Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
11. nov 2009

traki 😀 😀 😀 ....já mám po těch tvých odkazech na klávesnici radši igelit 😀

kochanski
11. nov 2009

lucim my zatím spíme, ale otázka na jak dlouho 😅

kochanski
11. nov 2009

koukám, že tu trpím lehce samomluvou 😀 😀

traktor
11. nov 2009

koch 😀 😀 😀 ..a tie parochne mame zo siravi...vsetkym 3 detom som kupila.../ vtedy ich bolo len 3 ks 😀 😀 /..tak chodili po celej sirave a ludia si ich fotili 😀 😀 😀 si viem predstavit co si o nas mysleli.....inac perlicka....aj moj mm si ich obcas pozicia a ide navstivit susedou...ale inac sme uplne v poriadku rodina... 😀 😀 😀

lucim
11. nov 2009

kochi ty si to krasne zhodnotila, my hulakame a rehoceme sa este stale teraz a kope nozickami a cmula vsetko, hlacku, ruku, mna. 😉 kto vie, kedy bude noc. 😉
jaaaj, tak aj vy ste mali tu "zabavnu noc"? dufam, ze sa nebude opakovat.

traktor
11. nov 2009

jej keby tu bola lucia ta by si na mne zgustla...tie chyby...ale dolezite ze o nich viem.... 😀 😀 😝

traktor
11. nov 2009

no idem ja spat, nadnes ma tu hadam bolo dost 😀 😀 😀 , koch, lucim, in...a vsetok ostatny lud dobru noc a pekne snicky.... 😵 😵 😵

brinzulka
11. nov 2009

lucim..a baby, co nebuvate...
nas kope v pohode...skrekoce...jak keby bolo poludnie...spal az chvilocku doobeda..hodinu a pol poobede...to sme svorne vsetci-prvy krat...odkedy je s nami...stvrt hodinu o 18stej a ja som ho sla uspavat pred deviatou...skeru, pokakania, vygrcania...tatovho zlutovania...a vsetci spia...len ja tu s nim bacujem...

babyzuzana
11. nov 2009

jaaaj baby ahojte,
ja som mala dneska hrooozny den!!! Vonku lialo ako z krhle a tak me sa tu vsetci traja (ako ja, David a moja mamina) kmosili na byte. Po dlhej, dlhej dobe som spala dokonca aj po obede a odvtedy som ako mechom udreta. Hrozne tato ponorka 😀
A je tu este niekto??

kochanski
11. nov 2009

traki; takže na Vás nemusím volat chocholouška jo 😀 ? A dobrou i tobě

lucim; taky doufám. A přeju ať se Matýsek brzy unaví a nechá si to žvatlání na ráno 🙂

brin; taky přesčas jo?

babyzuz; u vás stále leje? Tady je hnusně pod mrakem, ale neprší...naštěstí. Zítra možná pojedem do města, tak doufám, že nezačnou jako na potvoru padat ho... s hákama 😅

brinzulka
11. nov 2009

a aj my vieme novu vec: PLUT..prosim pekne

zmurkaz
11. nov 2009

Ahojky dievčatá 😵 😵 😵 😵 a ja že tu už nikto nebude 😉

brinzulka
11. nov 2009

haj TT

zmurkaz
11. nov 2009

ahoky brin 😵

zmurkaz
11. nov 2009

Ako sa máte? Ja akosi nič nestíham.... Pracovné tempo mi vydrží také 3-4 dni a potom som KO ...1 deň neupratujem a je tu bordeeeel ☹ 😠 😎

brinzulka
11. nov 2009

to by si mala vidiet u nas...ja sem nikoho nevpustam radsej...doobeda to este ide...ale poobede uz len chod deti, zaludkov a koniec

zmurkaz
11. nov 2009

😀 😀 😀 ... tak to ja doobeda ako tak upracem - Jurko je v škôlke a od 12:00 to rozhadzujeme 😀 😀 😀

zmurkaz
11. nov 2009

no a čo nespíš?

brinzulka
11. nov 2009

no hadaj...

brinzulka
11. nov 2009

a David mi zajtra spravi budik...a mlady panko bude buvkat do 10tej...

zmurkaz
11. nov 2009

no už som si prečítala 😀 😀 😀 😀

... ja som už malú uspala, ale je zavesená na mne - tak teraz má taký asi 1/2 hod. tuhý spánok - tak že pozriem sem ... ale nesmiem to prešvihnúť hodiť sa s ňou do postele , bo potom by sme mohli zaspávať opäť! 😉

zmurkaz
11. nov 2009

... ja som to asi 2 týždne mala tak, žr slečinka si chodila spávať o 00:30 a Jurko vstával poctivo o 6:45 - ešte o 15 min. skôr ako sme mali budík že do škôlky 😅 ... a cez deň ani mikrospánok som nemohla mať - no to bol zaberák - fuj!

brinzulka
11. nov 2009

ked dokelu...on si vecer zavrie od unavy oko...a staci mu 5minut ...a kvakoce dalsich 6hodin

zmurkaz
11. nov 2009

halooo - ešte nespíme?

kochanski
11. nov 2009

zmurki ahoj 🙂

koukám, že když je těch děcek víc, tak na to přesně sedí ten super fór jak přijde manžel domů...doma jako po výbuchu(jsem to zkrátila🙂), děti skáčou po lustru a manželka naložená ve vaně s úsměvem na rtech praví. "Včera ses mě ptal co celý den vlastně dělám, tak dneska jsem to nedělala" 😀 😀 😀

zmurkaz
11. nov 2009

6 hodín!!! To je iný borec! Malá dá také 3 a to je už KO! Ale je zlatá, lebo už po takých 2 hodkách keď ju súkam do overalu, že ideme von, tak ju šupsnem do kočíka a ona tam zaspí 🙂 🙂 🙂 - to mi malý nikdy neurobil - som ho mussela do kočíka dávať zaspatého 😀 😀 😀

zmurkaz
11. nov 2009

ahoj kochi 😵 😵 😵
...no presne si to vystihla - len horšie je to, že keď mám záchvat ničnerobenia, tak som jak také decko aj ja 😀 😀 😀

brinzulka
11. nov 2009

jaj...mozno nejake tretie pritrafene....bude ako z ucebnice 😀

zmurkaz
11. nov 2009

...a som čítala aj dobrý mail - skracujem: o čom hovorí čistá a uprataná domácnosť? No predsa o tom, že žena má veľa voľného času a nudí sa 😀 😀 😀 🙄

zmurkaz
11. nov 2009

koho tretie - vaše? Sa chystáš - akože pritrafené? Bo za mňa by to musela nejaká dobrá duša vynosiť - porodím aj sama 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre