Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. nov 2009

No ništ, ja šla domov, šla, šla....papá

josifek
19. nov 2009

Brin bych mu vynadala vždyť jsou za to placení donést až ke dveřím 😉 😉 už máme doma joj malá bude krásná 😀 😀 Koupil to body s papučkami , tygříka co má i Traky a k tomu jěště myšku Minni a bolerko k šatičkám a 3 overalky na spinkání a teplákovku s tričkem ale ta je 6-9 měsíců takže na jaro 😀 😀 😀 😀 vyfotím a dám do albumu 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

tak som vas tusim nakazila...tesco ideeeee 😀 😀 😀

josifek
19. nov 2009

Traky to můj v Ostravě tady nic nebylo 😀 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

aj u nas v jednom je uplne iny tovar ako v druhom....nechapem ...ked to je raz tesco tak by to malo byt rovnake...

josifek
19. nov 2009

no to my také néééé 😀 😝

josifek
19. nov 2009
brinzulka
19. nov 2009

nedalo mi...pozeram tesco letak 😔 😕 😀 ...kolko vydrzi marlenka, ak ju kupim ? aku ma trvanlivost?

josifek
19. nov 2009

Brin vydrží 1 měsíc 😀 ale jak u koho 😀 😀 😝 😝 😝 😝

traktor
19. nov 2009

josi taktam mame2 veci rovnake 😀 😀 😀 , brin letak nekukaj v letaku nic nie je...treba ist priamo...asplnou kreditkou najlepsie... 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

psssst ja som isla s prazdnou...len nejaky drobacik sa mi zvysil tak som ho minula ...naco by mi zavadzal.. 😀 ...aaaaa matko uz vstal ideme sa venovat 😵 😵 😵

josifek
19. nov 2009

traky psala jsem že máme dvě stejné a můj říká že chtěl koupit jěště červené body se sněhuláčkem ale prý se mu toho zdálo už dost 😀 😀 😀 stejně neodolá a pujde jěště koupit 😀 😀 😀 😀

inneska
19. nov 2009

josi...to tigríkové máme aj my, ten set s papučkami nemali našu velkosť a to snehuliačikové body máme tiež 😉

josifek
19. nov 2009

Inesko no nebudou ty naše sluníčka krásně sladěnéééééé 😝 😝 😝 😀

traktor
19. nov 2009

baby hodte potom foto v tom tigrikovom, dame ich spolu do albumu...ze tigrikove julovciatka... 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

a este sa chcem opytat ,to uz su nove kupony do DM ...ja mam este tieco platia do 30.6 2010 to su tie? dost sa mi aj zvysili, ked nieco potrebujete napiste, nic za to nechcem len mi hodte adresku a ja vam ich poslem, bo co s nimi? 😉

josifek
19. nov 2009

traky no to bude supr myslím že i Adka má to samé 😀

jennna
19. nov 2009

hoj hoj....

Dianôčka dnes nejak moc grckala a plačkala.....neviem či to bolo tým príkrmom, ale to isté papala aj včera a bolo okey...hm...

jennna
19. nov 2009

téééda!!! to je sila!

zaba2707
19. nov 2009

ty voleeee tak to je ine coromoro 😅

nina41
19. nov 2009

Ahojte 😵
dnes sme boli na kontrole z nožičkami už nemusime baliť na široko,a s Maťkom u zubara po prvy krat ,hned mu aj vrtal bolo riadne kriku aj plaču,
Baby chcela som sa spytať,v Tescu som kupila kašu od Hami od 4 mesiaca,neviem či ju môžem davať malemu.

voskovka
19. nov 2009

ahojte,kukam že viacerí boli nakupovať v tescu,my sme boli v utorok v ružomberku a tam som kupila aj davidkovi aj adamkovi tie tigrikove supravičky,už som ich pofotila ,su v albači...u nas v čadci ich nemaju ani v ziline....
tie s mackom pu sa mi nepačili...
čo tu nove???

jennna
19. nov 2009

nina...ja ju dávam!!!

vosky..krásne!!!

voskovka
19. nov 2009

ahojky,jennik....ako?
diiik🙂

jennna
19. nov 2009

ďakujem za opýtanie....keby bolo lepšie, tak neviem... 😀

voskovka
19. nov 2009

ja som dnes bola u dokiny na mlieko,tak som sa zhovarala či môže maly kaše,že hej,ale zatial len ryžovu a nemliečnu do našho mliečka...nechceš kaše mám ich asi12ks..od 4-do 6mesiaca...a su mliečne,ktore nemôžeme...
so zeleninkou začneme až o dva tyždne...

jennna
19. nov 2009

voski, čo máte alergiu???

voskovka
19. nov 2009

mali sme to digestive alergy care,a teraz sme na alergy care-povedala mi že skusiť normalne mlieko môžme až tak okolo roku,lebo je dosť možne že ta alergia zmizne..ale pre zatial musime takto...zarabať nemliečne kaše v našo mlieku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre