Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
17. nov 2009

ako mi začal erik neskoro zaspávať, tak sa mi nedá dostať k písaniu....čítať čítam, ale písať sa mi fakt s jedným prstom nedá...dnes celkom skoro zaspal...už o 22,30 😅

snád mi ospustíte 😀

inneska
17. nov 2009

odpustíte 😀

beruska113
17. nov 2009

No in, si tu sama, ale určite odpustia. Ja som tu po sto rokoch. kto mi zhrnie, čo nové?

lucim
17. nov 2009

no plienky - co som pisala - aha, ze by bolo super, ako ste tu dnes pisali, keby sme si dali vediet o akciach, ono to potesi, ked sa korunky usetria. 🙂
a aj do ciech mozeme niektore zbehnut, alebo si dat doniest. 🙂

pampers sleep&play - vcera som taku super cenu nasla aj ja tusim na bugy.sk, a potom som to supla do konika, ze co su zac a baby na ne dost nadavali. tak som ich radsej dalej ani neriesila.

vedela som z letaku z tesca, ze mala byt akcia ze ked kupis 2 baliky, tak to vyjde na 361 Sk za 1 (sorry, moja hlava si nepamata eury.) hned 4.11. som nahnala draheho , nech kupi a v senici o nicom nevedeli. a vcera mi google vyplul zase akciovy letak, ze do dnes, tak som v trnave nabehla po kupku do tesca a kupili sme posledny dvojbalik 4iek (7-18)
nas to potesi, ked nam poradite, kde usetrit, kedze mame prdelku fajnovu.

beruska113
17. nov 2009

My sme mali svadbu spolu s krstom, Lukáško je divé vajco, len sa rehní, šteklivý je neskutočne. Máme kadenie po laktózovom mlieku (Nutrilone), tak ideme na gastroenterológiu, či nemá laktozovu intoleranciu, tak uvidíme. Ale ja si myslím, že to ten Nutrilon. Lukáško ešte nebol očkovaný, lebo má stále zapálené ramienko po TBC. Dúfam, že rotavírusy očkovanie stihneme do 6.mesiaca, ked to už máme kúpené. Sa tu preberali kilá naviac, ja mám 10, ale z 30 to je úspech. 😀 Ale nosím len tehu veci. A iné nič.

traktor
17. nov 2009

odpustene....a co tu nove? vsetky babetka / okrem mojho a josi/ strajkuju, nechcu spavat...nakupuju sa tu plienky....kazdy chudne len ja som krasna 😀 , a vsetky sme plešate....teda lucim nie ta je ostrihana.... 😀 😀

beruska113
17. nov 2009

Lucim, super nápad. Aj my len pampers. Ale akciu neporadím, my sme kupovali v Metre a jedna vyšla 4,50 SKK, no a teraz sme dostali 4 balíky, takže asi ani minúť do 9 kg nestihneme ☹

traktor
17. nov 2009

oooo berus tak sme 2 krasne 😀 😀 😀

kochanski
17. nov 2009

innes; odpustíme 🙂

berus; všechny mrňátka rostou, dělají pokroky, občas stávkují s jídlem i se spaním, na někoho už vystrkují zoubek...ale hlavně, dělají nám oooohromnou radost
tak bych to asi shrnula 😀

beruska113
17. nov 2009

Traktor,
ja nechudnem (žiaľ), vlasy mi nepadajú (našťasite), ostrihaná som, aj krásna som 😀 😕 aj bábo mi spinká- cez deň 2,5-3h a v noci tiež: KLOP KLOP KLOP 😀

zaba2707
17. nov 2009

lucim my sme uz davnejsie dostali dva baliky sleepandplay od svagrovcov dovtedy sme ich sami nekupovali ale podla mna uplne v pohodicke

kochanski
17. nov 2009

traki;, tak když vy ste krásné, tak já jsem alespoň inteligentní skoroplešatka 😀

traktor
17. nov 2009

tak opravujem babo spinka josi, beruske a mne, vsetky sme plesate okrem lucim a berusky...tie su ostrihane...a vsetky chudnu okrem mna a berusky...ale my sme krasne takze nam to neva... 😀 😀 😀 😀

inneska
17. nov 2009

jáj, ja som si k 5 kg naviac ešte aj dalšie 3kg pridala, aby mi nebolo málo 😀

a vlasy..ani nevravím...zastavuje ich len podlaha, ako písala samy 😀 je to katastrofa, a čo mám lupín, to ani nevravím...žiaden šampon nezaberá 🙄

a plienočky, sme na DM-kových...ale keby je akcia na tescové, tak berieme aj tie 🙂 tak ked budete niekto niečo vedieť, tak nám dajte vedieť 😀 😉

zaba2707
17. nov 2009

av carrefoure boli aj 4 tie sleep-ky akurat ze v baliku ich je len 50 ks

lucim
17. nov 2009

traky foto - no - mozno nejake urobim, drahy na mna pred chvilkou kukol a povedal, ze: dobre vyzeras, tak ja mu to tak rada veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😵 😵 padanie sice zostrih nevyriesi, ale aspon to bude chvilu drzat formu. 🙂 normalne to mam, postupne zostrihnute.

berus lukaskovi zelam, aby ste nasli mliecko co mu sedi a este moooooooooc rehotu.

inn ja ti odpustam, ja som tu tiez nebola. 😝

beruska113
17. nov 2009

Traktor,
ale ja som krásna len oblečená a so sťahovacími nohavičkami. Ale v zimnej bunde móže byť 😀

Kochanski,
to si krásne zhrnula. Ja by som chcela asi 7 detí, taká to je paráda. Joj ale zarienknuť to nechcem , stačia dve. Ešte terezka tak o dva rôčky.

zaba2707
17. nov 2009

takze 1ks 4 vysiel 4,82 a trojky 4,15

inneska
17. nov 2009

mne erik nespí, plešatiem, ešte aj priberám...ale aj tak som fešná...hlavne, že sme zdraví(o tom mojom bolavom kolene nevravím 😀 )

traktor
17. nov 2009

in hihihi / musim tak lebo ma to furt hadze inde...

inneska
17. nov 2009

došiel mm, bol v ZA a zastavil sa doma u rodičov, doniesol plech kysnutého koláča..no nedaj a potom chudni 😀

beruska113
17. nov 2009

Lucim,
díky. Som tu asi pred sto rokmi čítala, že ty si najká od fachu, žeby lekárnička či ako? Neporadíš nejaké mliečko aké by si ty dávala, keby nekojíš?

lucim
17. nov 2009

ja nechudnem, na vahu nestupam, ale nosim svoje stare nohavice. vsetky. brucho je ovisnute.

zabi nedrazdi, lebo zavolam byvalym kolegyniam, nech vybehnu z lekarne a kupia mi balik, len kedy si ho vyzdvihnem? 😀
ono, tie plienky tusim stoja rovnako kazda velkost, len cim su vacsie tym je pocet mensi a tym padom aj cena za 1 je vyssia.

traky, my fandis, ja plznem dost, a hrube cierne vlasy su u nas uuuplne vsade. tusim aj v chladnicke by sa nasli.

inneska
17. nov 2009

traky, kto ťa kam hádže?? 😕

zaba2707
17. nov 2009

lucim presne ako si napisala tak to je s tou cenou ... a akchces tak ten balik ti pripadne mozem kupit aj ja no a najneskor na stretku si ho vezmes ak nebudes v ba dovtedy

traktor
17. nov 2009

tak ked dam usmievacika tak ma to hodi na zaciatok temy....

lucim
17. nov 2009

berus ja som dokonca aj okolo tych mliek vo firme behala ... cize pre mna je prve nutrilon a hned za nim beba, ostatne dalej na chvoste. ale ked tam mate podozrenie na intoleranciu laktozy a idete na gastro, oni vas zdiagnostikuju a nastavia na nejake. ci chces dopredu nieco kupit?

kochiiiiiii, tebe som cmuk zabudla poslat, tak cmuk. 😵

inneska
17. nov 2009

traky...mňa to zvykne hádzať, ked dám smaijlíka na začiatok príspevku 🙂

beruska113
17. nov 2009

Lucim,
sa mi teda dobre zdalo. Mali sme nutrilon HA, potom Comfort, aj obyčajný. Nekadí jedine po Nstle Nutrition AL 110 a to je bezlaktozove. Dopredu už nekupujem, už mám toľko mliek čo nepapaá. Nad bebou som rozmýšlala, tak uvidíme. Som zvedavá, ako to bude diagnostikovať.

traktor
17. nov 2009

mna obcas hadze ked dam aj inde ako n zaciatok....zeby mi tymchcel niekto nieco povedat? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre