Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
20. nov 2009

Lucímko je perfektní my ho máme a bijeme se o něj víc jak jedno se nám tu nevejde, a podložku vřele doporučuji je to supr 😉 Mamince bude príma 😉

lucim
20. nov 2009

josi mama bude na gauci, ja a vasko sa on budeme byt, akurat sa tu rozhliadam, ci aj dve nezmestim. 🙂

lucia32
20. nov 2009

lucim čau 🙂

lucim
20. nov 2009

ahoj luciiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

traktor
20. nov 2009
lucim
20. nov 2009

traky uz si na poste? 😀 zlate, ale nehladas nieco ine? 🙂

lucia32
20. nov 2009

Ja ani dnes nič nehľadám nechce sa mi, vylovila som kupony do DM a idem na tie Aventky, prdlakujem aj net a jeho skvelé ceny 😝 , potom na stavebnú, došli mi tie zmluvy pre deti bez poplatku...obe zmluvy starších som prepísala na seba, už im končia tak budú mať nové...a dám im maximálky, však čo je to dnes 22.000 €??? 😀

nina41
20. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂
oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

ani3012
20. nov 2009

Môj manžel je slizký nechutný had,bez chrbtovej kosti!!!!! Chcem sa dať rozviesť! Len aby ste vedeli !!!

lucim
20. nov 2009

ani, uz ta zase nasral? aaaaachhhh jo. 😒

prave mi prisiel balik zo slnieckova, 🙂 stan, puzzle, bazenik, kocky a ochrany rohov su tu, jednu vkladacku FP nemali, poslu mi bubaky spat. inak dobreeee, ta kurierka volala z dediny od krcmy, ze je tu, co ak by som nebola doma? 😲

traktor
20. nov 2009

ahoj tak posta este zatvorena ale vsak ja si pockam 😀 a luci potom pofot co sidostala 😉

traktor
20. nov 2009

lucim ktory gel je dobry na dasieka? viem, zeste to tu uz rozoberali ale nechce sa mi hladat, a po cestena postuby som ho kupila

lucim
20. nov 2009

traky som si citala temu o geloch a mundisal tam baby chvalili, tak som ho aj ja kupila. skludnuje ho to. takze asi funguje.

lucim
20. nov 2009

este som v tom baliku mala aj clony do auta, macickove. lebo krpcek uz obcass cestou aj kuka, nielen spinka. 🙂

lucim
20. nov 2009

traky nasla si ten sedak v ikee? lebo zacinam vymyslat, ze by sme mozno cez vikend do blavy skocili, tia z nemocky, nech uz tu to kresielko je. 🙂 a svokrovcov by sme kukli. a mozno aj jedno trojtyzdnove babatko.

traktor
20. nov 2009

nieco sa uz riesi tak uvdime ze aku cenu urobia, ked nie tak uvidim... 😉 tak ten gel kupim, dufam ze ho budu mat...dedinska lekaren za vela nestoji...

lucim
20. nov 2009

calgel je tiez dobry, kukam teraz na kamistad gel - ten by mohol byt este ucinnejsi

traktor
20. nov 2009

tak si napisem a uvidim ktory budu mat....chcem nieco pretoze matko nenormalne vsetko kuse, este aj casopis mi uchmatol, som mala co robit aby som si mo zachranila 😀

lucim
20. nov 2009

ja som musela odlozit tie krtkove leporela, lebo by ich hadam vycucal cele. 😉
kukam do tej ikey a nic take do stolicky tam nevidim

monr
20. nov 2009

ahojte,
hlásim sa z výletu, sme u rodičov na návšteve 🙂 🙂

oslávencom, veľkým aj malým všetko naj

lucim
20. nov 2009

cau mon, uzi si vylet. ste tam vsetci? cela rodinka? 🙂

monr
20. nov 2009

ahoj luci
sme všetci, malú sme vypýtali zo školy, muž išiel s autom do servisu, pred chvíľou išiel okolo dubnice, inke som kázala kývať.
a zajtra späť

monr
20. nov 2009

idem obedovať, majte sa, možno ešte nakuknem, ak nie, tak zajtra
papa

lucia32
20. nov 2009

Som tu..urobila som nálet na DM a použila pár kuponikov a boli sme aj v tescu, chcela som kuk veci, ale manžel ma normálne ťahal za bundu preč...ale mám auto, tak ja tam aj tak zbehnem 😝 , lebo musím do lekárne kúpiť ten čistec, naša babula za celé doobedie spala len pol hodky, tak neviem či nie je náhodou urieknutá...bo babina s nou včera prelabzovala mesto a všetky tetky ju v kočiari opluli 😝 😠

traktor
20. nov 2009

tak som doma a odrazadlo je krasne, oni ho vobec nepouzivali, nie je na nom jeden skrabancek nic.. 😀 ja som taka rada...a v lekarni mali len 2 geliky calgel a potom jeden taky ale nazov som nikde nepocula tak som zobrala calgel, a uvidime ci daco uvdime 😀 😉

lucim
20. nov 2009

luci, ja mam v penazenke povytrhane nejake DM kupony, ale nejak mi tam nevychadza cesta, minule som aj nakukla, plienky mali prilis drahe aj s kuponom, tak som sla do tesca. 😉
luci, co by bola naty urieknuta, proste rastie a staci jej menej spanku, bo potrebuje vsetko vidiet.
a mozno je to len chvilkove, mne to matko robil asi pred mesiacom a teraz mi spinka uz vyse hodiny.

zajtra sa ide do ikeyyyyy 🙂 idem kuk ci je to kreslo v demonte, ci sa mi zmesti do kufra.

lucia32
20. nov 2009

Lucim, ale ona je hrozne nervná a plače, celú noc sme mali pohotovosť 😖

lucia32
20. nov 2009

Ona sa chvíľu smeje a potom pokriví pusinku a začne plakať, ked na nu začneš robiť opičky, tak sa začne smiať cez slzy 😀 😝 , no nepríde mi to normálne 😅

lucia32
20. nov 2009

V tej DM je teraz akcie, že kd máš kartu, tak zbieraš body a potom máš zľavu, že vraj na plienky a tak...ja tiež do DM veľmi nechodím, na môj vkus drahé 😝

lucia32
20. nov 2009

Lucim čo nám kúpiš v Ikea? 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre