• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky, urcite to pomoze, calgel je fajn. :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my máme Calgel :wink: , malej chutí :grinning: , celá sa po ňom zalizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj natynka sa trapi, nech ju to rychlo prejde ... mozno tie zubky, ze? :fearful:

lu kupim nam vladkovo vyvolene kreslo aj s podnozkou, a urcite aj nieco pre drobca, asi budem potrebovat nieco na hracky - to vrece alebo nejaky box. :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooojteeeee bambule :slight_smile: hlasim prichod z TESCA aj my sa pridavame do tigrikovskeho klubu :grinning: aj ked som sa bala ... ze sa nam to nepodari, mali to tam tak zastrcene .... ale nakoniec som to vynuchala :slight_smile: inak v BA na zlatych nic moc vyber ... kupila som este taku cervenu vianocnu capicu a jedno tricenko s dlhym rukavom s vianocnym motivom ... tot vse ale tomu tigriiiikovi sa veeeeeeeelmi tesim :slight_smile:
20. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prve sa mi maly zobudil, je fakt super, ze aspon vonku vydrzi buvat neskutocne dlho. Zaspal par minut pred 12:00 a az teraz sa zobudil :slight_smile: ... aspon, ze on nie je unavko :sweat_smile: ako ja :grinning:
20. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli skoro na druhej strane.
co robite?
my po prechadzke, krpceka to unavilo, a ja triedim moje blbiny a poklady a zbytocnosti.
20. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooj lucik, u nas bol pan, ktory nam robil vstavanu skrinu presne v den ked sa Filip vypytal na svet :slight_smile: chceme dat urobit taky pracovny kut, lebo teraz je len taky provizorny kazdy kus nabytku inej farby no hruza vies :grinning: ... a este by nam mal spravit aj posuvne dvere na kupelku ... my ich tam zatial nemame :grinning: obcas niekto ma problem ked ma ist na wc ale my uz sme si zvykli :slight_smile: tak teraz musime cakat na cen. ponuku ... ze kolko ujo zato cele bude chciet a to bude asi vianocny nas darcek.
20. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a maly si potiahol asi 70ml mlieka a zabuval mi tu na gauci :slight_smile: o takomto case dava taky 40 min. slofik a potom uz tahaaaaa a tahaaaaa do kedy mu sily stacia :sweat_smile:
20. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

týmto sa verejne pridávame do klubu tigríkových :grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3553232&vReferer= a sú tam aj dalšie fotos, tak šípka do prava :wink:

ja som si bola dať papiere na ten rodičák, ale vraj mi stačí až okolo 20.12....tak tam pôjdem ešte raz :unamused: len nechápem, prečo mi začína rodičovský 3.12., ked som na MD nastupovala 22.5. tak som myslela, že toho 22.11. mi začne...no snád vedia čo píšu :sweat_smile: a pýtala som sa na ten zvýšený rodičák, tak mi nevedela nič povedať, vraj nemali ešte poradu ohladom toho...snád o mesiac už budú vedieť...
a konečne som dnes kupelku vyumývala...bolo na čase..a prezliekla periny...a oprala :grinning: a dnes v noci som slamená vdova..mm bude spať doma, ide so švagrom elektriku ťahať...
20. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka....krásny eričko!!!! a to on už sám sedká????? je krásny chalan!!!!
20. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooojteeeeeeee ... aj my sme tigrikovy len sme to este neobliekli :grinning:
20. nov 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedze mali iba velkost 6-9 mesiacov tak to tomu nasmu krpcovi bude este trosiiiiiiicku velike
20. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chut ist nieco jednoduche upiect ... asi linecke koliečka :grinning: tych viem zjest na tony ...
20. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bééééé, u nás tigrikové nemajú, čo s tým*?
kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny je Inka naaaaaadheeernyyyy a tam kde je taky vyskereny no na zozratie
Ahoj Lu, nooooo to nie je bohvieco :frowning2: ... ja som brala jeden kus a zostali tam uz len 2 ... ale macka pu tam mali veeelaaaaa ale to sa mi eee pacilo
20. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nesmut Naty je aj tak nasa ci s tigrikom ci bez neho :sunglasses:
20. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautr babenky...
Inn Erik je na zožratie, ham :astonished: :grinning:
20. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki - INESKAAAA - Erik je nádherný veľký chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba, nesmútim...ja so to obehla v rýchlosti 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mm šiel zatiaľ na rožky, mali tam len tú taštičku sobíkovú a nejaké vianočné a hello kity somarinky, ale len veľké :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak v rámci prechádzky s malou pôjdem ešte urobiť dôkladnu inšpekciu cez víkend...možno na východ ešte len dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeemeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

u nás práveže mali vela tigríkového...macka poo asi len 7 ks..

jennka...ked ho pustím, tak sa asi 10-15 sek. udrží sedkať...potom sa prekotí :grinning:

žabka...erik má oblečené 9-12 mes. to tigríkové :grinning: ale je mu to trošku väčšie :sweat_smile:

lu...pošleme poštou? :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som len tak nakuki - som hľadala čo presne a ako to je s Halloweenom :grinning: :grinning: :grinning: - bo môja encyklopédia to veľmi potrebovala vedieť :wink:
idem okúpať det, prečítať rozprávku, psychicky i fyzicky vydržať všetky výmysly malého - aby nemusel spať a hádam o 20:10 spí .... a potom prehovorím malú a tá - ak Boh dá - zaspí 22:10 :wink:
pa :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia u nas v tescu to maly vylozene pri veciach pre velkych chlapcov, nie pri babetkach...tak skus pozriet.... :wink:
20. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in je krasnucky ten tvoj mcko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj matko ma 9-12 mesiacov a je mu to dobre :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macko :grinning: :wink:
20. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás to mali vo výpredajovom regáli :sweat_smile:
20. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo nejdu do tesca tí ludia http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1528854 ja som prihodila, ked som ešte nevedela, že je to v tescu :sweat_smile:
20. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakuš díky :slight_smile: nám to trochen väčšie, ale aspoň to dlhšie ponosí...to je tvoj maťko väčší ako erik? ale váhovo sú rovnaký tuším...teraz môžme mať 8,4kg...
20. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes vecer Fifa odvazim ked mame to vymesacie a zapiseme do zositka :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko mal 8kg tusim 3 tyzdne dozadu...teraz neviem,ale riadne narastol aj nabral...tak uvidime ked pojdeme na poradnu :wink:
20. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok