Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
24. nov 2009

josi dik...ja viem, sme sa pridali k vám do klubu myšičiek 😀 tigríky nemali 😝 😀

lucim
24. nov 2009

samy este ho nemame, 10 rocnu mareu, kombicko si vasko nasiel, potrebuje presuvadlo kvoli novej praci. tento tyzden je taky domotany ... dnes malo byt plavco, ale mal sa zaskolovat, rano sa dozvedel ze az vo stvrtok, my sme medzi tym presunuli plavco na stvrtok, zajtra prepustia maminu z nemocky, cize pojdem po nu do martina a doveziem ju sem, ale mozno bude to druhe auto, mozno bude az v piatok, do toho by mi mali prist traja kurieri ... som z toho nejaka zmetena,dnes som bola nastavena na zehlenie a kocikovanie, na plavaren sa neviem dovolat a nejaka som celaosprostena,. ... 😉
nase peniazky navyse - na podkrovie - sa prave ciastocne vycucli na to auto, ale keby sme nahodou potrebovali mat maminu trvalo tu, tak ho aj tak budeme musiet cim skor vystavat.... al nestazujem sa, to len tak plano brblem, aj tak sme stastniiiiiiii... 😉

lu, naty je fesanda. 🙂

lucim
24. nov 2009

samy,aj tak trebaist po pol roku materskej na urad prace, tak tam nam snad daju spravne tlacivo na poziadanie ... teda vam, ja tam nesiem pracovnu zmluvu. aby mi dali menej. 😒 😉

josifek
24. nov 2009

lucia jojo budeme mít myšky doma 😀 😀 😀 😀
Lucimko hlavní je že jste šťastní a spokojení 😉 a také gratulka k autíčku 😀 😀 😀 My máme také 2 a je to moc fajn nejsem na mojem tak závislá 😝 😝 😝 můžu jezdit sama kde potřebuji 😉

lucim
24. nov 2009

mia dakujem, my sme mali 2 auta odkedy sme sa prestahovali sem na dedinu, aj 3 chvilu, lebo drahy dostal sluzobne, potom jeho predal, ze naco, teraz tam skoncil a zrazu je tu len 1 auto, treba doplnit pocet, ta nezavislost na pohybe je na nezaplatenie. a hlavne, ja tiez budem od decembra jazdit do prace na par hodiniek. 🙂

josifek
24. nov 2009

Lucím tak to vítej do klubu pracujících maminek 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lucim
24. nov 2009

mia, vitam vitam, je nas uz viac - lucia, josi, anavi, zaba, ja .... kto este? 😉 vcera niekto pisal ze sef posiela , aby bolo na kadernicku ... 🙂

lucim
24. nov 2009

jajo zlatucky a uz velikyyyy 🙂

samayka
24. nov 2009

lucim - pekne domotané... takéto dni neznášam, keď mám pekne premyslené čo a ako a naraz do toho bum - meteorit... ale nejak to zmákneš... kuriéra čakáme aj my... plávať sa ide dnes aj vo štvrtok.. tak dúfam že nám do toho nič neskočí.

a čo je mamine že bola v nemocke ak sa smiem spýtať??

josifek
24. nov 2009

Jaji to je smíšulka 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 a opravdový chlapík 😉

samayka
24. nov 2009

do pipiny... od 11tej som sťahovala jedno ukecané video na youtube a teraz mi napísalo že sorry... fňuuuuk

josifek
24. nov 2009

Samy to je smůla neboj bude jiné 😉 😀 kuklas na link? posílájí i na slovensko a můžu doporučit do týdne jsme měli zboží doma 😀

lucim
24. nov 2009

tak som sa dovolala na plavaren, nase miesto neobsadili, takze ideme na 14tu. idem nas chystat na cestu.
samy, maminka mala mozgovu prihodu, zasiahlo jej to ocny nerv a takmer nevidela, ze vraj sa to uz lepsi. tak ju beriem sem, nech vidime, ako to zvlada. podla hlasu v telefone sa citi dobre.

samy no skooda, sprosty net, ze to nestiahol, sme sa mohli vytesovat, nabuduce...

josifek
24. nov 2009

Tak si krásně s Matějíčkem zaplavčete 😲

samayka
24. nov 2009

jeejda to je ale... dúfam že maminke bude u vas dobre. aspoň bude okukovať celé dni malého a uvidíš ako parádne uvidí 🙂

a prajme príjemné vlnkovanie

a ja sa nevzdávam... naťahujem znovu... a nejaké foto idem aj ja pridať.

jajooo - tak to už je chlap..

josi - výborná cena. musím poradiť s drahým a hlavne s malou, či mi tam bude chcieť vôbec vydržať 🙂

zmurkaz
24. nov 2009

Lucim - maminke sa určite polepší... keď bude pri tebe a pri svojom vnúčikovi 😉 😵 😵
... a gratulko k autu....
... a bábatká sú krásne.... 😵 😵 😵 😵 😵

A ja som akási celá vedľa seba.... samy - teda neviem, či to aj vy tak máte.... 😕 🙄 ...ale naša je len na hovadiny a srandy a keď sa má troška sama zabaviť tak to sú mrnkoty až riadne jedy! 😠 😠 😠 ... akurát mi spí - ten jej 3 hodinový spánok a ja neviem čo skôr - som takáááá vycucnutá... a večer čo večer šichta a hádačky, čo jej asi je ☹

zmurkaz
24. nov 2009

no som zabudla napísať - že najspokojnejšia je na rukách 🙄 (nechápem ako som odnosila Jurka keď mal o 2 kilá viac ako ona ) ....

zmurkaz
24. nov 2009

....Bože!!!! ☹ ...zase sama? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zmurkaz
24. nov 2009

som taká mimo .. že som zabudla napísať, že idem rýchlo umyť vlas a prídem nakuki ... hádam sa niekto objaví 🙂

josifek
24. nov 2009

zmurky vítaj já sem tu 😀

zmurkaz
24. nov 2009

Ahooooj Josi 😵 😵 😵

zmurkaz
24. nov 2009

...som pozerala na tú ohrádku - som takú ešte nevidela ... u nás majú na 95% také sieťové 😉

voskovka
24. nov 2009

ahoojte ženičky....padol mi opäť a zaaas počitač nemohla som k vam......
dnes mám narodeninky -presne to koštuje 22. 😀

zmurkaz
24. nov 2009

voski -ty mláďa! 😵 😵 😵 😵 😵 - všetko naj!
A pod PC daj poriadny stôl - nech ti už nepadá 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
24. nov 2009

to ja mám skoro o 10 viac 😀 😀 😀

voskovka
24. nov 2009

😀 ...vidiš...a dve ratolesti na krku... 😀

voskovka
24. nov 2009

a dakujem🙂

samayka
24. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a šipka vpravo 🙂))

ale tá technika mi dnes dáva zabrať.. dva krát mi padol net...

a susedia mi zobudili sýkorku, to bude dnes plávanie, ešte mala aspoň pol hodinu chrapkať.. vrrr...

samayka
24. nov 2009

vosky tak všetk naj, dievčatko naše 🙂)) si najmladšia alebo je tu ešte väčšie uško ako ty? bez urážky samozrejeme... v tvojom veku som ťahala káčera a nie dve deti na krku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre