Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
22. nov 2009

a aj ja gratulujem k otoceniam, lucimka a mono 😉 my furt nist 🙂

babyzuzana
22. nov 2009

ani my sa este netocime, ani naaznak 😅 ale zase ked je vecne na rukach... 😠 😉

traktor
22. nov 2009

ahojte a ahoooj aj pre najdene konikovky, som rada zenasli cestu domov 😀 😀 😀 , zuzina a davas vigantol? ak fontanela skor zrasta ta ksa mazvysit davka vigantolu.....

lucim
22. nov 2009

majka, zatial to nezopakoval, uvidime, ci zajtra bude guli guli 🙂
zuz a uz ste nejaku realitu? a fakt sme o tom nepoculi, snad je to ok.... 😒

majkas
22. nov 2009

hej ale my sa strasne chceme plazit 🙂 ked je na brusku a zaprie sa o mna tak sa veselo plazi, o podlozku sa jej este nedari velmi zapriet

monikabe
22. nov 2009

lucim-moj syncek sa dnes tiez otocil, bola to rychlovka.....ja sok 😀

babyzuzana
22. nov 2009

traky jasne, ze davam, 2 kvapky denne na lyzicku
kurna dr. nic take nehovorila 😒

brinzulka
22. nov 2009

hlasime prve otocko na brucho...najviac dieta tesi...zapichne hlavu...zadok do vzduchu a toci sa kolo kolo s nohami...ako hodinova rucicka
alebo sme hore..alebo dole- zadok hore a nohami posuva cele telo...na postel ho davam len obklopeneho perinami a najdem ho odcestovaneho

budik o 9tej...pol hodina spanku okolo 11.30......potom o 15ste 20minut...a teraz nervacne kojo...inak cely den oka dokoran...

lucim
22. nov 2009

majka jaaaj, tie pokusy o plazenie su take zlate, dnes sme na zem nahodili to penove puzzle (drahy mi vyvlakava vianoc. darceky), ale aby sa mu na tom nesmykalo ako na deke ... a posunul sa o kuok a aj sa natocil bokom za hrackami, len sa uz nepregulil.
monika super. 🙂

monikabe
22. nov 2009

brinzulka-blahozelame, vitaje v klube sikovnikov 😀

brinzulka
22. nov 2009

babyz. ani ja som nepocula...nase krsna vysetrovali a prehanali po doktoroch, lebo jej zasa nezrastala...a holka je ok...

brinzulka
22. nov 2009

dieta dakuje...ale mamicka by rada do klubu spachtosov... 😉

majkas
22. nov 2009

luci vidis to mi nenapadlo dat ju na to puzzle, len my mame len male, musime dokupit este aspon jedny take aby to bolo na vacsiu plochu

majkas
22. nov 2009

brin tak si lahni na kraj postele ako zabrana, nechaj maleho gulat sa popri tebe a spi 🙂

monikabe
22. nov 2009

a ak im do rana vyrastie aj prvy zub....tak do klubu malych supermanov 😀

brinzulka
22. nov 2009

no a zaspim a dieta sa pricucne...to nieeeeeeeeee 😀 😀 kym pisem....mi prave spravil dva cucflaky...

lucim
22. nov 2009

majka no tu som odkukala, ze na zem puzzle, tusim inn a traky radili. 🙂

tiez sa nad tym zamyslam, ze keby som mala moznost prespat tak 10 hodin, ze co by spm asi robila ...

babyzuzana
22. nov 2009

luci no nakoniec najrychlejsie a pre nas momentalne najdostupnejsie riesenie je najom...
tak nejak sme to vykalkulovali
mam vybratych par bytov, pojdeme omrknut, vyberieme a stahujeme sa, huraaaaaa

zaba2707
22. nov 2009

baby ... preco sa musite stahovat vlastne???

majkas
22. nov 2009

brin sa nerob ze to od maleho 😀

lucim
22. nov 2009

zuz aj to je riesenie , a drahy bude pracovat v ba hned, ci dochadzat? 🙂

brinzulka
22. nov 2009

majkas...no neviem, kto ich robi Tebe 😉 😀 ...nase dieta po 45minut spanku za cely den prave zatvorilo oko... 😵 😵

brinzulka
22. nov 2009

😠 a uz je hore......no nic spat ideme po 22hej niekedy 😢

majkas
22. nov 2009

brin mne nikto... tak posli maleho na chvilu k nam nech vyzeram ze ma niekto neskutocne miluje 😀
a gratulujem k spanku 😉

babyzuzana
22. nov 2009

lebo tu v Ba byvame na 36 m2 😀 😀 😝 😅
a do postele chodim cez 40 cm priechod 😉
a 3. poschodie bez vytahu

luci drahy ma stavbu v olomouci do 11/2010

majkas
22. nov 2009

tak uz dopredu gratlujem 😀

zaba2707
22. nov 2009

ahaaa baby... no my tiez byvame v jednoizbaku ... je to sice 43m2 ale v celku fajn sme to prerobili, urobili sme spaci kut, postel je na takom podiu aby vznikol odkladaci priestor je to oddelene takym polovicnym murikom od druhej casti izby - akoze obyvky 🙂

lucim
22. nov 2009

zuz kolko je to km? a tvoj bytik prenajmes?

brinzulka
22. nov 2009

babyzuz...nam dnes nesla 2a pol hodiny elektrina...jaj bola zabava 😀 ..natierali nam prizemie...a zabudli to niekam napisat 😉 ...ale plochu na rozhadzovanie mame vacsiu...a dnes niekto na 12stku bez vytahu musel slapat 😀 😝

majkas-pocuj...ale minule..som ani kojo nechcela vonku, lebo modrina jak past...to sa mi pricucol minule, kym som sa niekam zakukala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre