Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
21. nov 2009

jajo neee, musim sa naucit nove nazvoslovie - babke som kupila panvicu. 😝 (mojej mame), alebo zacnem pouzivat diakritiku? 😀 jo a este metlicku a smetacik... pre mna. 😝

traky to je to co ta ucila aj inn, len teraz to robis v texte. 😉

a tvoj matej je krasnunky a neskutocne sikovny.

majka maju tam zase kopec vianocnych ozdob ... co som si vsimla, prevazovala cerveno- biela a zaujali ma priesvitne cervene gule ... aj tie papierove darceky na stomcek zase maju, vselico... ale moc som to neskumala, bo ja som vlani kupovala novu oranz vyzdobu.

beruska113
21. nov 2009

Majkas,
aj ja som chcela PEPE, len do modra. ale keď vidím ako ho baví to lehátko, tak brevi musí stačiť. Aj to sa ešte chystáme do polska, tak možno tam nájdeme lacnejšiu takú.

jajona
21. nov 2009

my lehátko zatiaľ celkom fajn využívame, jasné, že po nejakom čase ho to tam omrzí, ale je to super vecička

traktor
21. nov 2009

lucim dakujeeem...som narastla hned na 2 metre...a to mam len 164 cm 😀 😀 😀 😀 , som pysna...aaaach.... 😀 😵 😵

adka12
autor
21. nov 2009

Ahojte baby, chcem kúpiť malej pod stromček buď pavúka, hopsadlo, hojdečku alebo odrážadlo.
Čo by ste poradili, čo jej bude teraz najlepšie a využijeme to dlhšie?
Inak baby tie foto a videá na FB sú super, máte šikovné detúrence 😵

jajona
21. nov 2009

😀 lucim: som myslela, že ako sebe (mame)

beruska113
21. nov 2009

Traky,
veru čiperná som, ale keď si predstavím pred 4 mesiacmi, že som len po tabletky od bolesti chodila 😀
A tá lacnejšia stolička. Aj keď by som radšej tú mohutnejšiu, ale úvery nepustia
😝 A my lehátko musíme odkladať, veď hádam bude aj terezka ak Luki nevycucá z nás všetku energiu.

Jajo,
sesternica ju má a je spokojná veľmi.

kochanski
21. nov 2009

tak já už fakt jdu do hajan.....papapapapa všem, krásnou a hlavně klidnou noc 😉

cmuk, cmuk, cmuk

beruska113
21. nov 2009

Adka,
ja neviem. Ja som kúpila telefón ten FP najväščí, stál viac ako moj mobil, a muž sa smial, že ho ani neunesie. Hlavne že tam píšu od 6m. A ešte máme penové puzzle veľké keď začne loziť.

Baby, kěď je vás tu toľko, silno potrebujem poradiť. Vaše deti už nemjú zapálené ramienko po očkovaní TBC z nemocnice? Moj Luki to má až tak, že mu vytláčam hnis, stále liehujem, repíkujem, už je zo mňa zúfalý a ja z ramienka, ešte nie sme očkovaní voči ničomu a máme kúpené vakcíny na rotavírusy a už mám nervy, či mu to stihnú dať do 6 mes., lebo keď to má zapálené, neche ho očkovať. 😢

adka12
autor
21. nov 2009

Beruš tie puzzle už kúpené máme, resp. ich kúpili starkovci malej pod stromček 😉
A my máme po tom očkovaní len takú bodku červenú na pliecku.

jajona
21. nov 2009

my tiež, červená bodka

majkas
21. nov 2009

u nas lehatko fici jedna radost, aspon sa mozem v klude najest, lebo s Tami na rukach to nie je nic moc, najme ked jem polievky tak to bola vecne okvapkana 🙂

luci dik, my prvykrat vianocujeme sami tu v BA takze vyzdobu potrebujeme komplet. mam uz jednu sadu takych malych guli s ikei z vypredaja tak nieco k tomu este dokupit. no a stromcek, len neviem ci zivy ci umely. resp ja som viac za umely ale tie nastrihane papierki akoze pichliace sa mi strasne nepacia. a zivy budeme mat advetny veniec aby nam vonalo v obyvke uz skor

adka a co tak vecicku 3 v 1 jak traki kupovala?

majkas
21. nov 2009

my taky asi 5 mm cerveny fliacik

traktor
21. nov 2009

berus nam to cistily a super hned sa aj zahojilo aj nas zaockovaly.... 😉 adka vsetko co si vymenovala sme maly doma 😀 , tak zavesne hopsadlo nie...nemusi ti v nom vobec chciet byt a je to blbost/ aspon podla mna- dieta v tom visi../ ...vtedy radsej hodacku, ....a s toho vsetkeho podla mna je najlepsie odrazadlo a podla moznosti viac v 1 ...je aj take ake som ja kupila a je fakt super...uz na vianoce budeme jazdit po dome...maly ho vsetky moje deti....a patko doteraz na nom jazdi...aj ked sa divim ako sa vie nanho poskladat 😀 😀 😀 😀

jajona
21. nov 2009

asi opustím vaše rady

idem si už ľažkať. Matúško pred chvíľou začal mrnkať. už som mrmlala, že nové intervaly nasadí 1,5 h. ale zaspinkal.
inak mne sa posledné 2 dni tak ťažko zaspáva, neviem, čím to je. včera asi po 2 hodinách, brrr

traktor
21. nov 2009

a kdej e lucia nech ma zjazdi za moj pravopis? 😀 😀 😀 😀

majkas
21. nov 2009

traki az teraz som si vsimla ze si podrastla takze si uz tu moju stolicku videla? 🙂

traktor
21. nov 2009

kochi , jajo dobru noc 😵 😵 😵

jajona
21. nov 2009

traky: plne Ti rozumieme, takže neboj 😉

adka12
autor
21. nov 2009

Majkas a čo traky kupovala 3v1?
Traky prezraď, poraď 🙂

lucim
21. nov 2009

my sme stolicku zdedili, je sice trosku dokatovana, ale to neriesim. keby sme chceli, tak aj pavuka mozeme dostat, ale nechceme, moj postoj utvrdil aj ten clanok, co tu majkas spominala z mama a ja. odrazadlo urcite casom bude, urcite budeme kupovat hojdacku, a tesime sa, ze drahy urobi vonku take derevene nieco s hojdackou a sietou na lezenie ...
z vianoc. darcekov mam FP kocky - take interaktivne, puzzle na zem, gumenu knizku, stan. bazenik. este gulocky do neho, ale tie k nam presunie mozno kamos.

adka12
autor
21. nov 2009

Jéééj beruš to je super 🙂
A to prečo ja takéto niečo vidím prvý krát 😀
Nemáte nejaké linky aj na slovenské stránky dalšie?

traktor
21. nov 2009

majka tak prave som sa zmensila 😀 😀 😀 , ale neboj, matko nieje po mne.... 😀 😀 😀 😀

adka12
autor
21. nov 2009

Lucim a čo sa písalo o pavúkovi?

beruska113
21. nov 2009

Lucim,
tak si na interaktívne hry ako ja. Som chcela aj toho FP psíka kúpiť, muž si robil srandu, že sa mi naňho malý vakšle a radšej bude hrncami búchať. Som toľko stále v dráčiku, že ma už hádam sledovali na kamerách ak majú 🙂 Stany máme dva, bazén s palmami...dostal už keď bol v brušku (možno to strčím pod stromček 😀 ).

lucim
21. nov 2009

rotavirusy uz mame nastastie za sebou.

majka, my mame umely stromcek, taky obyc., tusim z ikey, mozno na buduci rok kupime novy, ked bude matko viac vnimat tu paradu. 🙂

traky, vyzeras ako 2 metrova. 😀

majkas
21. nov 2009

berus no mysliim ze aj ta nasa stoji tolko a cervenu sme vybralo lebo jednak sa nam pacil levik na nej a jednak ze cervena podporuje chut do jedla 🙂 niezeby to zatial Tami nejako extra potrebovala, myslim tu podporu ale clovek nikdy nevie 😀

traktor
21. nov 2009

a ja som vsetkoco mal mat pod stromcekvylozila...v hojdacke sa hojda, v choditku/nevozime len sedime...a asi ani chodit nebudeme....ja som len chcela aby na mna lepsie videl a pritom som nechcela aby este sedel...no tak teraz vysvetlujem jak debo ale kto ma pozna tak si s toho precita ako som to myslela 😀 😀 😀 , spicia vankus mu uz chrape v postielke a odrazadlo uz tiez bolo vyskusane....tak pod stromcek strcime matka...popripade sa tam vopcham ja ...teda ak tam vojdem.... 😀 😀 😀 😀

traktor
21. nov 2009

lucim ja viem - len skoda ze do sirky.. ...ty brdo...preco sa nepribera aj do vysky.... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre