• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
No ništ, ja šla domov, šla, šla....papá
19. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin bych mu vynadala vždyť jsou za to placení donést až ke dveřím :wink: :wink: už máme doma joj malá bude krásná :grinning: :grinning: Koupil to body s papučkami , tygříka co má i Traky a k tomu jěště myšku Minni a bolerko k šatičkám a 3 overalky na spinkání a teplákovku s tričkem ale ta je 6-9 měsíců takže na jaro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyfotím a dám do albumu :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vas tusim nakazila...tesco ideeeee :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky to můj v Ostravě tady nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas v jednom je uplne iny tovar ako v druhom....nechapem ...ked to je raz tesco tak by to malo byt rovnake...
19. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to my také néééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedalo mi...pozeram tesco letak :pensive: :confused: :grinning: ...kolko vydrzi marlenka, ak ju kupim ? aku ma trvanlivost?
19. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin vydrží 1 měsíc :grinning: ale jak u koho :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi taktam mame2 veci rovnake :grinning: :grinning: :grinning: , brin letak nekukaj v letaku nic nie je...treba ist priamo...asplnou kreditkou najlepsie... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psssst ja som isla s prazdnou...len nejaky drobacik sa mi zvysil tak som ho minula ...naco by mi zavadzal.. :grinning: ...aaaaa matko uz vstal ideme sa venovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky psala jsem že máme dvě stejné a můj říká že chtěl koupit jěště červené body se sněhuláčkem ale prý se mu toho zdálo už dost :grinning: :grinning: :grinning: stejně neodolá a pujde jěště koupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...to tigríkové máme aj my, ten set s papučkami nemali našu velkosť a to snehuliačikové body máme tiež :wink:
19. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko no nebudou ty naše sluníčka krásně sladěnéééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hodte potom foto v tom tigrikovom, dame ich spolu do albumu...ze tigrikove julovciatka... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa chcem opytat ,to uz su nove kupony do DM ...ja mam este tieco platia do 30.6 2010 to su tie? dost sa mi aj zvysili, ked nieco potrebujete napiste, nic za to nechcem len mi hodte adresku a ja vam ich poslem, bo co s nimi? :wink:
19. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky no to bude supr myslím že i Adka má to samé :grinning:
19. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj hoj....

Dianôčka dnes nejak moc grckala a plačkala.....neviem či to bolo tým príkrmom, ale to isté papala aj včera a bolo okey...hm...
19. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téééda!!! to je sila!
19. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty voleeee tak to je ine coromoro :sweat_smile:
19. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
dnes sme boli na kontrole z nožičkami už nemusime baliť na široko,a s Maťkom u zubara po prvy krat ,hned mu aj vrtal bolo riadne kriku aj plaču,
Baby chcela som sa spytať,v Tescu som kupila kašu od Hami od 4 mesiaca,neviem či ju môžem davať malemu.
19. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kukam že viacerí boli nakupovať v tescu,my sme boli v utorok v ružomberku a tam som kupila aj davidkovi aj adamkovi tie tigrikove supravičky,už som ich pofotila ,su v albači...u nas v čadci ich nemaju ani v ziline....
tie s mackom pu sa mi nepačili...
čo tu nove???
19. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...ja ju dávam!!!

vosky..krásne!!!
19. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,jennik....ako?
diiik:slight_smile:
19. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za opýtanie....keby bolo lepšie, tak neviem... :grinning:
19. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola u dokiny na mlieko,tak som sa zhovarala či môže maly kaše,že hej,ale zatial len ryžovu a nemliečnu do našho mliečka...nechceš kaše mám ich asi12ks..od 4-do 6mesiaca...a su mliečne,ktore nemôžeme...
so zeleninkou začneme až o dva tyždne...
19. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski, čo máte alergiu???
19. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme to digestive alergy care,a teraz sme na alergy care-povedala mi že skusiť normalne mlieko môžme až tak okolo roku,lebo je dosť možne že ta alergia zmizne..ale pre zatial musime takto...zarabať nemliečne kaše v našo mlieku.
19. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok