• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
josi cafff...no co narobim...uz aby tie zuby boli von...ale furt lepsie ako keby plakal, alebo teplotoval....
24. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jennka ja používam zatiaľ tie huggiesky 4-9kg. Myslím, že sú to trojky.
Luci ďakujeme, dá sa nám to sklápať úplne na ležanie, takže zatiaľ sa vozíme tak ked spinká.
Zajtra ideme aj my plávať, už sa tešíme :slight_smile:
24. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky jasně i já jsem oslintaná ale na zuby o nevypadá prostě jen vše jde přes pusku
Lucimko to je smůla ale snad si zvykne :wink:
a tesco plienky su v akcii ...5,85 :wink:
matko uz ma dole take ciarky ...a uz citit aj na dotyk... :wink:
24. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Traky a ktoré? Tie zelené? Koľko výde jedna? Ja používam zatiaľ huggiesky ale objavila som plienky aj Lidli a celkom sa mi páčia. Tie teskácke sme ešte neskúšali.
24. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi...ak by si mala záujem..mám celý bal...ten GIANT... a viem, že ich používaš...tak ak by si mala záujem, by som ti mohla posunúť... ja s nimi nejak spokojná nie som....aj ked sú strašne krásne....
24. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v letaku su tie bile s modrym...neviem ci aj ostatne, treba mrknut...nam tieto vyhovuju....v noci neprebalujem a este sa nestalo , ze by bol precikany...no ale u kazdeho dietatka je to ne...niektore ritulky si vyberaju v com budu lezkat :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..koľko ks v balení???
autor
Jenka a koľko ti ich tam ostalo? To sú tie 4-9? Ja ich vezmem od teba. Povedz si cenu.
mia, ja to este nevzdavam, my sme vodofilni, tak aj matko musi vodu zvladat. :slight_smile:

traky, ciarky citim uz davno aj ja ... oblizana ivanka :slight_smile: inak, tuto hru ovladame, ale niekedy staci moja ruka :grinning:

a dnes sme sa pretacali z boka na brusko vela krat. :slight_smile:
24. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj matko ma sportova ale lezi v nom, na sedenie je este skoro...len to bola nutnost, vo vanicke+ fusak bol ako sardinka :grinning:
24. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše ritulky zatiaľ ležia v akciových pampersoch, ale čoskoro fičíme na tesco, tie môžeme :wink:
24. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Traky :grinning: :grinning: :grinning: to si môžu so Saškou rúčky podať :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka...5-9kg....mám celý zavretý balík...nie sú otvorené...len neviem koľko stáli...určo ti to zaokrúhlim smerom nadol...nechcem na tebe zarobiť...to niééé.... za koľko kupuješ ty??? alebo kuknem na nete.
24. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nie su len take ciarky, to je take .-..roztate?ako to napisat...ked prejdem prstom tak uz citit take ostre.. uz vystrkuju rozky... :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme také nejvíc na tescových ale i pampersky neodmítáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kiupujeme akcičkové a malá bude nosit asi dlouho4-9kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja kupujem ked sú v akcii za 13€, je tam myslím 86ks.
24. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak Dianka sa mi nepretáča vôbec...urobila to ked mala tri mesiace...sama od seba...a od vtedy nie....

a na spodnom ďasienku má dáku hrčku...ale nie ako spodná jednička...ale ako keby až trojka.... :confused:
24. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mame jednu novotu , matko sa uz vie pytat...ked ho ma niekto na rukach a ja mu ukazem ruky / teda nie len ja/, ze ides ku mne...tak vystrie rucky, nahodi bezzuby usmev a uz to ide.... :grinning:
24. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My se točíme jak vrtule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Matějkovi gratulka Lucim
Traky no je to chytrolínek malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim to je super, ze sa matkovi voda paci, a ze potom place...asi mu je malo :grinning: :wink: , aj ja som chcela ist plavat...ale to by musela byt voda po kolena...lebo ked vojdem tak aby im bazen nepretiekol :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jenn ani mne sa Saška ešte nepretáča, je to taký malý lenivko :grinning:
Ale neboj, však im nič neujde, raz sa začnú pretáčať a potom sa budú gúľať po celej izbe :grinning: :grinning: :grinning:
Traky tak super, mne sa tiež stráááášne páči, keď sa Saška začne rehotaž a vytrčí ďasienka :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn este bud rada...vies co to je vecne ho pretacat a aky treba davat pozor....pretacat preto, ze ked je napr. v postielke a sa pretoci tak sa zavadi do mriezky....a mohla by som pokracovat.....
24. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi...tak ti ich donesiem....dobre???
24. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok, tak ich dones. A za koľko teda, aby som si nachystala presne.
24. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...aj Dianka už naťahuje rúčky ku mne!!!! jééj ja mám z toho takú radosť!!!! už asi dva dni...hlavne, ked ju drží niekto iný a ja jej ukážem, že... "ideš ku mne???"... :slight_smile:
24. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky my už to vyřešili máme ohrádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi....že ma ich zbavíš.... za 12????
24. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja vyslovene citim, ze tie zubky tam su, len len ze nevylezu von . a nerob zo seba velrybu, so mta na tom videu videla, normalna pekna kocka si. :sunglasses:
matko je zase sikulak. musi to byt zlate.
mia dakujeme. pomaly to dotrenovavame. :wink:
24. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok