• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
hehe, my na záhrade len oranisko po zemááákoch :grinning:
24. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peknéééé...šikula...
24. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díííííík :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zenyyyy, dakujeme s opickou velmi pekne za gratulacie, mi sme mali neska den blazon, teraz som sa zastavila
24. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme za gratulacie.... :dizzy_face:
mm mi kupil veelku kyticu a žehličku lebo tu predtym som spalila.... :grinning:
jasom dnes kupila veniec taky pekny s jablčkami,šiškami...a ešte kupiť sviečky....
24. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečně se někdo dostavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahojky :wink:
24. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafko josifek....čo robi malinka????
adamko leži na deke a hore dole sa prevracia...
24. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....aké to nešťastie....bola som štyri dne bez netu!!!! viete si to predstaviť????

čvo tu nové????

nemáme dáku tehuľku "medzi nami"????

ja kotím antikonsepšn...ale neviem vôbec načo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
24. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jenn ahoj, ja bez netu nie som, tehulka tiež nie a s antikocepšn stejne :grinning: Nie, že by mm nechcel, skôr Naty nám nedovolí, nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám intímuš otázku...a žiadne srandy plís...... môže sa zo mna stať asexuálka...ked kedysi to bolo okey??? čím som staršia...tým menšia chuť....booože....ved mám len 29 :confused: :confused: :confused:
24. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vosky malá už spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čus Jennka neboj to přejde a budeš jako za stara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tedy zamlada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
josi...ja že mi píšeš...čuš....chi

josí...ale kéééédýýýýý????? a najhoršie je, že mi chýba ten pocit...byť nadržaná nažhavená so stiahnutým žalúdkom....pamätám to krásne.... ale kde to je????
24. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj Jenn, raz sa to vráti, ale pri malom bábu ani ja na to nemám hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tož tak nalaď se šup krásný večer se svíčkami a romantičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani PRIVATE SPICE nepomáha....ba priam zhnusuje....

nuž uvidíme.....ale je mi z toho smutno...
24. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jennka nemusí neboj ono to odezní máš malou a teď ti v hlavě blokuje strach o ni ale jakmile se to ustálí tak si tělo i duše řekne "MÁM CHUŤ" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hojeec, na skok před koupáním :slight_smile:
Jenny, já to mám přesně naopak.. Bych se mohla skoro utlouct :grinning: :grinning:
Teda já su z toho našeho piškota neštastná.. Jak je borok usnoplenej.. od neděle, ale dnes to bylo bezkonkurenčněš nejhorší.. Odsávám furt dokola, stejnak mu tam vždycky ještě něco zavazí.. :frowning2: ani kapky nezabíraj, jen se mu tak na 5 min líp dýchá :unamused: ah jooo.. kdybych tu rýmu mohla mít za něj :frowning2:
24. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry vecer
:slight_smile:
jennka, mam kamosku ktora mala podobny "problem", skor to trapilo jej draheho ako ju ... ale casom to preslo a maju aj druhe dieta a funguju normalne. takze to moze byt len prechodne obdobie.
24. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mifi hojec nám pomohlo od největšího soplíkování po odsání vytírání mateřidouškovým vývarem a zvlhčovač vzduchu
24. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mám koupit mateřídouškovej čaj? Nebo co? já se v tomhle faaakt nevyznám.. A vzduch máme v ložnici vlhký myslím dost. suším tam prádlo u topení :slight_smile:
idem koupat
24. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mifi jo stačí čaj a musíš vytírat teplým :wink:
24. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samy, si sikulka a eluska je zlatinko, aj jej tatinko. :slight_smile:
josi peknuckeeee. :slight_smile:
24. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Cafte babule, tak my sme dnes naštartovali športový kočík, lebo Saška sa nám s fusakom nepratala
už do vane :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky Adko a Lucím . Lucimko jaké bylo plavčo a díky
Adka my jěště stále v pohodě jezdíme v kočárku hlubokém i s fusakem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Josi tak to máte super, ja som tiež myslela, že vydržíme aspoň do februára, ale nehrozíííííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. aj matko uz jazdi v sportovom...a super.. :wink: , a dnes som cez den miesto cumlika...chyta ma oboma ruckami za tvar a kostuje nos, bradu....normalne som cela uslintana...uz mam dost...ale matko sa z toho tesi.... :sweat_smile:
24. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka...som ti písala na FB...či ešte používate plienky č.3???
24. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adka no snad pojezdíme jěště chvilku nejsme moc velké :wink:
Trakyyyyyyyyy čauvesík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lízatková mamka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka tak to gratulujem k sportovemu jazdeniu, da sa ti sklapat na lezanie?

mia - plavco - pohodka, kym sme boli vo vode, dokonca aj satnu sme zvladli, rev sa spustil v oddychovej miestnosti, po tom ako pocul niekoho plakat dnu. ale nebolo to take strasne ako predtym. aaaach jo. moje kludne dieta to tam nema rado.
ale potom sme sa stretli s raonkou aj sarkou aj s jej manzelom, pokecali sme v cukrarni, sarka je taka zlatucka. :slight_smile: vyuziju tie tesco plienky, co nam nesadli.
24. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok