Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
22. nov 2009

zabka s nami pocitaj, ja som jej uz pisala a si nas poznacila

rius citam, citam, ale sak ked je Tomasko chory tak asi nepridete a potom chodi do skolky ci nie? 😀 😀 😀

zaba2707
22. nov 2009

maji ja jej napisem ze ci by nas teda mohla dat do jednej skupinky 🙂

kochanski
22. nov 2009

chodur ma tomovsky styl, ale já toma jonese můžu, takže ho žeru 😀

ale teda řekla bych, že byli pomalu lepší než originál 😉

majkas
22. nov 2009

zabi oki a IP

lucim
22. nov 2009

hihih len si upresnite cele mena, nech na tetu na cvicku nediktujete, ze chcete byt s tou zabou z kona a tak. 😀 😀 😀 😀 😀
mne sa v tom duete tusim viac pacil bendig. boli fakt dobriiiiiiiiiii, ale ...

zaba2707
22. nov 2009

maji zatial mi IP nedorazila 🙂

riusik
22. nov 2009

majka: jasne, s chorym dietatom nechodim na navstevy... on vlastne ani nie je chory, ma divny kasel, dychanie ciste, teplota ziadna ani nic, ziadne atb, nejaky sirup proti kaslu... a dobry napad, rady prideme s alexandrou, ale v podstate islo o nase prerobenie, takze vy musite prist k nam, byt neberiem nikam 😉 😎 mozem poslat aj fotky, ale nemam nafoteny byt, iba povodny stav 😅

zaba2707
22. nov 2009

noooooo sefova este ze ta tu mame moju hlavu blondavu by to ani nenapadlo akurat som ozerala ze Tami ma 4mes.a 3 tyz. Davidko 4m. a 1t. a nas fifo 4 mesiace 😀 asi by bolo blbe ze noooo Babyzuz a Davidko, Potom Majkas a Taminka 😀

riusik
22. nov 2009

bendig je super. kto by to do neho povedal 😉 take male mile....

kochanski
22. nov 2009

lucim to jo...teti tak si piš, zaba babyzuz... 😀

majkas
22. nov 2009

rius OKi, tak niekedy prideme, cislo myslim na teba mam, tak ti dopredu cinknem ci ti to vyhovuje, OKi? len neviem jak sa tam dotrepem peski s kocikom, ci k vam ide nejaky priamy chodnik, ci nie, nie osm si ista a po vcerajsej ceste s malou z lamaca v autosedacke si este furt sama netrufam autom

riusik
22. nov 2009

majka: ja som zabudla, na akej ulici to byvas? ty vlastne vies, kde ja? da sa od teba k nam pesi? nie je to daleko?

traktor
22. nov 2009

....a viete co?sa mi ten chodur hodi do nejakeho filmu kde hra vraha? alebo nieco take...nemozem si pomoct.... 😅

riusik
22. nov 2009

trak ma jasno co sa chodura tyka 😀

riusik
22. nov 2009

a mne sa nepaci gott 😝 uz je stary... nech sedi doma... akoze spevak ok, pesnicky fajn, ale uz je stary

majkas
22. nov 2009

traki si to trafila presne 😵

rius sme sa minuli 😉 a pisem IP

zaba2707
22. nov 2009

tak tak riu a mna zabijal pohlad na neho streho ujceka a tie dva malicke jeho dieticky

lucim
22. nov 2009

no majka, na peso to mas teda kus cesty.

ja som nikdy gotta nejak nemusela, som ho prenechavala na slintanie babkam .

ale chodur je dobry. v tom jeho style ho zeriem. 😉

traktor
22. nov 2009

..ked vazne..on sa tak tvari..aj sa olizuje...masovy vrah z nejakou uchylkou... 😅 😀

traktor
22. nov 2009

lucim sorry ze mam take predstavy o tvojom idole 😀 😀 😀 😀 bububububu

kochanski
22. nov 2009

traki 😀 😀 😀
...už to začíná, lidi si ho po těch všech vychvalováních začínají protivit...má to spočítaný recidivista chodur 😀 😀

traktor
22. nov 2009

no aj my sme s mm riesily, ze aky dedko a ake ma deti...co ked sa rano nezobudi...uz mu take deticky nepasuju...

majkas
22. nov 2009

luci ja by osm to odhladl tak na 3/4 hodky co nie je problem len neviem ci tam idu chodniky cez tie nadjazdy a tak

zaba2707
22. nov 2009

este kuknem particku a potom sup sa dat naporiadok a do postielky ... tak nase dieta sa prave zobudilo 😀 😀 😀 😀 😀 zatial sa smejem dufam ze zaspi dalej

kochanski
22. nov 2009

lucim...vítej v klubu 😀

riusik
22. nov 2009

inak, mne sa ta jeho ivana paci. ako je? nic o nej neviem, necitam bulvar velmi 😝 a deticky maju ocka a dedka v jednom 😎

majkas
22. nov 2009

no idem uz asi haji lebo mi uz klipkaju oci

dobru nocku prajem vsetkym

kochanski
22. nov 2009

jdu si dát nanuka na dobrou noc...ruskou nebo pistáciovou? Dá si někdo se mnou 🙂 ?

zaba2707
22. nov 2009

deti aj manzelka su supis podla mna len on sa mi k nim nehodi 😀

zaba2707
22. nov 2009

maji dobru.

kochiiiiiiiiiiiiiiiiii ja si dam rusku 🙂 dakujeeeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre