Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
21. nov 2009

majka nic mi to neukazuje 😅 ..aaa lucim tak si nakupila..co tam bolo este pekne? a mas jedno ci 2?koch 😀 😀 😀 , a berus vsetkooooooo naj naj naj k 4 mesiacikom 😵 😵 😵

jajona
21. nov 2009

majka: celkom fajn

ja pozerám na túto: http://eshop.joj.sk/index.php?detail&pid=231, ale cena je šialená 😕

majkas
21. nov 2009

luci takze nakupy boli uspesne? Inac nevsimla si si ci nemaju nejake pekne vianocne ozdoby?

a absolutne nechapem koho napadlo delit konika...... sak kto nechce aby tema nebola spolocna tak moze vytvorit nespolocnu.... podla mna je super ze takto mozme kecat vsetky spolu

beruska113
21. nov 2009

Jajona, majkas,
aj jnám donesie Ježiško. Len tiež neviem akú. Majkas akú ste vybrali, lebo link nejde.

traktor
21. nov 2009

kochi ten usmev bol na ten zaciatok na nasho mateja...ked som dalej docitala takma teraz presiel...ufff ale stastie ze je ok, ze sa nic zle nestalo

majkas
21. nov 2009

sa mi zle skopcil, ale je tam cely
tak este raz http://www.prebabo.sk/Plastove-stoličky/Detska-...

a jaji ta vasa vyzera tiez dobre, sa mi paci to ze jednym pohybom sa sklada, to moze byt celkom sikovne

kochanski
21. nov 2009

zahlasováno 🙂

traki 😀 😀 😀 ...teda některé fotky jsou fakt žrádlo...jsem se tu dusila smíchy, protože nechci vzbudit mrňouska 😀

jajona
21. nov 2009
traktor
21. nov 2009

majka furt to nic neukazuje..

jajona
21. nov 2009

... skopírovať. neviem, prečo to nedáva celé

majkas
21. nov 2009

no tak nechco ho tu dat normalne, proste si ten link oznacte mysou, stsinite ctrl a pismeno C a potom si ho vlozte do noveho okna 🙂 a normalne to otvori 🙂

kochanski
21. nov 2009

majki, traki...no taky mi spadl kámen ze srdce, že je všechno ok.
majki, pěkná židlička

my budeme s kámoškou kupovat tuhle http://geuther.de/index.php/cs/produkty/jidelni... v jednom e-shopu jí mají asi za 2100 a je rostoucí, takže super.

beruska113
21. nov 2009

a práve tera sa ná lukáško narodil
😀

traktor
21. nov 2009

a k stolickam poviem len tolko , matko ma darovanu, klasikus drevenu, len som sa realizovala a je nafarbena a ma nalepky.. 😉 ..ale nie to som chcela.....no ze moj nazor je ze do stolicky by som vela penazi neinvestovala....a to z jedneho dovodu ,moze sa stat ze vam v nej babo nebude chciet sediet...moja prva mala drahu znackovu stolicku...som sa tesila jak blazon.....ze je krasna , pohodlna...a prd vobec v nej nechcela sediet...tak sme kupily maly stolik k tomu malu plastovu stolicku...bola opreta ta stolicka o stenu aby sa mala nevykotila....a dieta bolo spokojne, krasne jedlo...neviem v com bola chyba, ci sa bala byt tak vysoko, ci to ze bola priputana....ale to je lenmoj nazor... 😉

traktor
21. nov 2009

...len my to pride ako zdieranie rodicov, dat za stolicku 3-4 tisic.....

kochanski
21. nov 2009

traki, tak toho se taky trošku bojím...že tam nebude chtít sedět. No uvidíme.

kochanski
21. nov 2009

no nic, měla bych jít na kutě, protože jsem toho na dnešek moc nenaspala

traktor
21. nov 2009

a maji takze ja tu tvoju stolicku neuvidim...na mna je uz to co si pisala komplikovane, nieto to este urobit...okno si otvorim ale len to nase... 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
21. nov 2009

kochi sympatikus klasikus 🙂

traki no ked to chce jezisko priniest tak nech prinesie, ja sa branit nebudem len som schvalovala 🙂
nas bolo doma 5 a ani jeden z nas nemal stolcku, ani tu drevenu sme nami a sme tu. papali sme pekne mamke na kolenach a potom uz na normal stolicke, resp rohovej lavici na ktorej sa dalo aj napr. lezat ked nas uz sedenie omrzelo😀

jajona
21. nov 2009

traky: super, že si to napísala, pretože každý chce pre svoje bábo len to najlepšie. ale presne ako píšeš, možno, že ju vôbec ani nevyužijeme

majka: a tá Tvoja je ozaj pekná

my asi zbehneme normálne do obchodu a uvidíme. mm len tak zbežne pozeral, ale všetky idú okolo 2 500,- Sk. som myslela, že je to lacnejšie

traktor
21. nov 2009

berus tak na to ze si teraz porodila si nejaka čiperna 😀 😀 😀 😀

lucim
21. nov 2009

kochi chuuudatka nase maminka aj dcerenka ste sa museli vystrasit, ale som rada, ze to dobre dopadlo ...

som vas docitavala. 😉

no, nakupili sme JEDNO kreslo s podnozkou, mame panvicu, matkovi prstikove divadielko, vak na hracky, pekac na muffiny, cesnakovac, obliecku na paplonik, osusku. mna pustit do obchodu.
a svokrovci boli zlatiiiiiiii, sa vytesovali z maleho, vraj cela ja a on sa na nich rehnil a dal sa nosit. 🙂

majkas
21. nov 2009

traki tak to prepis rukou 😀

a sak to vobec nie je zlozite, poradilo sa ti to oznacit mysou? to ti tu adresu tak vymodri. no a potom stisni na klavesnici ctrl a pismeno C (to je skratka pre kopiruj), potom otvor este jedneho explorera alebo nove okno v prehliadaci co pouzivas, klikni mysou do riadku kam sa pise adresa a ked si tam kliknuta a blika tio tam kurzor tak stlac zase ctrl a pismeno V (to je skrataka pre vloz, alebo prilep). no a potom uz len daj enter a nacita ti to 🙂

jajona
21. nov 2009

ahoj lucim:

pre seba si kúpila ozaj praktikuš veci: cesnakovač, panvicu...

traktor
21. nov 2009

no luciiiiim, nechala si im tam vobec nieco? 😀 😀 😀 😀 a nie vraj ale matkoje cely po tebe/ teda okrem jedneho miestecka 😀 / ale fakt ty v malom vydani 😀 😵 😵 😵 😵

majkas
21. nov 2009

traki a ked to zvladnes tak budes mat prvu lekciu kurzu "Pri praci s pocitacom som dokonala" uspesne za sebou 😀

beruska113
21. nov 2009

KOchi,
super, že sa nič vážne nestalo, ale tú noc vám nezávidím.

http://www.toyfactory.sk/kategoria/pre-babatka/...

Len neviem či modrú alebo béžovú, ktorá sa hodí ku kuchyni. Ale muž mi už teraz hovorí, že tam malý sedieť nebude. V lehátku, tiež máme to FP čo tu majú baby mi robí až mostíky, tak tam nechce byť.

traktor
21. nov 2009

ani nas matkonechce byt v lehatku...a hlavneze som ho tu na zaciatku chvalila / teda to lehatko 😀 / od momentu co sa naucil pretacat tak tam odmietal byt....tak uz robi radost inde../ to lehatko 😀 😀 😀 , matko robi radost nam 😀 😀 😀

jajona
21. nov 2009

beru: tiež šikovná a super cena

traktor
21. nov 2009

berus a teraz ktoru stolicku myslis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre