Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
22. nov 2009

inn erik je sikulak, dociahne aj na dlznove pismenka. 🙂 a dakujeme. 🙂 matka to vycerpalo a spinka. uz ste po obede?
my mame navarene, morcacie sote na porku a vajickova ryza, drahy varil, ja ho nespoznavam, chvilku je doma a takto ma tu prekvapuje. 😝

zaba2707
22. nov 2009

ahojte bambulky 🙂 tak som iba kusok docitavala osttne trosku neskor, k tym stolickam, mne sa nenormalne v jednom obchode pacila stolicka od CHICCA ale dat takmer 5 tis. za stolicku nemozne s nasim rozpoctom 😀

mame este jednu moznost asi poziciat od svagrikovcov - ti maju 4or rocne dvojicky takze od nich asi jednu poziciame a najskor vobec zistime ci v tom bude chciet mlady muz SEDUSKAT 😀 a potom sa uvidi 🙂

zaba2707
22. nov 2009

dnesnu noc sme mali kludnu 🙂 vecer zabuval uz okolo 20:45 ale to len preto lebo vynechal jeden poobedny 35 min. slofik 🙂 takze super v celku som sa vybuvala ... dnes pocasie vyzera uplne brrrr pojdem asi zasa pozehlit trosku lebo ked to necham narast tak sa k tomu tyzden nedokopem a potom budem plakat 🙂

dnesnym oslavencom vsetucko najlepsie

Zrnik zvlast tvojmu Matkovi vela vela zdravicka, vela vela sil bojovat, a nech sup sup pribera aby mu lekari mohli pomoct. cmuk vam

zaba2707
22. nov 2009

nikde nikoho mmmm pridala som par novych zaberov na FB

http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1...

brinzulka
22. nov 2009

ahojte: u mas mame cam plastovu z duhej ruky..super na nej...ze tam dieta zacvaknem...dam do popruhov a krmime sa...hrame...a poumyvam pult a je v pohode...neskor sme ho zastokavali k stolu..uz bez podlozky...v popruhoch...dali sa polohovat nohy...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a davidovi sme zohnali:
http://eshop.joj.sk/product/Stolicka_STM_Zii
da sa tam dokupit vlozka a moze sa pouzivat do 6rokov...ci dokedy...
http://eshop.joj.sk/product/Zmensujuca_vlozka_S...

a klasika...mame po bratrancoch u babky..ale z toho pultiku vsetko pada...dobre je..ak ma okraje vyvysene:
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

akoze zahra sa tam pri stoliku...teraz ...ale velmi tazko sa mu tam ide a stolicka sa preklapa a obcas spadol...

Tolko nase skusenosti....Dobru ruku pri vybere... 🙂

brinzulka
22. nov 2009

vsetko dobre.... 😵

traktor
22. nov 2009

brin tak presne taku drevenu stolicku mame aj my, len som chcela dokupit tu vlozku do nej, tak diky ze si to tu dala, lebo vsade kde som pozerala tak tie vlozky stali nad 1200 korun....

vinka
22. nov 2009

Ahojte. 😕 😕

majkas
22. nov 2009

ahojte,

aj my zelame oslavencom vsetko naj, naj, naj a zrnikovcom zvlast veela zdravicka nech vas uz vsetko zle obchadza na milony kilometrov daleko 🙂

samayka
22. nov 2009

ahojte maminky

tak isto sa aj my so sýkorkou pripájame ku gratuláciám.. a zrniečku zrníkovmu prajeme rýchle priberanie a ešte rýchlejšie vyzdravenie

nina41
22. nov 2009

Ahojte aj my želame oslavencom všetko najlepšie a zrnikovmu matkovi vela zdravička 😵

majkas
22. nov 2009

u nas bola noc vcelku pokojna, tahala 4, 3,5, potom 3 hodinove intervaly takze sme sa vcelku vyspali.
ale den bol nejaky divny, od 7 nespala az do 11 a to uz o pol 10 odpadavala od unavy a nie a nie zaspat, potom potiahla 2 a 3/4 hodky a potom od tej skoro 2 az do siedmej vecer nespala. dokonca sa mm vratil z poobednej prechadzky lebo plakala v kociku, co sa nam uz davno nestalo, vacsinou vonku pekne spinka

a inac nic nove, robili sme si placky a kuraciu polievku a este pernik na zakusok 🙂

lucim
22. nov 2009

suuuperstarky dobry vecer 🙂

samayka
22. nov 2009

MAMINKY

KTORE DAVATE UM HIPP.. môj tato naposledy započul naše pokusy s UM ale viac sa nepýtal a doniesol nám včera HIPP mlieko od 4 mesiaca. bolo v akcii lebo je len do 12/09. jedno sme otvorili a skúsili.. nechutilo jej.. oprdla nám už 4 značku. tak ak má niekto záujem o tú neotvorenú krabicu - alebo aj otvorenú, lebo sme z toho len odobrali... tak pošlem. hoďte mi do IP adresu.

cmuuuk

sýkorka a samy

zaba2707
22. nov 2009

zdravime seckych a hlavne superstaaarky 🙂

zaba2707
22. nov 2009

juuuj samy ... to vam fakt uz tolko znaciek nechce? ... my vecer davame Nutrilon, najskor ho sice vypluval ale uz je to v pohodicke klop klop 🙂

lucim
22. nov 2009

samy preco potrebuete pit um? uz mas malo? 😕
a cmuuuuuuuuuuuk sykorke za matka, twn teraz prebera snicky tu v koliske. 🙂

monikabe
22. nov 2009

Ahojte maminky, moj syncek sa dnes vecer po kupani prvykrat pretocil , manzel bol prave otoceny chrbtom tak ho nevidel, ale ja som az jasala od radosti. 😉
Tesime sa 😀

zaba2707
22. nov 2009

moni gratulkooooo 🙂

monikabe
22. nov 2009

taka malickost a tak potesi............ja sa dnes budem cely vecer usmievat

lucia32
22. nov 2009

hlási sa stratená dcéra 😝

zaba2707
22. nov 2009

zdravime stratenu dceru co si sa zabudla v TESCU ci ako Lu?

lucim
22. nov 2009

samy na skoleni nam hovorili, ze s tym UM treba mat trpezlivost, proste ma to inu chut ako tvoje MM, a inak sa pije z flasky ako z prska, po troske skusit viac krat, nema moc vyznam takto nacinat krabice, len vraj treba viac trpezlivosti.

moni, to je obrovska vec, nie malickost, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem. 🙂

zabi ahooooj. 🙂

lucia32
22. nov 2009

naty robila kravál, tak sme hojdali na ručke a len čítali....včera do pol 1O. návšteva, malá zaspala o deviatej, o desiatej hore, spať sa šlo pred polnocou...idem ju uložiť...

zaba2707
22. nov 2009

ajoj lucimcek

samy, nam nasa dokina vravela tiez, ze hlavne nezacat striedat znacky ked nahodou zo zaciatku bude odmietat .. trosku sme ho nechali ked to vypluval a ked o chvilu viacej vyhladol spapl aj Nutrac

zaba2707
22. nov 2009

normalka pri tych nasich netopieroch luci ne?

monikabe
22. nov 2009

A teraz spinka, tak ho to unavilo 😀 ..........ale urcite este vstane, aby sme o nom vedeli aj do polnoci

babyzuzana
22. nov 2009

Hoj holky, hlasim sa po dlhsej dobe 😀
Ani sa nejdem pytat, co tu nove, ste zase toho toolko nakecalkovali 😉
Ja som bola skoro 2 tyzdne bez chlapa, par dni som tu mala kamosku, tak sme sa flakali.
A ked sa dostanem na net tak ficim na realitach 😉
A stihli sme v stredu aj druhe ockovanie, vsetko v pohode, akurat ma dr. sokovala tym, ze sa mu rychlo uzatvara fontanela a ze na buducej poradni uvidi ako sa to tvari a ked to bude zle tak pojdeme na neurologicke pozorovania..... na nervy, myslim, ze vacsina z vas tak ako ja o tom ani nepocula 😒 ☹

majkas
22. nov 2009

juj ale vas tu pribudlo

som sa zabudla na super stranke co tu na konikovi mali reklamu a strasne sa mi paci toto, len je to trosku dost drahe 😠
http://detskahracka.sk/-p-2.html

majkas
22. nov 2009

baby raz o tom pisali v niektorom z tych detskych casakov, uz ale neviem ktorych a bolo to uz trosku davnejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre