Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
18. nov 2009

majka: goog job 😉 papa...

lucim
18. nov 2009

majkas ty si sikulkaaaaa, ja som vedela, ze my julovky sme vsetky fantasticky organizacne zdatne. takze 12teho sa vidimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
majkas este raz 🙂 velka velka pochvala. 🙂
zoberieme deticky vo vianocnych obleckoch? 😅

zemiacky a la riuska sa mi uz pecu, uz sa na ne tesim, slinky sa zbiehaju, rius, este raz diiiiiiiiiiiky moc za recept.

kochanski
18. nov 2009

ahoj kočenky 🙂

luci; všechno nejlepčččííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

juj stretko, vy se máte 😵 . Škoda že je to tak daleko. I když, mě nechce mm pustit s malou ani do Prahy...možná tak v okruhu 50 kiláků od prahu domu bych mohla jet 😅

samy; když čtu o té tvojí svokře, tak se mi normálně obrací kudla v kapse 😠 . To snad dělá fakt schválně? Přece nemůže být někdo tak blbej, aby dával 5 měsíčnímu dítěti majonézovej salát 😨 😠 . Je to prostě káča pitomá...pardon, ale to se nedá...a to jsem ještě slušná 😉 . Drž se a společně s drahým to madam vysvětlete po dobrým nebo po zlým

my jsme dneska dopo plavaly ve vaně, tak teď jsem veverku uspala. Zatím chrní půl hoďky, tak doufám, že ještě chvilku vydrží 🙂

lucim; jaký receptík? Rius pls já ci takíííííí 😀

riusik
18. nov 2009

kochy: ahoooj, to len take jednoduche, ale vyborne zemiaciky: ocistit zemiaky, cele poukladat pekne vedla seba do zapekacej misky, poliat sladkou smotanou. ked uz su zemiaciky makke, posypat nastruhanym syrom, prip. este trocha smotany... este sme s luckou konzultovali, ze napr. aj niva k tomu moze byt dobraaaa...

a inak, v nedelu som robila to tvoje andelske kure s mandarinkami a bolo to perfektne, vdaka za tip 😉

riusik
18. nov 2009

lucka: dufam, ze budu chutit. inak s tou nivou by som si dala, robis ich take, nivove??? tecie mi slina, idem do obchodu na nivu...

riusik
18. nov 2009

a samozrejme, tie zemiaky musia byt prikryte, oni sa tak pekne zdusia..., zabudla som to napisat

kochanski
18. nov 2009

mňam, teď teče slina pro změnu mě 😀 . Musím si to zapsat. Dík. Určitě to udělám. No, zatím si alespoň naleju krůtí vývar ať neumáčím klávesnici 😀

to jsem ráda, že Vám andělské kuře chutilo 🙂

kochanski
18. nov 2009

mimi se probudilo, tak si asi budu muset hrát 😅

lucim
18. nov 2009

zemiacky boli mna, boli tak tretina niva, dve tretiny eidam , len mi to pustilo vodu - to malo? alebo som to mala nechat dlhsie? este ostalo, kto si da? 😝

zmurkaz
18. nov 2009

jééé - ja som tu keď tu niekto je 😵 😵 😵 😵 ...ale dlho tu nebudem, bo tu je so mnou aj naša princezná, čo už druhý deň spí po polhodinách a už týždeň ju priebežne niečo bolí.... teraz napr. brucho 😒

zmurkaz
18. nov 2009

idem pozrieť čo ste to varili ... 😝 😝 😝 - by som si dala asi čokolvek - ale tá moja princezná je tááááák vyberavá ☹

zmurkaz
18. nov 2009

No nie!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 - zase sama ?!?!?!?

Ale aspoň som zistila čo sa asi deje ...
Samy - veľa šťastia s takou potvorou svokrou!!! 🙄
Stretko - by som vás chcela konečne vidieť bo mi to nikdy nevyšlo .... tak potichučky sledujem a potom ak to náhodou víde - tak bude prekvapko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Lucia - všetko najlepšie k 33 😵 😵 😵

a ten recept som nenašla - bo som čítala na preskačko 😉

zmurkaz
18. nov 2009

no a už spíme - zaspala mi v "noši" a na fitlopte - vďaka Bože za tieto vynálezy 😵 😵 😵

zmurkaz
18. nov 2009

nechcem si písať sama ☹ ☹ ☹

zmurkaz
18. nov 2009

No asi ste všetky na prechádzke ... 😉

ani3012
18. nov 2009

ahoj 🙂

ani3012
18. nov 2009

a malá je hore,tiež som si nepokecala 😀 😀 😀

zmurkaz
18. nov 2009

No takže nikde nikoho ... som si počítala na koníkovi nejaké témy.... a je na rade Jurko - ide hrať hry.... tak pá dievčence 😉

lucia32
18. nov 2009

Ďakujem všetkýýýýým, ľúbim Vás...a to som na chlapov 😝 😀 , teda len na môjho, aby ste si nemysleli 😀 niečo zléééé 😎

lucia32
18. nov 2009

Ani, zmur...neutekajte...som chvíľu free 😉

ani3012
18. nov 2009

pozerám kam sa mám toho 12 vydať... 😕

ani3012
18. nov 2009

tak to si bola naozaj len chvíľu 😢

lucia32
18. nov 2009

ani som tu...len tu nebolo nikoho tak som platila faktúry cez banking 😝

lucia32
18. nov 2009

jáj zasa sa všetky euráše rozkotúľajú 😝

ani3012
18. nov 2009

ha,ja mám už poplatené a strašne sa teším,že mi zostáva do ďalšej výplaty 100 euro 😀 😀 😝

lucia32
18. nov 2009

ani...ja ani nepočítam 😝 , aj tak mi furt málo 😝

ani3012
18. nov 2009

Včera som bola v kine.Dávali Proroctvo. Dobrý film,akurát,že 15 min.pred koncom mi volal mm,že nemôže utíšiť Evičku. Kino mám 20m. od domu,tak som rýchlo vybehla a že kino zamknute?! 😕
Nemohla som sa dostať von.Pani,čo predáva lístky si tiež chcela pozrieť film 😠
Prišla som domov,Evka oči jak sova,celé červené až po obočie a plakalááááá ešte viac,keď ma uvidela.
Prelízala som jej očka,trochu sa ukľudnila a ja som uvarila čistec a bola urieknutá.
Na večer sme boli u staršej susedky na sedení(predvádzali nám hadričky na umývanie za 1000 eur-tisíc- aby si niekto nemyslel,že som sa pomýlila v nule).
Boli tam ženičky priemerovo 60 rokov,tak si ich viete predstaviť.
Po okupkaní v čistci sa napapala a spala od 21 hod do 7 hod. rána.

lucia32
18. nov 2009

Ani 😲 kino... 😝 staré baby a 1000€ handry...
Ten čistec sa kupuje, že by som malú preventívne vykúpala, možno by mi spala bez prestávky do 7 😀

ani3012
18. nov 2009

ano,v lekárni.
Zaleješ vriacou vodou a necháš vylúhovať a potom vo vaničke+ čistá voda okúpeš.
Ešte si o tom nepočula?
Malá ma už nachystané mliečko ,tak idem jej dať papať

lucia32
18. nov 2009

Nie nepočula...ale kúpim, vyskúšam, čo ak...
Aj ja už pádim preč za svojou bobuľkou, tak pá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre