Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
13. nov 2009

joj jak přijdu tak tu nikdo a tak zatím papa děvčátka 😉

lucia32
13. nov 2009

Krásne videjko josi...už sa môj poklad milovaný zobudil, kričí...idem...prídem

ani3012
13. nov 2009

Ahojte!!!!
Námesačniny majú:
lucka_m...........13.7.............Nelinka ....ma 4 mesiace
beju............13.7.............Júlia ........ma 4 mesiace
všetko najlepšie 😀 😀 😀

meniny oslavuje:
SR: Stanislav
ČR: Tibor

Dnes je: Deň Guinnessových rekordov

A POZOR !!!! piatok 13. !!!!! 😉

lucia32
13. nov 2009

Ani...ty brdo fakt 😝 , ani som si to neuvedomila 😀
Nelinke a Júlinke všetko najlepšie k 4 mesiačkom 🙂

ani3012
13. nov 2009

ja som mala pred chvíľkou taký malý tukanec 😀
Jeden pán cúval a ja stála a trúbila a trúbila a on cúval....a bác!
Nič moc na aute nemám,tak som to nechala tak,len som ho upozornila,že či nevie zostať stáť,keď niekto trúby.A hlavne pri cúvaní.Veď tam za nim mohol byť aj človek alebo dieťa. A keď si v aute,tak najefektívnejšie je zatrúbiť,nie?
Ale mrzelo ho to,bolo to vidieť.
Vravel mi:Pozrel som sa na jednu stranu a potom na druhú a vyjel. Ani som mu nehovorila,že sme v jednosmerke.
Ja som išla pomaly,lebo som hľadala flek na parkovanie,tak z neba som určite nepadla. 😀

lucim
13. nov 2009

vsetko naj naj naj nelinka a julinka. 🙂

dobry den ostatne slnecnice a slniecka.

o chvilu idem autom do lekarne po octanku, jeden vpich nam zatvrdol, stastny piatok 13teho to neovplyvni, ze? okolo tej zakruty, kde meravaju, pojdem naozaj 40tkou.

mia, super fotoalbum aj hudba, si ma inspirovala a nechapem, ze mi to samej nenapadlo, ved pred 2,5 rokmi som take robila celej rodine svadobne. 🙂

lucia32
13. nov 2009

Malá spí, tak nakuki čo nové...no vidím, že sa tu to netrhlo 😝 😀 , tak som aspoň včerajší večer dočítala..dnes konečne neprší, aj som chcela ísť von, ale nejak sa mi strašne nechce 😕
Ani... 🙄 ,ale aj tak je to sila 😠
Lucim...spomaľ, máš privysokú rýchlosť 😀 ...len nechod príliš pomaly, aby ti nedali pokutu za obmedzovanie premávky 😝 😀

traktor
13. nov 2009

no ahojte ...co sa mi teraz stalo, chcela som sa prihlasit na tu stranku co tu dala josi/ inak josi je to krasne 😵 / a isla som sa zaregistrovat...a pise mi to ze moj mail uz niekto pouziva 😅 😕

majkas
13. nov 2009

ahojte,
no dnes to tu ale ficiiii 😀

chcela som vas poprosit o radu, nemalo niektore vase dietko take nazltle mastne supiny na hlavicke na temene co nechcu ist dole? ak hej, cim ste to pls odstranovali?
Nam doki na to povedala ze to samo zlezie, ale uz sa mi zda ze to mame dlho. a este nam odporucila babysquam creme od Biodermy co stoji nehoraznych cez 11 eur taka mala tubicka tak to som nekupila ze ked to aj same zmizne a teraz neviem ci som tie peniazky nemala obetovat ked to furt mame na hlavicke. To fakt neexistuje aj nieco ine?
diky vopred za rady

majkas
13. nov 2009

no teraz som to kukla, josi fakt krasnucka presentation 😉

a vsetko naj dnesnym oslavencom 🙂

traki mas dvojnika? 😅

traktor
13. nov 2009

maji asi sa chcel niekto pobavit..uz som to dala do poriadku....inac aj nas matko ma tie lupinky / ako jedine dieta baby ani patko to nemali/ a fakt to zide samo od seba alebo pouzi olej a mozes vycesavat...mi nemame co vycesavat mi nemame vlasky 😀 😀 😀

majkas
13. nov 2009

traki a jaky olej? olivovy z lekarne moze byt?
nam zase zacali rast vlasky, uz mame tu novorodenecku sticu taku dlhu ze zachvilu ju budeme gelovat a stylovat 😀 😀 😀

traktor
13. nov 2009

moze olivovy, detsky...to je jedno....ono to vlastne tak zmekcsis a pojde to lepsie vycesat.....

majkas
13. nov 2009

aha, no vyskusam

traktor
13. nov 2009

nasa simonka mala velke haro ked sa narodila, a vlasky jej ostaly vobec nezliezli....sme mohli davat aj copiky.... 😀 😀 , ostatnym detom sa uz neuslo 😀 😀 😀

lucim
13. nov 2009

uz som tu a vsetko ok. 🙂
traky akeho dvojnika???

majka - my sme to mali, uz uz som isla objednavat babysquam, ale doktorka mi dala Kerasal mast , ze nech skusim najskor to - sposobi to, ze rychlejsie pokozka zbavi tej postihnutej vrstvy . a este som mala zbytok DS kremu,(mal by obsahovat to co babysquam) tak som mu to na striedacku davala a do tyzdna to mal prec. a uz sa to neobjavilo. skus teda ten kerasal, ten by mal byt lacny.
olejickovanie neodporucam, to supinatenie sposobuje potvorka, co sa rada rozmnozuje v mastnejsom prostredi, cize to len opticky prilepi k hlavicke, kym sa s tym telo nevysporiada.

majkas
13. nov 2009

luci a ten kerasal je bez predpisu?

majkas
13. nov 2009

a ten DS krem to je taky nazov ci nejaka skratka? tiez sa to da normal kupit v lekarni?

traktor
13. nov 2009

lucim nam to kazala dokyna 😅

lucim
13. nov 2009

majka je bez predpisu a ten druhy to je sesibio DS, tiez od biodermy, a mozno este drahsi, nepamatam. len som zo skolenia vedela, ze aj na toto ucinkuje a ked uz som ho mala doma, tak som ho dala.

traktor
13. nov 2009

ale vyskusam aj to tvoje...tie dokyny...kazda nieco ine....

majkas
13. nov 2009

no uz placeme, idem sa hrat 🙂
papa a dik este raz

lucim
13. nov 2009

majkas traky kerasal stoji 3,57. http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

traky, to bol standardny postup odjakziva, ten olejcek , ale ked uz vypatrali, co to sposobuje, tak ho neodporucam. 🙂 inak, aj ten kerasal je mastny, matko chodil par dni jak napomadovany.

traktor
13. nov 2009

a to si mu len potrela a nic viac s tym netreba robit? ja som sa s tym fakt nestretla , len teraz pri matkovi....davala som olej ale tiez mi to pride uz dlho....nema to sice strasne len asi na3 miestach ...take supinky...

lucim
13. nov 2009

traky rozmyslala som, ci to budem z tej pokozky vytierat po kupani, ale mal to hlavne nad fontanelou, tak tam som tlacit nemienila, len otrela a fakt to preslo.

lucim
13. nov 2009

inak, matko uz hlasil ze chce spat, ale odmietol zaspat v svojej postielke äsa tam hral s druhou hrazdou ) a vyziadal si presun na gauc - ved cez den spava tam. 😉 v momente zalomil. 😀

zmurkaz
13. nov 2009

Ahojky - asi tu nikto nieje ... ved ako obvykle keď sem nakuknem ja ☹ ..ale spoň napíšem, prečo som sa už včera neohlásila, keď som slúbila, že okolo 21:00 sa prihlásim...

... tak Jurka som ospršila, navečerala : plný hlboký tanie mlieka s "guličkami" - mal toho fakt ako dospelák a že spať (20:00) ... cha! o 15. min že je hladný - tak som mu dala babán (že aj tak asi vymýšla ) .... o 20 min ... že smňdný ... potom cikať... potom som to vzdala a išla urobiť mužovi večeru - rybu na masle s hranolkami - Jurko že je strááááášneee hladnýýýý (21:15!!!!) kým dojedol plný tanier - bolo 21:45, vypil pohár čaju a zalomil bolo 22:00!!

Nastúpila Zuzanka, ktorá to dovtedy s nevôlou trpela - že nemôže prdkať.... tak vyprdkať malú, pomasírovať polúbkať - bo toho už mala ozaj dosť a uspať (my na rukách 😅 )....

Záverečná bola odpískaná 23:00 asi 😅 😀 😉

zmurkaz
13. nov 2009

No a gratulujem bábatkám a maminkám 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
13. nov 2009

Josi - som pozerala to video - to je super!!!! Už mám dodatočný darček pre celú family 😵 😵 😵

zmurkaz
13. nov 2009

no ako som hovorila - nikde nikoho ... ale to je ok - bo ste so svojimi pokladmi 😵 😵 😵

...a malej jej polhodinka slávy práve skončila, tak idem ta het aj ja 😉

pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre