• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
vítězstvííííííí :grinning: . No, tak zas to se mnou není tak špatný :wink: . Jdu pomalu nahrát fotky do alba, ať je tam nějaká nová Zuzi

aspi; to vypadá super. Jen ta cena mě docela děsí :sweat_smile: . Ale myslím, že by šlo něco podobného docela dobře udělat i doma. Dneska se na mateřince bavily dvě maminy, že si pořídí rychle tuhnoucí hlínu a udělají si další ťápoty doma. Řekla bych, že na tohle je taky použitá nějaká ta rychle tuhnoucí hmota. Pěkné kojení :slight_smile:

majkas; dobrej fór :grinning:
20. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa prave dozvedela, ze uz nekradneme mackam priadze ale vycesavame maciatka? na farme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz mam nalakovanu jednu ruku ... zvladnem dve?
20. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kukala ze to zmenily....a vies co? teraz mrzne net mne....a rozmyslam co urobim....bo nemam ani podlahove kurenie ani krb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tu macku, ked si na to lahne, tak to vyhreje, poslem ti ju? :slight_smile:
20. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu moja ... osprchnuta v pyzamku a vo velkom odsavam tak preto som odmlcana
20. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky skus poprdkat bude teplejsie a ked sa aj Matik prida tak supis :grinning:
20. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako posles? po holubkovi....? ved by len pierka zostali a macka by sa dakde stratila... :grinning:
20. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky mas domace zvieratka? naukladaj ich okolo pc. :slight_smile:
20. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba ..ty to takto riesis? a pomaha? :grinning: :grinning: :grinning: ...no neviem ci by s tej vone nespadol celkom..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja? ja nie traky mne nic nemrzne :grinning:
20. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame poulicnu zmes, mame civavu...ale ta sa sama trasie :grinning: :grinning: :grinning: , mame korytnacku...to by bol net mokry -nastal by skat- , mame zajaca...hm to by zas boli vsade bobky....co jaaaaa ti viem.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale nieco si musela urobit , ked ti nemrzne...prezraaaad... :grinning:
20. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajaca s pamperskou. :grinning:
20. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja púriznam ze si tu poprdkavame obcas potom posmrdkaaavame ale nem ista ci to netu pomaha :grinning:
20. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiim :grinning: :grinning: :grinning: , ta pozicam mu matejovu , ale musi mu stacit tesco :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...a otazka...ktoreho zajaca si myslela? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba mozno mate kvalitny smrad...prides i ku nam? otestujeme ci pomoze.....necham ti odkaz v dverach kde je kluc...budem zatial v hotely...ok? :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj in strhnem premie...je na farme a co kon? aj jemu sa treba venovat.... :grinning: :wink:
20. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: trak ty si ciiiislo
20. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaak nocny pokrm pre Fifa pripraveny idem dat chrup na poradek a pekne sa s vami rozlucim ... mam tak hodku hodku a pol pokial maly vstane ... teda aspon dufam :grinning:
20. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ktoreho zajka len chces ... :grinning:
zabi, ked k vam prideme na navstevu, tak vyvetrate? :grinning:
20. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne moja, sak my kazdu chvilu vetrame nebojte nic

a netvarte sa ze vy si neprdkate ... a z Fifovych prdov sa nenormaaaaalne teskam hihi bez rurok a tak kraaaasne nahlas mu to ide ... ze niekedy mam pocit ze mu muselo tu jeho ritusku roztrhnut :grinning: ... to ho tatik tak krasne naucil :grinning:
20. nov 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi jasneeeeee ze si prdkame, vsak sme zdravi ludia :slight_smile:
20. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten chrup si vyloz niekde vysoko...nieze ti ho fifov prd odfukne... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj keby ste vedeli ako matko spinka ... ma vystrcenu rucku do priestoru .... pomedzi ovcine nohy :grinning:
20. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyyyyyyy ja z teba skapem normalne .... chrup umyty a uz som jednou nozkou v postelocicke ... tak dobru nocku zienky a pekne snicky vsetkym babuliatkam posielame cmuky cmuk pa zajtra
20. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: :grinning: :grinning: , no musi byt zlaty :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka dobru a zajtra vlastne o cvilku uz dnes dopisania :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning:
zabi sladke snicky.

skoda ze to nemozem nafotit, to by som ho zobudila :slight_smile:
eeeeej na nete nesetrim ale na pismenkach ano.... :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok