• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
voski - akurát sa mi tá moja slnečnica zobudila... :sweat_smile:
samy - jééé - aj ja céém - ale u nás by to dopadlo zle - bo ja mám chute prehadzovať izby, tak hneď by bol Maťko s Kubkom v spálni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A idem asi of - bo sa idem venovať Zuzanečke :wink:
24. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurky - presne ako píšeš.. na rukách najspokojnejšia. pokial ide o uspávanie, vôbec mi to nevadí.. už druhý deň prodala k nášmu rituálo sýkorka naša ohmatkávanie. mám ju v náručí a ona ma volnou rúčkou hladká po tvári, chytá za nos, za ústa a tak .. asi ju upokojuje keď jej funím do dlane... ale v noci by sa nosiť na rukách nemusela... dnes nad ránom som s ňou polosedela a pololežala v kresle.. ale hlavne že ona sa aspoň dve hodiny súvisle vyspala.. inak je hore čo hodina niekedy pol hodina...

a cez deň?? hraje sa ako tak sama.. ale keď sa objavím v zornom poli tak už chce na ruky a mrkoceeee.. keď odolám tak sa dokáže vrátiť k hračkám.. ale tatinko je slabšia nátura.. už ho má omotaného :slight_smile:)) ten neodolá a potom s jej už nevie zbaviť... a tak nosí a nosí a nosí... najhoršie je že ju nosí večer a to sa ona potom do tej osmej nemá šancu unaviť... slúbil že dnes odolá :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá
24. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky síťovou nebrat alespoň né já my se mladý v této naučil i chodit :wink:
Samy krásný Malba supr pamatuji si večerníček z dětství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vosky všechno naj ty jo ty jsi mladuško, mě je o 14 let víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu na nakuki - dieťa sa hrá samo :confused: :confused: :confused: - po dlhej dobe :grinning: :grinning: :grinning:
Samy - to ja by som aj v poslednej izbe mohla byť - a ona keď sa nechce hrať sama - tak nechce :sunglasses: - mám pocit, že to bude iná potvorka :grinning: :grinning: :grinning: - muž by povedal že po "maminke" - ale ja nie som si veľmi istý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- no a potom poreferuj - ako váš tatinko odolával princeznej :wink:
24. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi - mne by aj tak bola na 2 veci :grinning: :grinning: :grinning: - ja mám také deti závislákov na rukách a na objatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... to by musela byť ohrátka taká, ´ktorá by uniesla aj mňa - že by som tam s ňou bola strčená :wink:
24. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky každé mrňe je jiné malá to bere jako že je v postýlce líbí se jí tam. Také se ráda nossí ale jen chvilku je uplně stějná jako syn jen když ona chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: - no čo - sú to naše detúchy a aj tak ich lúúúbime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj přesně tááááááák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte furt sa hrááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.. no a ja pri nej vešiam prádlo ... som sa minule hnevala na Jurka - že prečo robí 3 veci naraz .. a potom som sa nad tým zamyslela - že veď robí tak, ako od narodenia vidí u mňa (keďže sme spolu väčšinu času ) :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ahojky...
Chválim Matúška a sýkorku...krásne fotečky :wink:
24. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lucka :slight_smile:
24. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj po 2 krát

mne sa tiež Matúško vie celkom fajn zahrať, ale nie dlho, možno pol hodinku... potom už začne vymýšľať a treba sa mu venovať. A na rukách nie je naučený, veď by som o ne prišla. myslím, že má teraz okolo 8,5 kg (tichý odhad).
na rukách je možno denne spolu pol hodinu.

luci: ďakujeme

zmurkaz: my tiež spolu varíme, žehlíme a aj prádlo vešiame. len dnes sa mu nejako nechcelo žehliť a to boli pritom jeho veci :grinning:
24. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejakú mám tmu v krbe. idem to trochu popýriť
24. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo - no ja som veľký zástanca nosenia - ale asi mám krízu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
... čo sa za mladi naučíš ... asi bol malý ešte unavený z posledného žehlenia
... a aj ja mám tmu - ale na oblohe :grinning: :grinning: :grinning: - ako mám zasvietiť? :grinning:
24. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ahojky...trošku blúdim po nete, hladám malej nejakú značkovú vetrovku za dobrú cenu :grinning:
24. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurkaz: ja už mám svetlo. mne stačilo len polienko prihodiť, ale ty to budeš mať tažšie
a čo sa týka toho žehlenia, tak to sme mali žehliť ešte otcove tričká, ale žiaľ nevydalo

luci: my máme takú obyčko baby kap, myslím.
24. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajo...malej, myslím ako Bianke...musím dávať pozor, ja už mám dve kočulky :grinning: Ale nosenú, v dobrom stave, aby ste si nemysleli, že som milionárka...100€ za bundu nevysolím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: fúú, som sa zľakla, že si, tak preto :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež pozerám, čo majú na aukciách
24. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na druhej strane, u nás niečo kúpiť v malom meste? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samý číňan, bez urážky, všetko také divné tvary, do pasu...ak v obchode niečo lepšie, hned za to chcú aj 30€ a je to opäť len prezlečený číňan :grinning:
24. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, aukcie a bazáriky sú fajn...pri tých mojích detvákoch aj novokúpené vyzerá po týždni ako z bazáru :grinning: a to som rada ak to hned nenatrhnú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Topoľčany tiež nie sú veľké mesto a ako píšeš samý Číňan. ja mám tiež veľa vecí z netu.
keď chceš kúpiť nejakú súpravičku v normálnom detskom obchode, tak tam necháš aj 20 - 30 eur
24. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OPäť som tu...drobci spia a ja musim zavesiť a požehliť(aspon by som mala) :grinning:
24. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj voski: tak všetko naj, naj, naj... Ti prajem :dizzy_face:
24. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski čauko
24. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, ty máš dnes narodky, tak všetko naj :slight_smile:
24. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co babulky už máte nachystané adventní věnce na stole :grinning: :grinning: :grinning: tuto neděli to vypukne :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, Josi už sa blííížia Vianoce...ja mám robený z papiera, nalakovaný, do tojo bodce, na to sviečky, samovýroba takto pred rokom, pred tehu, či už tehu???, ešte som voňala moridlo a lak :grinning:
24. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci já dělám živé vše co na zahradě najdu už jeden máme na chalupě a jeden na dveřích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a doma bude taky už za chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok