme tata a poslali ho zarábať peniažky...

ani3012
9. nov 2009

jéj! Nám pred chvíľkou volali,za očkovanie na RSV.
Tak som rada,že to prešlo cez poisťovňu.Už som si myslela,že nič,lebo vraveli,že začnú v októbri,ak nebude mať poisťovňa výhrady . A asi nemala ! 😀 😀

ani3012
9. nov 2009

Lucka a aj si jej povedala,že ste jej to dávali? Ono by bolo lepšie skočiť k očnej.Ona by ťa mala zobrať aj bez doporučenia.Určite je aj nervóznejšia. Ja som mama zápal cez leto a je to dosť blbé

lucia32
9. nov 2009

Ani, nie nevravela....až potom 😀 MM šiel po recept na mliečko, tak som jej volala, že je tam, nech dá malej aj nejaké kvapky do očka...a paradoxne je kľudnučká, aj sa sama zahrá v lehátku...dnes je to už lepšie ako včera, som jej to ja masírovala malíčkom...ten kútik očka, ak by to bol opchatý kanálik

lucia32
9. nov 2009

Očkovanie na rotavírusy? Prepláca celé poisťovňa?

blani2
9. nov 2009

Ahojte bambulky 🙂

jen vás chci rychle pozdraviti před odjezdem na týdenní prázdniny k babušce 🙂 a přeji všem dnešním oslavencům (malým i velkým 🙂) všechno NAJLEPŠÍ 😵 😵 😵

Luci, jak vypadá to Natálčino očko?

ani3012
9. nov 2009

keď ti mám pravdu povedať,tak ja ani neviem presne aké je to očkovanie,ale je to proti vírusom
Teraz som našla link:
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=50...
Viem,že je to veľmi drahé očkovanie.

blani2
9. nov 2009

jáááj, to je tak, když nejdřív píšu a potom dočítám..

Oftal je na vytírání nejlepší. Klidně můžeš kapat O-Septonex, u nás je volně prodejný. Je to lepší, než se pouštět rovnou do antibiotik. Když se do 3 dnů nic nezmění, tak radši i ta. A masírovat masírovat 🙂

vendulacky
9. nov 2009

Ahojky, všem oslavencům a specielně innesce a jejímu eričkovi všechno NEJ NEJ NEJ!!!!! cmuk 😲

lucia32
9. nov 2009

Blani...dakujeme za opýtanie, už je to lepšie...ťukám 1 palcom, princezná je hore...

lucia32
9. nov 2009

vendy ahoj....

blani2
9. nov 2009

Luci, to je fajn 🙂 Mohlo to být třeba jen nějaké nafoukání, škrábnutí prstem, atd. Kubík má ruce furt v očích 😖

Ven ahoooooj 🙂 jak se máte s Emuškou. Sledovala jsem videa a NEMAJÍ CHYBU. Chlámala jsem se jako o život 😀

lucia32
9. nov 2009

My máme tiež prsty všade.... 😀 vvzknbgcdfgk no vidíte 😀

blani2
9. nov 2009

Kubík se mi tu prohýbá jak paragraf. Doufám, že je to jen předstupeň k otáčení, protože to vypadá dost krkolomně. A taky zjistil, že může cestovat po zádech....Normálně mi už několikrát zmizel z dohledu...Konec klidných nehybných časů...Co cvičíme na baloně, tak se z něj stává čím dál větší hadimrška 😝

ani3012
9. nov 2009

baby a my sa ešte stále neotáčame ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre