Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. nov 2009

dobry vecer, v prvom rade chceme vsetkym podakovat za gratulky, ste zlatucke, matko vsetkym posiela cmuk pusinkou zapatlanou od mliecka 😵 😵 😵 😵 matko je uz taaky velky chlap, teraz ho bavi tahat sa na nozicky 🙂

a po druhe - vcera vecer mi odisiel zdroj od notebooka, ja som mala taky abstaaaaaaaaaaaaaaak 😲 , ze som vyupratovala celu spalnu, popremiestnovala nabytok a znizila postielku a prisunola k nej manzelsku. 🙂

majkas
19. nov 2009

tak ja tiez hlasim ze som v tescu minula 37 eur ale nakupila som veeela veci 🙂
ale take supravicky tigrikove ani s mackom pu tu v petrzke nemali a sa mi zda ze aj ta supravicka body s papuckami bol adrahsia jak u traki, tu stala 5,50e
fotit nebudem ,sak uz to mate dvakrat 🙂

no a na dnes vas opustam, este kuchyna vola, odsudene tiez 🙂 a potom haji nech sa aspon trocha vyspim papa

lucim
19. nov 2009

ja som kupila V tescu taky makkucky overalik - cerveno-pasikavy, s pasikavou ciapockou, tusim tam je napisane, ze maly rudolf. 🙂

jajona
19. nov 2009

no fešáci sú krásni v nových vecičkách 😵
ja kuki jedným očkom ordináciu
Matúško už spinká 🙂

lucim
19. nov 2009

jajo matusko uz je aky velky chlap. 🙂

jajona
19. nov 2009

díky, no je. len sa mu dajako nechce pretáčať. väčšina detičiek, čo píšete, tak sa pretáča, ale keď sa pýtam aj iných mamičiek, tak vravia, že okolo 5. mesiaca, tak neviem...

lucim
19. nov 2009

jajo my sa tiez este samostatne nepretacame, stale to vyzera lepsie a lahsie, ale kasle mi na to zatial, mame cas ... mozno budu lozit bez pretacania 😀

jajona
19. nov 2009

veď to, niektoré etapy možno preskočíme
a keď mu pomôžeme, tak sa nám to podarí

a vy už máte 5 mesiačikov.... to je super 😵 nás čakajú v pondelok 4

zaba2707
19. nov 2009

dobry vecer vsetkym 🙂

zaba2707
19. nov 2009

ani nas Filip sa uplne este nepretaca, z boku na bok ano ale z chrbatika az na brusko sa mu to nedari, zatial neprisiel nato ze rucku musi vystriet pod seba ... ta mu brani v dokonceni podla mna 🙂 ale to je jedno hlavne ze su tie deturence nase zdravucke a krasne

jajona
19. nov 2009

ahoj žaby, jasné, veď oni na to prídu

jajona
19. nov 2009

mm je divné, že som ešte hore. lebo sa sa vždy už okolo 21:30 poberám
ale dobre sa mi píše

nina41
19. nov 2009

Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

zaba2707
19. nov 2009

to ja dnes cely den pracujem ... a sem len nakukam 🙂

bambule tak ma boli chrbaaaaaaaaat ... ze katastrofa ...a masaze nenavidim neviem co si s nim uz vymysliet

jajona
19. nov 2009

už to na mňa dochádza. už si šúcham očká 🙄 ako Matúško, takže najvyšší čas 😔

jajona
19. nov 2009

mňa tiež bolí, ale nie je to až také hrozné
dnes som Matúškovi hovorila, že mu objednám žeriav, čo ho bude vyťahovať z postieľky

jajona
19. nov 2009

dobrú, babuľky

zaba2707
19. nov 2009

dobru jaji

lucim
19. nov 2009

zabi natahuj sa na fitlopte.
dobru jaji.
dakujeme nina. 🙂

zaba2707
19. nov 2009

lucimka den by pre mna musel mat aspon 38 hodin aby som stiahala seba natahovat este aj na fitlopte ... musim priznat .. ze zacinam citit to moje pracovanie popri malom ☹

zaba2707
19. nov 2009

v noci sme tiez castejsie hore ako sme byvali ... spat idem vzdy tak pol hodku pred Fifovym zobudenim 😀 a potom som nejaka rozbita

lucim
19. nov 2009

zabi kolko denne sa potrebujes venovat praci?
ja by som mala zacat v decembri.
matko tiez teraz horsie spava, resp. strhava sa zo spanku.
momentalne sa ho drahy pokusa uspat.

zaba2707
19. nov 2009

juuuj lucimka ... je to tazko povedat ... vies teraz napr. riesim veci, na ktore som veodme viac ako pol roka kaslala ... a za toho pol roka sa toho nazbieralo ... tak uz som musela lebo mozem cakat, ze ma za to niekto podr...

popri samotnom uctovani robim aj rozne reporty, dobropisy na retazce, ktore sa komplikovane riesia ... no a hlavne by bolo super keby som sa tomu venovala kazducky den aspon hodku dve ... ale to niekedy nejde.

moj T robieva dlhy kratky tyzden takze dni ked sme sami domka obcas nieco urobim ale vacsinou to necham na dni ked je doma aj Tom vtedy je on s malym ... dnes napr. bolo super siel s malym von a ja som pracovala ... ale este stale tu sedim ... vlastne ta praca by mi nevadila, len v poslednej dobe citim hrozny deficit v spanku

zaba2707
19. nov 2009

ano ten spanok je aj u nas taky divny daky ... snad sa to polepsi ... este sa fakt nestalo aby prespal viac ako 6 hodin a aj to uz davno nebolo

dnes na moje prekvapenie zaspal sam v postielke bez nahadzovania dudla proste este teraz som z toho vedla 😀

brinzulka
19. nov 2009

dobru nocku babule...
ja oko na pol zatvorene....a dieta kope...ako zaba- na hladine mlieka vyraba maslo...od 18stej sa kojime kazdu hodinku...a nie je dobre...tak sand mozno...dnes este zaspime

zaba2707
19. nov 2009

dobru brin

lucim
19. nov 2009

brin my sme dnes pili po 2 hod, aj v noci, av to sme fakt uz mali pevne 3 hodinovky.
maslo? 😀

brinzulka
19. nov 2009

bola raz zaba..teda dve...a padli do nadoby s mliekom...zacali pavat...skratim to...
...jedna sa vzdala a druha kopala...az vymietla maslo a zachranila sa...mala volu a trpezlivost a nadej....

takze ak by som malemu dala k noham nadobu...tak nam aj maslo spravi...

a bru nocken...zaspal a zatvoril oci...idem sa tvarit, ze buvam...a snad bude aj on...kym nepojdem dojcit...dufam, ze az zajtra...mame sancu 35minut spanku... 😉

lucim
19. nov 2009

aaaa to bola bajka 🙂 brin prajem dlllllllhyyyyyyyy spanok. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre