Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
24. nov 2009

voski - akurát sa mi tá moja slnečnica zobudila... 😅
samy - jééé - aj ja céém - ale u nás by to dopadlo zle - bo ja mám chute prehadzovať izby, tak hneď by bol Maťko s Kubkom v spálni 😀 😀 😀 😀 😀

A idem asi of - bo sa idem venovať Zuzanečke 😉

samayka
24. nov 2009

žmurky - presne ako píšeš.. na rukách najspokojnejšia. pokial ide o uspávanie, vôbec mi to nevadí.. už druhý deň prodala k nášmu rituálo sýkorka naša ohmatkávanie. mám ju v náručí a ona ma volnou rúčkou hladká po tvári, chytá za nos, za ústa a tak .. asi ju upokojuje keď jej funím do dlane... ale v noci by sa nosiť na rukách nemusela... dnes nad ránom som s ňou polosedela a pololežala v kresle.. ale hlavne že ona sa aspoň dve hodiny súvisle vyspala.. inak je hore čo hodina niekedy pol hodina...

a cez deň?? hraje sa ako tak sama.. ale keď sa objavím v zornom poli tak už chce na ruky a mrkoceeee.. keď odolám tak sa dokáže vrátiť k hračkám.. ale tatinko je slabšia nátura.. už ho má omotaného 🙂)) ten neodolá a potom s jej už nevie zbaviť... a tak nosí a nosí a nosí... najhoršie je že ju nosí večer a to sa ona potom do tej osmej nemá šancu unaviť... slúbil že dnes odolá 😀 😀 😀 som zvedavá

josifek
24. nov 2009

Zmurky síťovou nebrat alespoň né já my se mladý v této naučil i chodit 😉
Samy krásný Malba supr pamatuji si večerníček z dětství 😀 😀 😀 😀
Vosky všechno naj ty jo ty jsi mladuško, mě je o 14 let víc 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
24. nov 2009

som tu na nakuki - dieťa sa hrá samo 😕 😕 😕 - po dlhej dobe 😀 😀 😀
Samy - to ja by som aj v poslednej izbe mohla byť - a ona keď sa nechce hrať sama - tak nechce 😎 - mám pocit, že to bude iná potvorka 😀 😀 😀 - muž by povedal že po "maminke" - ale ja nie som si veľmi istý 😝
- no a potom poreferuj - ako váš tatinko odolával princeznej 😉

zmurkaz
24. nov 2009

josi - mne by aj tak bola na 2 veci 😀 😀 😀 - ja mám také deti závislákov na rukách a na objatí 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
24. nov 2009

... to by musela byť ohrátka taká, ´ktorá by uniesla aj mňa - že by som tam s ňou bola strčená 😉

josifek
24. nov 2009

zmurky každé mrňe je jiné malá to bere jako že je v postýlce líbí se jí tam. Také se ráda nossí ale jen chvilku je uplně stějná jako syn jen když ona chce 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
24. nov 2009

😀 😀 😀 - no čo - sú to naše detúchy a aj tak ich lúúúbime 😵 😵 😵

josifek
24. nov 2009

jj přesně tááááááák 😵 😵 😵 😵 😀 😝

zmurkaz
24. nov 2009

a ešte furt sa hrááá 😵 😵 😵 😵
.. no a ja pri nej vešiam prádlo ... som sa minule hnevala na Jurka - že prečo robí 3 veci naraz .. a potom som sa nad tým zamyslela - že veď robí tak, ako od narodenia vidí u mňa (keďže sme spolu väčšinu času ) 😅 😀 😀

lucia32
24. nov 2009

Ahojky, ahojky...
Chválim Matúška a sýkorku...krásne fotečky 😉

zmurkaz
24. nov 2009

ahoj Lucka 🙂

jajona
24. nov 2009

ahoj po 2 krát

mne sa tiež Matúško vie celkom fajn zahrať, ale nie dlho, možno pol hodinku... potom už začne vymýšľať a treba sa mu venovať. A na rukách nie je naučený, veď by som o ne prišla. myslím, že má teraz okolo 8,5 kg (tichý odhad).
na rukách je možno denne spolu pol hodinu.

luci: ďakujeme

zmurkaz: my tiež spolu varíme, žehlíme a aj prádlo vešiame. len dnes sa mu nejako nechcelo žehliť a to boli pritom jeho veci 😀

jajona
24. nov 2009

nejakú mám tmu v krbe. idem to trochu popýriť

zmurkaz
24. nov 2009

jajo - no ja som veľký zástanca nosenia - ale asi mám krízu 😀 😀 😀 😀
... čo sa za mladi naučíš ... asi bol malý ešte unavený z posledného žehlenia
... a aj ja mám tmu - ale na oblohe 😀 😀 😀 - ako mám zasvietiť? 😀

lucia32
24. nov 2009

Ahojky, ahojky...trošku blúdim po nete, hladám malej nejakú značkovú vetrovku za dobrú cenu 😀

jajona
24. nov 2009

zmurkaz: ja už mám svetlo. mne stačilo len polienko prihodiť, ale ty to budeš mať tažšie
a čo sa týka toho žehlenia, tak to sme mali žehliť ešte otcove tričká, ale žiaľ nevydalo

luci: my máme takú obyčko baby kap, myslím.

lucia32
24. nov 2009

Jajo...malej, myslím ako Bianke...musím dávať pozor, ja už mám dve kočulky 😀 Ale nosenú, v dobrom stave, aby ste si nemysleli, že som milionárka...100€ za bundu nevysolím 😝

jajona
24. nov 2009

luci: fúú, som sa zľakla, že si, tak preto 😀 😀

jajona
24. nov 2009

tiež pozerám, čo majú na aukciách

lucia32
24. nov 2009

a na druhej strane, u nás niečo kúpiť v malom meste? 😝 Samý číňan, bez urážky, všetko také divné tvary, do pasu...ak v obchode niečo lepšie, hned za to chcú aj 30€ a je to opäť len prezlečený číňan 😀

lucia32
24. nov 2009

jj, aukcie a bazáriky sú fajn...pri tých mojích detvákoch aj novokúpené vyzerá po týždni ako z bazáru 😀 a to som rada ak to hned nenatrhnú 😝

jajona
24. nov 2009

no Topoľčany tiež nie sú veľké mesto a ako píšeš samý Číňan. ja mám tiež veľa vecí z netu.
keď chceš kúpiť nejakú súpravičku v normálnom detskom obchode, tak tam necháš aj 20 - 30 eur

voskovka
24. nov 2009

OPäť som tu...drobci spia a ja musim zavesiť a požehliť(aspon by som mala) 😀

jajona
24. nov 2009

ahoj voski: tak všetko naj, naj, naj... Ti prajem 😵

lucia32
24. nov 2009

voski čauko

lucia32
24. nov 2009

ahaaa, ty máš dnes narodky, tak všetko naj 🙂

josifek
24. nov 2009

Tak co babulky už máte nachystané adventní věnce na stole 😀 😀 😀 tuto neděli to vypukne 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
24. nov 2009

jj, Josi už sa blííížia Vianoce...ja mám robený z papiera, nalakovaný, do tojo bodce, na to sviečky, samovýroba takto pred rokom, pred tehu, či už tehu???, ešte som voňala moridlo a lak 😀

josifek
24. nov 2009

Luci já dělám živé vše co na zahradě najdu už jeden máme na chalupě a jeden na dveřích 😀 😀 😀 😀 a doma bude taky už za chvilku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre