• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
22. nov 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ajojte cicusky
22. nov 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zabu / tu nasu :grinning: :grinning: / som zobrala, ponukla prso...a uz spime :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmmmmmmmmmm nas stale vytrvalo nespiiiiiiii :grinning:
22. nov 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj alex :slight_smile:
22. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave, ale nemam depku ani necucam poistovnu. :grinning:
nechcete ma ist niekto okupat?
matko uz buviska v postielke, vasko na gauci, merci pod stolom.
22. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to bolo iba smiesne...

alex, ahoj, a ty zijes? :dizzy_face:
22. nov 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau aleeex, kde si bola do teraz, v inchebe? :slight_smile:
22. nov 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, jen krátce zdravím a hlásím druhej zub!! Předešlá noc katastrofa...z chůvičky se ozývá občasné hekání, tak to včera taky začínalo :sweat_smile: bojim bojim....
No půjdu za chvilku spát at jsem event. fit na noční hysteráky :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, prave som sa dobalila s dvojdnovym predstihom :wink: ideme s Dejvydom v stredu do Ostravy a Radim nam berie nejake veci aby som sa ja nemusela zase vlacit so vsetkym hore dole
a dohodla som sa s kamoskou na buduci tyzden do kina, Coco cakaaa :wink: tesim, tesim, aspon vypadnem sama konecne
aaaaj ked som bola vcera u
22. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdar, nebola som v inchebe, ja to nemozem ani doma kukat v telke, neto este nato ist :frowning2: kelu, zeny idem aj ja s vami cvicit, to je snad jasne, dufam ze ete v decembri pojdem plavat
22. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kadernicky sama, tato sa staral konecne :wink:
22. nov 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau veeeen, juj, nech rychlo tie zubky vylezu a neotravuju, nech mate kludne noci aj dni. fuuuuuuuuuuuuu emmuske.
zuz, ty ides normalne zit. :slight_smile:
22. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neeee alex sa konecne objavila, uz si hore z toho dna???? :sunglasses: :wink:
22. nov 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej supis alex tak ta mozem tiez nahlasit?
tej tete?
22. nov 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej vendy to je super tak rychlo a uz mate dva zubky :slight_smile: asi to moc nepotesi ... my nemame zatial ziadny a to ty to mas uz o dva oproti nam kratsie vydrzkaaaaajte to
22. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ty ides chodit plavat???

ven ty jo, dva zub
22. nov 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laska, ja dufam ze mi to ta moja krasavica potvrdi aspon na decembrovy kurz, spytam sa jej tento tyzden ked tam pojdem, inak ma uz vystre, sak uz sme zdravi tak snad, zabik napis kludne heh, dufam ze tam netreba potvrdenie od lekara :grinning: ak nie, urcite sme team :grinning:
22. nov 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa nenahlasila na pokracovanie, lebo to by som sa uz nikam nedostala a idu Vianoce, nasi tam 300 km, svokrovci tam 300 km, to plavanie by som uz nezvladla
som povedala, ze budem pokracovat zaciatkom roka, ale to uz nebude moja skupinka, inak sme boli 4, ty si chybala, malo nas byt 5 v kurze
22. nov 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ja tam nestem chodit s cudzimi :frowning2: fnuk fnuk, ne dost ze som v uplnej prdeli s malou este aj toto sa posralo :frowning2: ani nevim jak este existujem, heh objavujem svoje hranice kazdy den nanovo, hehe, nevieme nieco nove o rei rei puske nasej?
22. nov 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby som podlahla... :wink: facebooku, som tam par dni, mam AZ 5 priatelov :sunglasses: a teraz kukam, ze jeden z tych mojich priatelov komentoval nejaky album babatka, tak samozrejme babatko ma zaujima kliknem a kukam, ze fuha, ved toho chlapa poznam, ten ma dieta??? kukam dalej a to s touto??? poznam tiez :grinning: svina vec ten facebook :wink:
22. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si Roza, ved my by sme aj tak nemohli chodit spolu, my uz sme o level vyssie :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ked ty pojdes v decembri na kurz tak potom nas dobehnete, naucite sa "Lilinka ááááááá šup" a do dalsieho kurzu mozme ist spolu...
a kde ste vsetky?
23. nov 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaj, no to by slo, to by sloooooo , fuuuu esteze si taka mudra laska, inak nevim so by sme robili :grinning:
23. nov 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju lásky, jdu chrapken, bo ta moje dcéra vypadá, že bude v noci zas stávkovat:slight_smile:
Tak dobrou...
23. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venduuuuuuuuuuuul drz sa, nam ani zuby nerastu a aj tak nespim vobec :grinning: dobru nocku
23. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v rodine musi byt niekto "mudra hlava" nie?

ja si stale myslim, ze mojmu dietatu vyrastu zuby len tak... ....bez komplikacii, s usmevom na tvari :wink: :sunglasses:
23. nov 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheeeeee, ja uz si ani neviem predstavit ze to bude este horsie ako teraz, ale sak nechajme sa prekvapit
23. nov 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten FB je le svina..tooolko hier...kym vsetko obriadim...kuk a uz je druhy den...a to som polovicu ani neporobila...no idem aj ja spat. tak dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vendul vsetko naj k 2 zubku :slight_smile:
23. nov 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ocuj milacik v utorok idem nieco riesit do opirku, neskocime trosku pokocikovat? ked nebude liat jak z krhly?
23. nov 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dobruuuu
23. nov 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok