• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
anooooo maji ide rius ty ja alex a babyzuz ... a dnes sa ma este pytala nato aj Ani ze aj ona by mozno sla s Evkou ... tak uvidim ci sa rozhodne aj ona ist s nami :slight_smile:
24. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytam sa lebo ak si dobre spominam naposledy ked som mala laktacnu krizu aj ty si s tym bojovala vsak??? a spinka ti dobre po nutrilone? neboli ho brusko?
ahoj maji aj ja kuki odsudene nas to s mm chytilo :grinning:
24. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koniec reklamy :slight_smile: papa
24. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano krizu sme mali a len co sa to mliecko trosku zacalo rozbiehat on uplne prestal sat z prsnika ... hotovaaaa som bola ale nakoniec som si povedala, ze ked nie tak nie, ze budem odsavat kolko bude treba len nech mi mlieko uplne neodide. Lebo cely den a vlastne aj v noci ked papa tak papa MM len vecer po kupani dostava Nutrac. Brusko ho neboli aspon sa mi tak vobec nejavi a my patrime tiez k tym, ktorym sa spanok zhorsil. Nikdy sme sice nezazili spanok dlhsi ako 6 hodin. Pri nutrilone sa nam iba raz zatial stalo ze prespal 7 hodin ... ale to som kazdu chvilu kontrolovala ci vobec dycha ... sa mi to nechcelo verit, ze by tak dlho spal
24. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukám housa a kočíkujem :wink:
24. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale nam ziaria ocka z kresielka ...
a prepli sme na housa :slight_smile:
24. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm šiel spať s otázkou...dnes nič nebude? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci huby rastu??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam sa ja s tymi hubami co? :grinning: :grinning: :grinning:
zabka: ved aj vy budete mat druhe a bude to fajn, neboj. iba ja som zvyknuta na to, ze tomasko chodi do skolky, ale teraz je od stredy doma, lebo kaslal a ucitelky v skolke mi dali najavo, ze sak som doma, ze co tam robi. btw skoro vsetky deti kaslu a tecu im takeeeeeeeeeee sople. moj sem-tam zakaslal, sople nema a uz sa starali. tak som ho nechala doma. ale musim priznat, ze sa mu zhorsil a isla som k dr, ale nic mu nie je. pije nejaky sirup a teraz zakasle tak raz za den, ale som si povedala, ze to vydrzim a nedam ho do skolky. ale je to dost mozne, ze zostanem na praskoch alebo sa zo mna stane alkac.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

ano, majka, idem. je to sice na mna prilis skoro, my sme spachtosi, ale len nech si pekne zvyka na cvicenie, sak musi nejak vyzerat, inak sa "neminie", kokurencia je velka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P=mm je v ny, snad nic dnes nebude........... :wink:
24. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia...jasnačka, v nedelu som nejaké "šalené huby" videla rásť v tráve :grinning:
24. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme robli "nieco" vcera, dnes nebude tutu-mutu. :slight_smile:
24. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou Lu ja som videla v trave hlivy mame na humne v kladach nastiepene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uz su aj v mraznicke a dedusko nam nazbieral aj podpinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme hubarska rodinka :sunglasses:
24. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius...chlap, chcel by vždy :grinning: ....už chrapká :pensive: , aj Naty zaspala :slight_smile: ...supiš :grinning:
lucimka: sa chvalis alebo stazujes?
Lu tak mas pokoj od obidvoch :wink: :grinning: moj stary caka dnes ma to neminie :confused:
24. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlivy mnam...čítala som ako sa pestujú...raz možno...
lucim...aj my včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa chce tak spat, ale pecie sa mi chlieb, musim pockat :confounded:
24. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia...to ako za trest, že? :grinning:
Ja čakám na červenú, tak dúfam, že bude týždeň pokoj, minule to bol " nářez " :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius...aj ja som dnes piekla, ale minule sa mi piekol do pol 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este červenu nemam bebe :grinning: :grinning: :grinning: sak sa dosmejem :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ja len tak konstatujem. :slight_smile: nerobme to teraz casto, ale ked, tak ma to bavi. :wink:
24. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec, ako sa robi sex, ked v dvojizbovom dome ste spolu s babkou a dietatom??? :astonished:
24. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - POTICHU :grinning:
24. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka: ja len tak, ze by som aj, ale P prec.... zeby zavist zo mna?? ale niee, ja doprajem :wink:
a neporadim, dieta by nevadilo, ale mama, hmmm ze by nejake sedativa? alebo sluchatka na usi :slight_smile:
24. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia: :grinning: ale fakt, mas pravdu...
24. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...virtuálně :grinning: :grinning:

my taky dneska nic...šak nejsou vánoce :grinning:
:grinning: musim sa tu smiat na tych vasich hlaskach
ok baby ja zdrham mm je netrpezlivy tak hor sa na neho-ale pod neho? :grinning: :grinning: :grinning: no dajak bolo dajak bude dobruuuuuuuuuuuuuu :wink:
24. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok