Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
20. nov 2009

dobre ranko 🙂

Filipko vsetkyyyyyyyyym dakujeeeee a moc vas cmuckuje :-*

zaba2707
20. nov 2009

idem trosku pozehlit, potom odsajem mlieko oblecieme sa a hajde smer TESCOOOOOOOOO 😀

josifek
20. nov 2009

Traky vypadá supr a je to drahé když kupuješ nové kukali jsme v dětském obchodě ☹ My dostaneme sadu s JŮHelákama A MUFEM 😀 😀 😀 😀 😀 Koupil bratr tak se nestarám 😝

traktor
20. nov 2009

zaba tak sa tesim s tebou a nakup poriadne 😀 😀 😀 a josi ano neviem co na takom riadiku tolko stoji...ale to je zo vsetkymi detskymi vecami tak, su riadne predrazene...

zmurkaz
20. nov 2009

Ahojky - maminky....a detičkám všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

Tak tie vaše detúrence budú krááásne 🙂 ... ja mám teraz na pláne vybaviť všetky návštevy - no je ich požehnane... a to si vyžaduje tiež nemalú finančnú hovovosť... keď nechcem prísť s prázdnymi rukami a každému dieťatku doniesť malú pozornosť ;)

josifek
20. nov 2009

Kuki co my manžel poslal že by bylo fajné koupit 😀 😀 😀 😀 na výlety na čajík atd 😝 😝 😝 😝 a jěště tam jsou chrániče na kolínka když dítko chodí na pejska nebo kočičku 😵 😵 😵 😵

lucia32
20. nov 2009

Josi...tá cena ma zabije 😀
My máme riadik od Pribináčika, výhra za 30 viečok, moja dcéra na nich fičí, teda ak majú niečo darovať, teraz nám prišiel plyšový Pribinák 😉

josifek
20. nov 2009

Luci no právě přece to tam nenechám 😀 😀 😀 😀 😀
Pribiňáky u nas mají také rádi jen je ho moc málo pro našeho hromotluka 😀 😀 😀 Raději mu koupím tvarohy 2 a udělám mu ho na sladko vyjde mě to levněji a on se nají 😀 😀 jinak jogurty děláme také doma 😝 😝 😝 😝 jinak bych se nedoplatila, on sní na posezení 5 kelímku těch malích nebo jeden půl litrový 😀 😀 a 5 rohlíků 😝 😝

zmurkaz
20. nov 2009

josi - my máme také po Jurášovi ale od Bebé you - tak som si to opatrovala ... no tan dudel mi bol na dve veci ... 😀 😀 😀 - keďže tie moje detúchy z toho nevedia piť 😀 😀
A predvčerom malú bolel bruch - tak som jej z pohárika dala fenikláču a super pila - lepšie ako z lyžičky 😉
A my zas fičíme na kostíkoch ... sú tam také magnetky na ladničku ... že písmená, čísla, angličtina ...

No a idem pustiť na PC mangelíka - tak zatiaľ pa 😉

lucim
20. nov 2009

dobre raneckooooooooooooooo, oslavovanym mrnuskom vsetcko naaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵

mia, zase fantasticka aukcia. 🙂

zoberiete nas do tigroveho klubu, ked mame tigrikovane oranzove plavky? 😉

ja mam tusim aj 2 sady riadikov, to viete, ked clovek okolo toho v biznise mota .... aj cucacich flasiek mam dost. uz som aj rozdala. 🙂

a termosku mam normalnu, dobru a este vraj jednu dostaneme. 🙂

a konecne som si v noci objednala vianocny mobil, blbol pomarancovym e-shop.

traktor
20. nov 2009

tak presne tuto flasku som tu asi mesiac dozadu riesila, nikde sme ju nemohli najst...tak som kupila obycajnu termosku...

traktor
20. nov 2009

baby mam takuto stolicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6937614 ale bez potahu, neviete kde by som taky sedak kupila? teda nie tento tigrikovy...nie som ochotna dat za take nieco skoro 1500 korun...staci mi nieco obycajne, proste aby matko sedel na mekkom

josifek
20. nov 2009

Traky no vidíš můj manžel to našel prý koupí 😀 😀 😀 😀
Lucímmmm jasně že vememe když tak mu namaluješ tričenko s tygříkem 😝 😝 a dík
My máme porcelánovou sadu se šaškem po synovi ale je na chalupě a je už dost otlučená tak nevím asi ji pak necháme Karamelce dotřískat 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2009

blba fotkamusim este raz....v tanieriku by sme nesedeli 😀 😀

josifek
20. nov 2009

Traky já viděla sedáky do židliček v Ikei a nebyli vůbec drahé 😉 prý se dají dát do všech židliček

traktor
20. nov 2009

luciiiiiiim ze vahas, matko bude sefovat v plavkach 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2009

ale u nas nie je ikea? ☹

lucim
20. nov 2009

traky nejaka blavacka ti kupi a posle, kukni si na nete, mozno to tam maju, lebo nemaju uplne vsetko na stranke. 😉
my sa tiez musime vybrat do ikey, potrebujem take to kreslo, co bolo vo vyvolenych, pamatate si ho?

josifek
20. nov 2009

lucímmmm my ho máme a já v něm kojím 😝 😝 😝 😝

traktor
20. nov 2009

co v nomsedel...jojako sa volal ten vlasaty.....co sa dal ostrihat a nakoniec aj vyhra...nespomeniem si najeho meno 😀 😀

traktor
20. nov 2009

vladkooooo 😀 😀

josifek
20. nov 2009

Vladko 😀 😀 😀 😀

josifek
20. nov 2009

My ho máme a dokupili jsme jen potahy tak je jednou béžové , pak červené a nakonec ho máme i černo bíle 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 a mají tam za 600kč i pro mrňousky to samé 😝

traktor
20. nov 2009

dosla mi beba ...vzorky...od 6 mesiaca...to mu potom mozem neskor ked bude vecsi zarobit ci to mam vyhodit, ci darovat...

traktor
20. nov 2009

a ideeem na postudoslo odrazadlo, 🙂

lucim
20. nov 2009

traky mozes aj neskor, to je od ... aj 100rocnemu mozes 😀

mia traky presneeeeee, vladko 😀 chcem ho aj s podlozkou nA NOHY. 🙂 ked maminu pustia z nemocnice, zoberiem ju sem na rekonvalescenciu, tak nech sa nejak pohodlne zmestime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre