Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
16. nov 2009

som spat a tu nikoho?

inneska
16. nov 2009

ahooojteee 🙂 🙂

my sme boli vonku, kúpili nasivin, plienky, boli u babky....a teraz už spinkáme 🙂 dala som polovičnú dávku nutrilonu a zvyšok sa doplnil erik mm...a podarilo sa uspať po 45 min....snád sa už nezobudí 😅

čo som to ráno zachytila, že niekto už má zúbok?? 😕

josi...karamelka je malý čertík 😀 je zlatá s tými rožkami 😀

jennka...ja občas okúpem okolo pol 6, 6...ale mne je to zajedno, bo erik zaspáva dosť neskoro 😀

majka..to aké stretko zase plánujete?? 😕

inneska
16. nov 2009

žabka...istú dobu aj erik býval mrzutý, uplakaný, tak sme kúpili gélik a trošku som natierala, či pomohlo...ani neviem..teraz je klud, nenatieram..ale tie dasienka budú určito svrbieť, zúbky sa tam už určite teraz niekde derú a musí to byť cítiť...

traktor
16. nov 2009

ahojte 🙂 😵 , a s matkom vsetkym dakujeme a posielame velke CMUUUUUUUUUUUUUUK 😵

lucim
16. nov 2009

stihla dsom v tychlosti precitat len predoslu stranu a vy uz ste tu ...
ahojteeeeeeeee 😉

majka veeeelku pochvalu mas odo mna, ze zacinas riesit to stretko, si poklad. ja nemam nic prosti ziadnemu terminu, len v utorky chodime plavat ... takze uvazujeme o tom 19.12. sobote? fajn. a 2 schodiky su pre zdatne maminy v pohode a aj sa tam dobre parkuje. my prideme s mslym kocikom, takze brnkacka. 🙂 uz sa zacinam tesiiiiiiiiiiiiiiiit. 🙂

inn ajoooj ... nieco mi uslo? ti nestiha mliecko ci co?

my sme boli u susedov, lebo tu je kazdy druhy v dedine stano, tak bolo gratulko, matko zaspal pred 10 minutami.

inneska
16. nov 2009

traky..ahojky 🙂 🙂 cmuk maťkovi...božinky, zachvílu je bude pol roka, čo tu budú naše zázraky...ako to letí... 🙂

traktor
16. nov 2009

in dnes som bola v tescu/ no ako inac 😀 / a maju tam vianocne body s dlhym rukavom / 149 korun/, potom krasnu supravku v takej taske ale cenu som nenasla 😅 ze body a k tomu sobikove papucky - ale fakt krasne....potom podbradnicky, ponozticky a aj cele komplety ...a tricko s dlhym rukavam za 74,90 korun....vsak to sa vobec neoplati objednavat z bazarika, ved k tomu treba pripocitat aj postovne 😅 a k tomu tam chodila taka tetuš a davala nove ceny...ze akciooooo 😀 , ja som zatial nekupovala nic...nevedela som co kupit

lucim
16. nov 2009

traky matejovi velikemu chlapiskovi trikrat hura hura hurrrraaaaaaaaaaaaaa cmuk 😵

zabi, aj ja obcas dam matkovi gelik na dasna, dnes 3x a okamzite sa mi po nom ukludni, takze ho urcite drazdia.

jennka, my tak ako inneska, chodime spavat neskoro, cize u nas sa cas kupania hybe roz 😵 ne, skor neskor ko skor. 😝

majkas
16. nov 2009

luci oki tak skusim vybavit toho 19.decembra

inac jak tu gratulujete, tak ja som dneska dostala od mm ruzicku 🙂 ja ze co sa deje a on sak mas meniny 🙂 mam birmovne meno Agnesa 🙂

traktor
16. nov 2009

no ide to veru rychlo...uz su velke tie nase dietky....kazdy den urobia nieco nove....ja sa na nasho matka nemozem vynadivat.... 😵 😵 😵 a citam...mas malo mliecka?

majkas
16. nov 2009

a jake mate geliky na dasna?

blani2
16. nov 2009

Ahojte 🙂 já jen na skok.

Lucim, tak Hugies premium 3 (5-9 kg) 52kusů 299 kč
Pampers premium 4 (7-18 kg) 52kusů 369 kč 😉

traktor
16. nov 2009

jej majka tak gratulujeme, ci ti mam hovorit agneša ...ze aspon prednesok... 😀 😀

traktor
16. nov 2009

lucim dakujeme a cmuk...aj tvoj matko bude uz o chvilku velky uz len den a nieco a je chlap 😀 😵 😵 😵

zaba2707
16. nov 2009

jennka vysla na 2060Sk co nie je take strasne podla mna.

som sa odmlcala lebo maly je hore 😅

zaba2707
16. nov 2009

idem kuknuit majka jak s ato vola

zaba2707
16. nov 2009

ze Mundisal gel

lucia32
16. nov 2009

hojky...tak konečne spinkáme...už som len vaša 😀

inneska
16. nov 2009

lucka....dnes som skúsila 1x...kedže mi erik zaspáva dosť neskoro a pýta stále papať každú hodinu(dnes aj po 45 min), tak som skúsila neutrilon či nezaberie 🙂

zaba2707
16. nov 2009

lu my sme o 20:05 vytuhli a uz sme odtuhnutiiii 😀 takze tak

majkas
16. nov 2009

traki no radsej nie ked tam das aj ten makcen tak to znie doooost blbo 🙂

zabka dik

a to tei geliky su v pohode ze to deticky vlastne spapaju?

traktor
16. nov 2009

lucia tak sa tesime ze si nasa 😀 😀 😀

inneska
16. nov 2009

a už sme hore 🙄 tak asi ani nutriton nezabral 😅

majka..ja mám calgel na zúbky 🙂

traky...júj, pôjdem pozrieť u nás, ak nič nebude, tak mi nakúpiš ty u vás a pošleš poštou 😀

majkas
16. nov 2009

inn my mame tiez castejsiu potrebu papat, neviem ci zas nejaky spurt ci sa malo napapa, najohsrie ze aj v noci vstvam kazde 2-3 hodky... jaaaj kde su tie casy ze vydrzala 4 hodky v noci 🙂

inac Tami papa ani nie 5 minut a uz nechce, u vas je to ako teraz?

lucia32
16. nov 2009

zabik aj my sme tak dnes zaspávali, že na 3x...bola dosť nervná 😝 , po týždni bola s babkou cez deň...a najnovšie si pri zaspávaní spieva 😀 , že mmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 a mamina sa pridá s 2. hlasom mmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀

lucim
16. nov 2009

jeeeeminacku blani, ty si expresne zlaticko, super, zapisujem si tie ceny, prepocitam,no porovnam s akciami tu a pridem. 🙂 cmuuuuuuuk aj kubickovi.

na dasna mame aj my mundisal gel.

inn mne sa matko zase v noci castejsie budil, aj castwejsie pytal, ale nie az tak casto ako ericko. on to dospi, ja som z 🙂 toho obcas viac rozbita. 😉

cavik lu. 🙂

majkas
16. nov 2009

luci sak to musi byt krasne jak si spolu mmmmkate 🙂

traktor
16. nov 2009

in urco bude aj u vas....to je tesco hit...ked nie pofotim a poslem... 😀 😉

lucia32
16. nov 2009

majkas..máš pravdu, je to zlaté...až dojímavé 😵
My máme na zúbky calgel...neviem, kto tu písal, ty žabka? že sa objavil v puse výčnelok a potom zmizol? Tak aj nám sa to stalo...

traktor
16. nov 2009

a nechcem drazdit u nas sa spi krasne vecer okolo pol 8 uz spi a do rana do 6, potom hodku je hore a zaspi este na dalsiu hodinu...aaaaaale cez den je to take....vsetko okusuje, vsetko cmula ....az normalne s nervami...dnes som mu dala flasu tak skoro hhodinu vydrzal cumlat a okusovat na nej cumel 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre