Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. nov 2009

zmur ja ti deturence okukujem hned na FB. 🙂
mon dakujemeeee ... a nedojdem zehlit, uz tyzden naberam odvahu na chytenie zehlicky 😝

monr
12. nov 2009

luci, mala by si vidiet mna, ja zehlim pred pouzitim 😔

zmurkaz
12. nov 2009

... no to nás čaká na budúci rok 😉

monr
12. nov 2009

hmmm, co na veceru? dneska som ako mechom udreta.
obdivujem maminy, co davaju jest z flasky, som si to vcera od obeda do po stvrtej nadranom skusila, nezavidim. vstat a prichystat, ach jo

zmurkaz
12. nov 2009

no nie to žehlenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ale to kontrolovanie úloh 😀

monr
12. nov 2009

zmurka, nastastie sa maa uci sama, ale kontrolovat musim. 😉

monr
12. nov 2009

kurnik vypadava mi "l"

zmurkaz
12. nov 2009

... akosi vám nestíham 😅 - ale malá dala krakena - idem okúpať, prebaliť a hádam do postele ... tak možno nakuki okolo 21:00 😉 pa

monr
12. nov 2009

ahoj

ani3012
12. nov 2009

monr
ja si vodu musím nachysta´t popredu,lebo inak by som neuliala presne 120ml 😀
Ale posledne dva dni Evka vstala až ráno o pol siedmej.Tak by to aj mohlo ostať
Teraz som pozerala na MMB. Ta pani Rúža tam bola a ma tam odo mňa 3 odkazy a ani na jeden neodpísala.Už začínam mať mravce v bruchu.Ale dúfam,že stoličku pošle inak jej narobím problémy!!! 😠

ani3012
12. nov 2009

čau Zuzka

monr
12. nov 2009

ani, aj tak je to obdivuhodne, miska jedla kazde tri hodiny, stacilo mi. a nastastie nadranom som mohla uz kojit.

drzim palce, nech sa ti to podari s tym mmb

lucim
12. nov 2009

si citam tu temu .. a tiez nechapem .... ale deti bohuzial maju rozni ludia ... a ti co by im dali more lasky tak sa im niekedy nedari. 🙄 😔 😨

monr
12. nov 2009

lucim, si to vystihla

zaba2707
12. nov 2009

trosku to citam ale maly zostal strasne zly ... len reve a reve ci na rukach ci na sedacke proste vsade ... a nechapem co mu je ☹

monr
12. nov 2009

zabi ☹

nina41
12. nov 2009

deti si rodičov nevyberu,

nina41
12. nov 2009

zaba aj mne maly reve

ani3012
12. nov 2009

n ja som čítala z tej diskusie len trochu a hovorím vám,že chyba nieje v tom chlapovi

lucim
12. nov 2009

nebudem opakovat, tie kocky to tam popisali vystizne, ale toto ma v tom pobavilo:

z coho zije zena, ktora sa stara doma o dieta: jedna kocka napisala:

tak si super zarobím - manželove je, čo si zarobí, na dieťa sa delia výdavky pol na pol.
a manželovi vyfakturujem sumu za starostlivosť o dieťa - 50%času, ktorý sa oň starám - samozrejme s príplatkom za noc, víkendy a sviatky + keďže kojím, príplatok na diéty.
k tomu pripočítam, že ho večer z roboty čakám s úsmevom a teplou večerou... 😀 😀 😀

ani3012
12. nov 2009

ano,to sa mi strašne pačilo,aj som jej IP poslala. Nech da viac tipov 😀 😀

ani3012
12. nov 2009

ale to je strašne ako rozmýšla.Inak mi je strašne povedomá...nečítala som všetky príspevky,len pár ale na ňu som chcela pozrieť,že ako zase zaperlí

ani3012
12. nov 2009

ale ani nenapísala,že prečo sa rozhodla pre chlapca,že ?

ani3012
12. nov 2009

tak Patrika som už splieskala! 😠 😠

majkas
12. nov 2009

ahojki, vybavujem mejly a neda mi toto vam tu neskopcit 😀
idem kuki telku, papa a pekny vecer vsetkym

Minulou noc šla naše 4 členná babská parta do nočního klubu, kde byl
pánský striptýz.
Jedna z nás se chtěla vytáhnou před ostatními a vytáhla 200 Kč,
když nám přitančil jeden ze striptérů, olízla bankovku a přilepila
mu ji na pravou půlku zadku. Další ji chtěla přebít, a tak vytáhla z
peněženky 500 Kč, kývla na tanečníka a přilepila mu ji na levou půlku.
To už třetí kámoška vytahovala tisícovku a jak urvaná z řetězu kývala na tanečníka taky. Ten se přibližoval velice vlnivými pohyby a už jsem se bála, kam mu jí přilepí. Naštěstí se tanečník v poslední chvíli otočil,
a tak přistála tisícovka opět na jeho pěkném pozadí. Celkem jsem si
oddychla, ale jen do chvíle, kdy jsem si všimla, že tančí směrem ke mě a čeká, že ho taky odměním.
Něco jako, teď jsi na řadě ty..a kroutí zadkem přímo přede mnou.
Bylo mi hrozně, veškerá pozornost baru směřovala na mě a všichni čekali, jakou bankovku vytáhnu a jestli přetrumfnu
kamarádky. Tanečníkův zadek s bankovkami se mi vlnil pře očima a já v kabelce šmátrala po peněžence. Co mám dělat? Najednou se ve mně
probudila pravá žena! Vytáhla jsem svoji bankovní kartu,
protáhla jsem ji mezi jeho půlkami, vzala si těch 1700 otočila se a v klidu odešla!!

zaba2707
12. nov 2009

ja som este kusok z tej temy pocitala ... priznam sa pri tej spolocnej fotke sarky a olivera som to uz nezvladla a som si porevala ... podla mna je to total p... krava ta zenska ...

lucim
12. nov 2009

majka 😀 😀 😀
zabi to nic, aj ja som pustila slzu. v podstate je smutne, ze plodna. 😠

polku mam dozehlenu - teda krpcekove veci, este moje a draheho. 😉

my este nespime, krazdicka a telka su zaujimavejsie ... ale matysek dost spal cez den.

zaba2707
12. nov 2009

my sme nespali ani cez den a nespime ani teraz ... tiez sa odhodlavam k zehlicke poctivo ju par dni prehliadam ale uz by bolo treba 🙂

lucimka prosim porad ak vies ... dnes som lietala po lekarnach a zhanala len take male vzorky Nutrilonu, podarilo sa mi to najst az v nejakej osmej v poradi, a dostala som iba nutrilon HA ... ta slecna mi vravela, ze obycko nemaju ale, ze tym by som nemala nic pokazit ked mu skusim dat to HA. Ten nutrilon som zhanala kvoli mojej psychike, ab ysom mala Fifovi co dat ked mi nebude stacit moje mlieko lebo je to na kvapky proste len tak tak. Co myslis ak by bolo treba mozem mu teda dat aj tu vzorku HA-cka?

ani3012
12. nov 2009

ja som neplakala.A to plačem aj pri kreslenej rozprávke.Ja som bola tak strašne vytočená!!!
A možno aj spravila dobre,že Sárku bude vychovávať niekto iný a nie ona,lebo keby Sarka mala rovnaké zdielanie myšlienok....Dúfam,že babka je na tom lepšie ako ta anča.
Len mi je strašne ľúto detičiek.Že takej materi boh dal do vienka.....
A Evička už spí 😵 Patrik dostal zase na zadok. 😒

zaba2707
12. nov 2009

ani je to riadna cuza proste ... a nezasluzila si mat deti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre