Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. nov 2009

gabi, tak ked budes taka zlatucka, tak mi tie akciove sleep&play kup 1 balik, na stretku si ho vyzdvihnem. fakt neviem, ci dovtedy budeme v ba, mozno ze budeme skor musiet do martina ist a moju maminu sem zobrat, od dnes je v nemocnici 😕

kochanski
17. nov 2009

berus; tak 7 jo? To máš co dělat 😀 . Můj mm by chtěl 5 🙂
hlavně ať je Lukášek v pohodě a ať Vám na to gastru alespon pořádně poradí

děvčátka, taky Vás tak bolí záda? Normálně se těším, že se při příštím cvičení s mrňouskama objednám na masáž lávovýma šutříkama (to tam v mimi centru totiž taky dělají) 😵 . Ale možná by to spíš než kameny chtělo thajskou masáž, aby se mi po zádech prošla nějaká trošku naplácanější thajka...nebo pro jistotu rovnou thajec 😀

zaba2707
17. nov 2009

jasne lucim zajtra sa pojdeme s Fifom prejst predpokladam ze vam uz teda 4 velkost ze?

kochanski
17. nov 2009

lucim...cmuk, cmuk 🙂

traktor
17. nov 2009

a co sa jej stalo? 😕

zaba2707
17. nov 2009

dobre bambulky moje uz fakt odchadzam dietko mi spi a ja nie a nie sa dostat do postele

tak dobru nocku vam vsetkyyyyyyyyym a lucimka nech sa mamke polepsiiii cmuk

inneska
17. nov 2009

babulky, pre dnes končím...dobrú nocku 🙂 🙂

lucka...maminkovi prajeme skoré uzdravenie 😉

lucim
17. nov 2009

zabi ano, 4, my uz mame 8,5kila. 😝

berus ... tak ked ste mali toto vsetko - v comforte je znizena laktoza, ale nie uplne, este v digestive care nie je laktoza, ale to je prilis sofistikovane a drahe. v Al 110 nie je vobec, ostatne nestle mlieka - beby laktozu obsahuju, aj v bebe sensitive je trocha.
takze odporucam ostat pri al 110. neviem, ci nieco prispieva poistovna, mam to pohladat?

zaba2707
17. nov 2009

oki moja tak 4

ale uz som fakt jednou nohou v posteli paaaaaaa

lucim
17. nov 2009

zabi, ins sladke spanie 🙂

kochi, tak si priplat, nech ti behaju dve thajky. 🙂 ja sa divim, ale chrbat ma teraz nebolieva, klop klop klop.

no a maminka, asi mala nejaku mozgovu prihodku, suseda volala mojmu braskovi, ze je nejaka dezorientovana a ze asi zle vidi. tak som zmobilizovala polku sveta a moja zlata tetuska a sesterka ju zobrali do nemocky a po pol dni vysetreni ju nechali na neurologii. zajtra budeme vediet viac. mamina je trubelka , volala som s nou nedavno a nepovedala, ze sa citi zle.

traktor
17. nov 2009

tak nech sa skoro uzdravy.... 😵 😵 😵 ...a to su tie mamky...nikdy nepovedia ked im je zle....

traktor
17. nov 2009

vsetkm dobru noc 😵 😵

lucim
17. nov 2009

traky dakujeme. a normalne ma mrzi, ze ma to nenapadlo ze nevidi, chcela som, aby mi nadiktovala kod z smsky, lebo som jej chcela aktivovat novy pausal a hodinu sme to riesili a jej sa to nepodarilo v mobile najst ... ani myslienocka mi neprisla, ze to nevidi, som si myslela, ze je technicky antitalent. aaaach jo, a ona nepovedala. a ja som ju trapila.

beruska113
17. nov 2009

Kochi,
díky. Na gastro ideme až 30.

Lucim,
nehľadaj, to AL 110 už papá asi mesiac. Polovicu platí poisťovňa. Tak nás vyjde 400g na 4E a comfort stál skoro 13. D9ky za radu, veď po gastre hádam budeme múdrejší. A nech je mamina OK.

kochanski
17. nov 2009

lucim..ať je mamuška brzy ok

no nic, musím taky do hajan. Snad se ta naše berunka neprobere jen co ulehnu 😅

beruska113
17. nov 2009

Brúúúú,
idem aj ja. Sa tu o sto rokov zase zastavím. Nezabudnete na mňa dovtedy? 😀

lucim
17. nov 2009

tak dobru aj kochi a beruske. 🙂
traky a my co? 😅

kochanski
17. nov 2009

brou brou, už fakt jdu do hajan. Sladké sny

zmurkaz
18. nov 2009

Dobré ránko slniečka 🙂

riusik
18. nov 2009

dobre ranko mamulienky 😵
zmurka: ahoooj, co robi mala zuzanka?

riusik
18. nov 2009

alexandra fackuje papagaja a rozprava sa s opicou - klasika 🙂 sa krasne vyspala - od deviatej potiahla do pol osmej 😵

ste tu vcera riesili vahu, vlasy, plienky - tak ja mam tiez vlasy vsade, len na hlave akosi pomenej, tiez sa chystam to dat zostrihat, zaciatkom decembra mame stretavku z gympla, tak nech nevyzeram ako oprchnuta sliepka 😖
vaha - stale mam cosi naviac, ale nevadi, a klasika bucho ako ste pisali "huspeninka"... premyslam nad vhodnym cvicenim, aspon raz tyzdenne, prospeje to aj tatinkovi a jeho vztahu s detmi...
no a plienky - prisla som na to, ze nie su pampersky ako pampersky, kvalitnejsie sa mi zdaju kupene v rakusku, ale aj tu som uz kupil aj lepsie aj horsie, take tvrdsie... prave skusam aj z dm-ky, pacila sa mi akciova cena, ked kus vysiel na korunky 3,90 a musim priznat, ze su fajn... a chcem skusit tie alany...

inak, mala sa pretaca, z chrbatika na brusko uz pohodka, naopak sa niekedy podari, akosi nevie, co ma robit s rukou, zostava jej tak nemotorne a potom sa zlosti, ale iba chvilu, potom sa uspokoji s polohou na brusku 😉 niekedy aj zaspi
stale dobre spinka, co maminku velmi tesi...

v pondelok nam dr dala hylak, lebo vela a na zeleno kakala, brala jej stery, vysledok bude v pondelok... v letaku bolo, ze pre deti od dvoch rokov 😕 predpisala 3x10kvapiek, dala som jedenkrat asi 8, ze uvidim, viac nekakala, iba tak klasika, tak som uz nedala...

traktor
18. nov 2009

ahojte ...lucim vcera vecer padol net...asi si povedal ze ma ma uz dost 😀 😀 😀

lucia32
18. nov 2009

Bré ráničko kuriatka...tak kto dnes oslavuje? Máme nejaké bábänko na 18? Ak nie, tak pred 33 rokmi sa v malom mestečku narodilo krásne bábo, dali mu meno Lucinka a dnes má presne 396 mesiacov 😀

lucia32
18. nov 2009

Trošku som počítala čo ste včera písali, tak my teraz fičíme na pampersoch, v Tescu u nás bol výpredaj mega balení, tak nás jedna plienočka vychádza na 0,12 €-3.60 SK, akurát, že to bolo v období suchôt a tak sme vzali len 2 balíky...300 plienok 😝
Vlasy padajú aj mne, ale kedže ich mám hojne, tak nevadí, ale ako už niekto písal, malej ich vyťahujem aj z ritky 😀
Váha...uff, no to už je horšie, stále +13 kg, už som mala aj +10, ale pribrala som, ešteže mám tehu veci 😎 , ale od dnes ideme so synátorom na zdravú stravu...mi môj futbalista priberá, odkedy má problém s nohou a už sa vypásol na 55 kg...10 musí ísť dole, takže mu idem žiarivým príkladom, teda pôjdem, včera o 10 som ešte chalovala študentskú pečať 😝
Malá bola včera celý deň eee, večne mrnčala, len spať, zatvárala očká, ale sama od seba ani náhodou, bojovali sme aj so zaspávaním, leda bidu o 10, o pol 11 bola opäť hore a mliečko, a potom som len kočíkovala a kočíkovala a boli 2 opäť mliečko, potom mamina posteľ a potom nepamätám, len že je už ráno pol 7 a zvoní budík do školy 🙂

samayka
18. nov 2009

ahojteee

lucka - všetko naj k 15temu výročiu tvojej dospelosti 🙂)))))

váha - moja?? mám 3 kg navyše ale asi sú v kozách, lebo do riflí pred tehulovských vlezem a ešte mám vôlu.. s tričkami a podprdami je to horšie 🙂)
váha - sýkorka - ideme dnes na poradňu, to bude číííslo... 🙂

plienky - my sme mali na konci augusta uvítanie elušíka do partie a každý sa pýtal čo má kúpiť.. tak chytrá mamina rozdala zoznam kde bolo - plienky, plienky a plienky. kúpili nám tak ako sme si napísali - 3 a 4 pampersky. juuuj tak sa vytešujem. ešte mám dva balíky po 100ks 4 a ešte môj tata dokúpil nejaké Huggies a ešte z DM na krstiny bola torta plienková. tak to teraz neriešime.. riešime len skladovanie 🙂)))))))))))

vlasy.. to je to čo vidím keď si mrknem pod nohy??? ostrihanaá som, ale padajú ďalej. ale aspoň som spokojná že si ich nešklbem gumičkami a ani česať to tolko netreba - nie je čo 🙂)

téma svokra... našťastie už odišla, na dva týždne. je mi z nej do plaču, lebo som jej v pondelok naposledy vážne chcela prehovoriť do duše, dala som jej celý časák o výžive... flochla že ona nemá čas čítať to... a smiala sa ako sa teší na vianoce, že eluška ochutná jej šalát.. tak som na ňu zakričala že či to robí preto aby ma vytočila.. ona že ona je len zvedavá ako jej bude chutiť... asi nebudú spoločné vianoce... michal vtedy nebol doma, ale som mu to hovoirla tak hneď skákal po telefóne a dobre jej znadal... máme asi vojnu... serem ju...

samayka
18. nov 2009

no a ešte k spánku - snažím sa držať jej normu, aj keď je to ťažké, lebo chúďa stále z nej ťaháme soploše... ale bojuje pekne. najlepšie sa jej spí vonku, lebo asi chladnejší vzduch jej robí dobre na noštek..

joooj ja ju tak lúbim.. strašne sa nám rehoce posledné dni... len idem okolo, spravím grimasu a ona sa chechce a krčí sa od smiechu...zlato naše...

a malujeme izbu.. fotky budú o pár dní... až tam bude nejaký výsledok vidno 🙂)

traktor
18. nov 2009

jaj hned narano som sa pobavila 😀 😀 😀 a lucia vseeeeeetko najlepsie k tym tvojim mesiacikom 😵 😵 😵

traktor
18. nov 2009

samy mas to tazke...a presne akosom pisala, co bude robit za tvojim crbtom? 😠 ...ked uzteraz ti robi naschval....tak asi fakt len obmedzit stretavanie...boze take dieta a salat... 😠

lucia32
18. nov 2009

samušik...ďakovala...a že 15 výročie dospelosti 😀 , to som ešte nepočula...
A tvoja skorosvokta...no comment, takto otvorene na drzovku provokovať, vytáčať...zlatá moja svokra 😀

traktor
18. nov 2009

a opravujm lucia vsetko najlepsie k tvojim narodeninam 😵 😵 😵 , bo k mesiacikom tak divne znie.. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre