• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim nas matko sa uz pomaly ani do postielky nezmesti...a to niezeby bol taky velky ale tolko hraciek tam ma...on to miluje mat okolo kopu veci a stale nieco stiska...
20. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak najvecsi uspech ma ked je na holo a uvidi si nohy...vtedy nepotrebuje ziadne hracky...bude sa aj hodinu s nimi vykecavat, pusinovat si palce...okusovat...musim natocit to mliaskanie :grinning: ...alebo zeby som ochutnala co mu na tych nohach tak chuti? :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja matka len teraz davam pravidelne - uz druhu noc do postielky, musela som z nej vsetko poodpratavat, co tam bolo poodkladane ... ale hrazdicku som vymyslela super, mame taku molitanovu tyc s uchytkami a privezuje sa suchymi zipsami, a posuvam ju na noc nahor. normalne ti to je dobre, ked som znizila tu postielku a pricucla k nej nasu.

kochi uz mozeme kukat foto?
20. nov 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, som si spomla, mam super video, mala by som ho hodit na net.
natoc. :slight_smile:
20. nov 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tk matko spava v postielke od zaciatku..co som aj rada lebo moj mm sa moooooooooc koti :grinning: asi ma bujne sny :grinning:
20. nov 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to taham do pc, ale neviem, ci sa mi to dnes zadari ... pri tom nete ...

to vies, mam prve dieta, mojkadlo moje. :slight_smile:
20. nov 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 2 super videa ale su otocene...a neviem ich otocit...musim pockatna tetu kym pride / od nej mam fotak/ a ci sa to nedaotocit...som brala na dlzku a do pc mi to stiahlo naopak... :sweat_smile: ..
20. nov 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim j mam 4 a tiez je mojkadlo... :grinning: :grinning: a co je uzasne aj baby ked pridu zo skoly ani sa nevyzlecu a uz ze...daj mi ho na ruky, nech si ho vystiskam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt u vas take zlateeeeee :slight_smile:
este sa ti nechce spat?
ja taham to video
20. nov 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spim malo..uz som pisala...2 hodky natvrdo a koniec
20. nov 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni maju matka ako zivu babiku...niekto si kupuje baby born my mame matka :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koch mala je krasna x-
20. nov 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj 22 minut vraj aaach jo, ale aj ja nejak malo spavam, ani to nocne kojenie mi nevadi, pokial sa medzi tym nebudi ... :slight_smile:
som minule pocuvala ako sa bavili segra s neterou, ze ja mam taku predpotopnu babyborn, nic nevie, ani kakat. :astonished: :grinning:
20. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac teraz robia uz take babiky ze fakt ako zive...to nie ako ked som bola ja mala...som sa tesila ked som dostala babiku co zatvara oci.... :grinning: :grinning: :grinning: to bol hit... :grinning:
21. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj druhu ruku mam nakreslenu ...
jasom nechcela babtkove babiky,jasom ich obliekala a ucila . :slight_smile:
21. nov 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečně jsem přihodila ty nové fotky, kuky:slight_smile:

mezitím jsme bumbaly a teď se vzteká sama v postýlce, protože nechtěla spát :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=529304

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=436815
21. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so chcela...a mama so mnou isla do kojeneckeho ddelenia a kupovala mi dupacky, kosielka a predavacke hovorila, ze to je pre dieta v rodine... :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie druhe fotecky som uz videla :dizzy_face: a tie prve nie ale je krasna a tiez taka okruhlucka mackova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne nahrate http://www.youtube.com/watch?v=iJaY2xruGUk

idem kuk to kochi :slight_smile:
21. nov 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je uuuuuzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten nazov co si dala tomu videu nama chybu :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dakujemeee, fakt to robil asi hodinu a medzitym na mna mrkal, ci ho sledujem a rehnil sa :grinning:

kochi mala je kuzelna, a aj ty si zlatunka, taka spokojnucka krasna mamina. a fakt je tam vyyyrazna podoba s tatinkom. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:ale aj s mamkoiu. :dizzy_face:

este hadem foto do tigrieho klubu. ...
21. nov 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nespite?? :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nee :pensive:
21. nov 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že tu bude ticho a tu to žije :grinning: som sa zabudla na FB, sa priznávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: erik zaspal niečo po 23...

lu...maťko je statný bojovník :grinning: :grinning:

kochi..zuzka je krásnunká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nie :grinning:
21. nov 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nie..a ani sa mi akosi nechce...jáj a erik bude ráno buntošiť, tak zase toho moc nenaspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam na sefa tigra nasich tigricat :grinning:
21. nov 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak počkám aj ja :grinning:
21. nov 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ta spominala...a ty len farma...a na kona zabudas...aj on potrebuje na...skarede slovo ...napapat...musis sa mu venovat :grinning:
21. nov 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2009 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok