• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no, zatal mi to vychadza, ze sex nebude, sme zatal vymyslel provizornu verziu , ze babka bude spat pri mne a malom v spalni, cize ked by sa tam chcel zmestit este aj drahy na tutu mutu, tak nic ...
a obyvacka zase nema dvere ...
no, babka bude musiet chodit na dlhe prechadzky s kocikom. :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka: ti bude s adrenalinom, ze sa zrazu dvere otvoria :grinning:
24. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ti bude ale TO bude
24. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namontovať gulu na dvere :grinning:
24. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia, do toho lusia dotoho :grinning: :grinning: :grinning:
rus, spalna aj dom maju dvere aj kluce, nastastie. :grinning:
24. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebolo by to fajn, adrenalin pridava na intenzite a vzruseni..... a psssst, sa zasa pri vas cervenam
24. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave si virtulane strngam s kamaratkou a davame si troska cerveneho....
24. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius hovoris z praxe? :grinning: a cervenanie ti uz po druhy krat neveriiiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj to vino je virtualne?

lu, gulu mam ist zajtra kupit?. :grinning:
24. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka: si ma odhalila............... a nie, iba strnganie je virtualne, vinko je skutocne...
24. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuha som kukalaodsudene a tu take orgie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak som sa mala na film vykaslat..... :grinning:
24. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak, aj ja som pozerala odsudene a popritom.... :sunglasses:
24. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem len jednu vec robit, lebo potom to tak vyzera...odsudene sa mi pacia, zvykla som si pozriet v reprize ale teraz to tak blbo davaju, ze radsej som dnes kuki...uz som pre kona aj na panelak zanevrela...zostaly mi len odsudene....
24. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panelak pravidelne pozeram na nete...
24. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaaaak popracovat som popracovala a dnes sa od toho tusim konecne skor odtrhnem ...
24. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: a neverim, ze robis len jednu vec... ty? taka skusena mamina aj styri zvladas lavou zadnou...
24. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy som aj japozerala, ale teraz som normalne maniak, same hry mam rozrobene, medzitym kon...normalne nestiham...uz sa tesim ked matko bude zivsi a na vsetko /teda okrem kona sa vyprdnem
24. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka takym ako zabka mavam obcas pocit, ze som neschopna :confounded:
24. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, hram sa vyhybam...to by sa mohlo stat, ze by som naozaj nerobila nic ine, dieta pokakane, hladne, usoplene a ja by som trhala rekordy.......
24. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kojila, odlozila dieta do postielky a ono odtial vola, ouviiiiiiii eeeeee :confused: :wink:
24. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ja som myslela len bud film alebo net :grinning: :grinning: :grinning: , bo ked som na nete, tak z filmu nic...bo milion stranok musim pozriet, milion odkazov vybavit...tak uz potom neviem o com ten film je...inac ostatok robim aj viac veci .....len keby ma niekto kameroval....ale ja si priznam...zo mnou siju vsetci certi...som aktivna/ ci hyperaktivna...a este aj v puberte...co dodat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius a to uz preco???
24. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambule dnes vas opustim idem sa dat na poradek ... umyjem si konecne vlasyyyyyyyyyy :grinning: a sup do postielky .. tam sa uvidi co a ako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak naco ho odkladas :grinning: :grinning: :grinning: ...som normalne minule rozmyslala, ked som kuki fotky...kup mu detsky pocitac...budete 2 pripojeny nocny vtacikovia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jemu sa nechce spat, ked tu je tak zivo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo niektore aj pracujete a ja si len tak lebedim okolo deti....
24. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mailovala, nohou kočikovala, housa jedným okom nepozerala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dieťa skončilo na rukách...som si dala s tým spaním od pol 7...žeby dnes nočná?
24. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: peknu prijemnu pokojnu.... :dizzy_face:
24. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha finta , ze vlasy...a potm napise ze uvidi , ze daco....zaba tak *dobru noc* v postielke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: naty si ta chce uzit co najviac :sweat_smile:
24. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: tak potom ano, tak nejak ta vidim.... :wink:
24. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ani ja nepracujem...a citim sa velmi schopna...som matka na plny uvezok...ved aj to je praca.... :wink:
24. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok