Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
19. nov 2009

jejeky vás přibilo, chvilku makám a už je tu plno 😀 😀 😀
Traky u nás v tescu nič není, ale prý bude teprve zbožííííí 😉 😉
Byli jsme v dráčiku a koupili jsme puzzle jen za 149kč a druhé máme zdarma 😀 😀 😀 😀 😀 tak máme 20kostek 32x32 cm 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
19. nov 2009

Ha, prišiel mi list zo socky, že sa mám dostaviť...asi mi konečne vrátia prašule...tak idem ja ta tam, mám to 200-300 m 😉

traktor
19. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer..., tak a je to a tie supravy maju rozne ale istochapete precosom vybrala tieto 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

a maju kou vianocneho tovaru..len neviem este co kupim...takze asi az tesne pred.... 😉

traktor
19. nov 2009

kopu 😉 , lu tak sup sup, prasule sa furt zidu.... 😉

inneska
19. nov 2009

fuj, sa hanbím..som zabudla zagralutovať...maťkoviiiii cmuuuuuuuuuuuuuuuk....ľúbime ťaaaaaa 😵 😵 😵

a fajčenie..ja som nikdy nefajčila...ani mm..snád ani erik nebude 😅

a do tesca ideme dnes pozrieť, čo bude..

a na ten rodičák, ten papier som mala doma už orazený..stratil sa, tak zajtra cesta na sociálku a potom na úrad...a od pondelka som na rodičáku 😝

inneska
19. nov 2009

majka...a to treba aj nejakú žiadosť do práce posielať?? 😕 😕

traky...jeeee, krásne tie vecičky...ak u nás nič nebude, tak ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

traktor
19. nov 2009

ani ja nefajcim...tak verim ze ani deti nebudu...a rodicak...a doteraz si na com bola...ja mam v tom chaos... 😅

inneska
19. nov 2009

idem pozbierať čučoriedky, doschnú mi vlasy a vyrážame von..by bol hriech doma sedieť celý deň 🙂

traktor
19. nov 2009

in tie body s papuckami boli v takej krasnej tasticke s maslickou...takze kludne aj pre nejake babo pod stromcek....a za taku cenu... 😉 ale maly aj ovela krajsie...len ja stale dost vaham nad vianocnymi, ...ze naco...ze to potom nevynosi...tak este uvidim....

inneska
19. nov 2009

traky..doteraz bol materský príspevok, po pol roku prechádzame na rodičovský príspevok 🙂

traktor
19. nov 2009

kam ides zbierat cucoriedky? 😀 😅

traktor
19. nov 2009

jaj...ja stale hovorim ze som na materskej..beriem pritom rodicak...ze riadny lepko polepetko... 😀

majkas
19. nov 2009

traky perfidzo veci, asi aj my pojdeme v ramci prechadzky do tesca

inn hej treba, lebo inak akoze nastupujes do prace, aspon tak mi to povedala nasa personalna, ale to staci len obyc vo worde napisat, ked chces poslem ti moju ked budem na velkom compe lebo tu v notebooku to nemam ulozene

no a polievk aodvarena, Tami zobudena tak sa ideme krnit, hrat,... a potom von

papa

traktor
19. nov 2009

a teraz normalne nechapem...pozeram na nas konikovsky bazarik a jedna baba tam ponuka presne tie ubory co maju vtescu ale za 11,62 eur...a ja som ich kupila za 4,55 eur...ved to je chore a este ked k tomu pripocita postovne.... 😅

inneska
19. nov 2009

majka, papa a IP 😉 😉

traky..to tigríkové som videla aj na mma, za takú podobnú sumu..no šiši 😅

inneska
19. nov 2009

my sa obliekame a ideme von 🙂 paaaa

traktor
19. nov 2009

ahoj in , peknu prechadzku, dnes je vonku krasne....ideme aj s matkom 😉

brinzulka
19. nov 2009

ahojte...
boli sme na jazerach...labute a kacky sa tam cvachtaju...
brokolic.polievku sme spravili...a rezance s tvarohom...nebolo casu..a navecer varime perkel
majkas...mas PI...a dakujem...

brinzulka
19. nov 2009

IP 🤐

zaba2707
19. nov 2009

ahojte bambulky, tak ja som poupratovala vysavala a konecne aj umyvala podlahu lebo to uz bol des 😀 a chlapov mojich som vyhnala von ked je tak krasne lebo ja potrebujem makat nieco do prace treba porobit. A vytesujem sa lebo som objednavala cez net ten kufrik riekaniek co tu davala link Traky a este som objednavala penovy koberec puzzle 24 maxi a uz je to na ceste k naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hihi takze aspon daco uz postupne bude pre maleho pod stromcek 🙂

lucia32
19. nov 2009

ahojky som späť...máme tie kefulky, čo má inn na fotke 😉 , v DM ich stále majú 😵

zaba2707
19. nov 2009

nooo a to tesco zajtra asi navstivim taktiez teda 🙂 dnes je mm doma a to sa s nim velmi neoplati, presne ako Lu pisala ... lepsie je ked idem sama s malym 🙂

zaba2707
19. nov 2009

luc myslis kefky na dasienka?

lucia32
19. nov 2009

zabi ahoj...ano kefky na dasienka 🙂

zaba2707
19. nov 2009

ooo super vediet takze aj v DM sa zastavime 🙂

lucia32
19. nov 2009

idem ešte hľadaž Avent pohariky a cumle za lepšie ceny...malinká ľla s babinou von, dnes je teplo, nebola von 10 dní 😝 , nepočítam cestu do auta a z auta 😀

zaba2707
19. nov 2009

lu co mam kamosku a ma vacsieho synceka tak vravi ze keby mala druhykrat kupovat tie Avent pohrariky tak kupi iba tie vacsie, ze tie male skoro vobec ani nevyuzili

brinzulka
19. nov 2009

lula...by ma zaujimalo...ze ako su tie cucaky na avent pohare...pre vacsie deti...ci by to slo aj tak...ze cucak sa priskrutkuje na via poharik...
bo my sme zatial flase nepouzili...3krat pri davidovi...ze ci by sa dal dokupit vrchnat na nasrobovanie na flasu s cucakom...a na oharik tiez s cucakom...

lucia32
19. nov 2009

brin...je to nejaký adaptér na pohárik a na to sa prišrubuje šrubel s cumlom, kukaj aha..http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php
len treba zistiť, či sa dajú kúpiť solo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre