Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. nov 2009

luciim cakame...co robis? 🙂

traktor
20. nov 2009

no tak to sa inac neda...fakt musi byt seeef tigricat... 😀 😀 😀

lucim
20. nov 2009

traky to ja neee, to sa FB zasekol pri vkladani fotiek, som ho sekla a zo 4 dal 2, debo.

lucim
20. nov 2009

juj, aj z matka robite sefa? nestaci ze mne to prischlo? 😲 😀

traktor
20. nov 2009

no baby musim ist do sprchy bo jak kukam uz je dalsi den a ja som sa vcera neumyla...no fuuuj, musim to ist rychlo napravit, tak zatial papa 😵 😵 😵

inneska
20. nov 2009

traky...čítala som, ale fakt sa mi nedá písať, ked je erik hore...to len na ruky, alebo sa mu naplno venovať...a ked zaspí o 23, tak som rada, že idem na farmu, vybavím maily a dočítam vás...nekašlem na vás, ved vás luuuuuubim 😀

lu...jasný šéfko 😀

traktor
20. nov 2009

lucim sefuje cela rodina 😀 😵

lucim
20. nov 2009

ja pojdem do sprchy rano a potom hurrraaa do ikey.
ideme spat? 🙂

inneska
20. nov 2009

traky 😀 dobrú 😉

lu..šéfkin syn musí byť tiež šéf 😀

traktor
21. nov 2009

zaciname s nakupom aj koncime nakupom..ze maniackyyyyyy 😀 😀 😀

inneska
21. nov 2009

oki, ideme do hajan 🙂 my ráno smer obchod(neviem kam, či lidl, kauf alebo tesco-to je najnebezpečnejšie, že ešte nakúpim nejaké oblečko 😀 )

brúúú 🙂

lucim
21. nov 2009

inn nemusiiiii, on moze byt co len chce .... len nech je spokojny 🙂
ale je pravda, ze nas velitel to je. 🙂

traktor
21. nov 2009

in aj ja ta luuuubim 😵 a neboj bude este horsie.... 😀 pockaj ked zacnu liezt...to kona bude sledovat v behu...som zvedava ako to poriesime....ze namontujem matkovi ruksacik s netom na chrbatik.. 😀 😀 😀

lucim
21. nov 2009

tak sup sup do postielok, snicky cakaju na prehratie, cmuk na celicka , cecky naplnat mliekom, hajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

traktor
21. nov 2009

tak vas cmukam, a dobru nocku papa 😵 😵 😵

kochanski
21. nov 2009

traki; dvě hodiny tuhého spánku? By mě zabilo 😅

jinak děkuji babulky za pochvalu malé...vyřídím. I když teď spíš dostane jednu přes plínku, protože stále statečněodolává pokusům o uspání 😠

lucim; boj s ovcí je super 😀 . Naše podobně midlí toho hafíka, ale ne tak divoce 😀

to mi připomíná, že budu muset taky něco konečně hodit na youtube

kochanski
21. nov 2009

cmuk cmuk cmuk miláčkové 🙂

alexarisko
21. nov 2009

Tak som konecne tu, s novymi silami, vyliecena a pripravena bojovat a aj ked je to s opicou zo dna na den brutalnejsie, ja to nevzdam. Dneska tu zhasnem a poslusne hlasim ze sa vraciam z PNky a uz budem dobra, 12.12. mam zapisane, takze no problem, dobru noc, hauk, dohovorila som .

ani3012
21. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Sobota - 21 November 2009

nika251............21.7...................Attila .......4.mesiace
beruska113.......21.7................Lukášek.......4mesiace
Cmuk :-*

Meniny oslavuje: Elvíra
Zajtra má meniny: Cecília
Meniny oslavuje v ČR: Albert

Kalendárium:
Svetový týždeň podnikania
Svetový deň pozdravov: Ahoj,Čau,nazdar......... 😀 😀
Svetový deň televízie

Prajem pekný deň,keď sa mi podarí a budem mať aj chuť,tak sa vám večer ohlásim 😒 😠 😢 😕 😖

inneska
21. nov 2009

ránko 🙂

ešte som večer, teda dnes skoro ráno 😀 písala príspevok, a v tom mi zamrzol celý comp(hold, zabudla som zapnúť ohrievač 😀 ), tak som to brala ako znamenie, že stačilo 😀 ešte som 10 min. čakala kým odmrzne a potom mi nechcelo ani firefox otvoriť, tak som noťas len zaklapla a šla spať 🙂

lucia32
21. nov 2009

Ránko...
Idem počítať, čo ste poklábosili...my včera s Naty horor, začala vrešťať ako na raty, až svokra vybehla, že čo to???Ani doprava, ani doľava, ani kočiar, ani mlieko, ani srandy, ani vyzliecť, ani obliecť...no koniec sveta...svokra začalo " múdro radiť" tak som začala pochodovať po byte z izby do izby a ona za nami, ale potom ju to prešlo a odišla 😝
Nakoniec som ju párkrát pretrela ocikanou plienkou a ona sa o chvíľu ukľudnila, ten čistec som včera nekúpila, sa mi 2x z práce nechcela odbiehať a zrejme som mala 🙄
Našťastie noc bola vcelku pokojná, boli sme na mm posteli len my dve, ocko sa preventívne zdekoval k synovi do detskej izby 😎
Dnes ráno to už bola vysmiata šiška 😀

lucim
21. nov 2009

hurrrraaaaaa alex nam ozilaaaaaaaaa 🙂

ahojte a ahojte, o chvilku vyrazame do ba. 🙂

inneska
21. nov 2009

luci..tak pohodový výletík 😉

lu...jáj, tak naty trápila...aj mne párkrát pomohla ocikaná plienka 😅 asi niečo na tom bude 🙂

brinzulka
21. nov 2009

😀 😀 urinoterapia..kto by to do Vas povedal...

inneska
21. nov 2009

som prišla aké je to super, ked vstanem o niečo skôr ako moje dieťa 😀 som si dala budík na 7...a erik spal do 9...som stihla kuchyňu spratať, uvariť polievku, v klude sa najesť, obriadiť farmu, café 😀

inneska
21. nov 2009

brin 😀

brinzulka
21. nov 2009

moj mm chrni s andrejom v naruci....david sa neskutocne nudi..idem ja vyvesat pradlo a osprchovat ho....o 15stej ideme na oslavu...
oslavencom vsetko naj...
na dnesny sviatok: AHOJTE
inneska...no normal sa mozes "ozenit" 😀 😀 😀 aka sikovnica

lucia32
21. nov 2009

brin, inn ahojte...no som rada, že pomohlo, ak treba aj ju ocikám 😀

inneska
21. nov 2009

brin..ale čo ma stálo síl, kým som tie oči ráno otvorila 😀 ked som šla spať o pol 2 a o 7 budík 😝 a medzi tým jedno kojo 🙂 a čo to idete oslavovať? 🙂

lucia32
21. nov 2009

A hlava deravá, všetko naj oslávenčekom, cmuky cmukací 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre