Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
24. nov 2009

no, zatal mi to vychadza, ze sex nebude, sme zatal vymyslel provizornu verziu , ze babka bude spat pri mne a malom v spalni, cize ked by sa tam chcel zmestit este aj drahy na tutu mutu, tak nic ...
a obyvacka zase nema dvere ...
no, babka bude musiet chodit na dlhe prechadzky s kocikom. 😀 😀 😀

riusik
24. nov 2009

lucka: ti bude s adrenalinom, ze sa zrazu dvere otvoria 😀

riusik
24. nov 2009

nie ti bude ale TO bude

lucia32
24. nov 2009

namontovať gulu na dvere 😀

lucim
24. nov 2009

lusia, do toho lusia dotoho 😀 😀 😀
rus, spalna aj dom maju dvere aj kluce, nastastie. 😀

riusik
24. nov 2009

ale nebolo by to fajn, adrenalin pridava na intenzite a vzruseni..... a psssst, sa zasa pri vas cervenam

riusik
24. nov 2009

prave si virtulane strngam s kamaratkou a davame si troska cerveneho....

lucim
24. nov 2009

rius hovoris z praxe? 😀 a cervenanie ti uz po druhy krat neveriiiiiiim 😝

aj to vino je virtualne?

lu, gulu mam ist zajtra kupit?. 😀

riusik
24. nov 2009

lucka: si ma odhalila............... a nie, iba strnganie je virtualne, vinko je skutocne...

traktor
24. nov 2009

fuuuuuuuha som kukalaodsudene a tu take orgie? 😀 😀 😀 😀 ...tak som sa mala na film vykaslat..... 😀

riusik
24. nov 2009

trak, aj ja som pozerala odsudene a popritom.... 😎

traktor
24. nov 2009

ja mozem len jednu vec robit, lebo potom to tak vyzera...odsudene sa mi pacia, zvykla som si pozriet v reprize ale teraz to tak blbo davaju, ze radsej som dnes kuki...uz som pre kona aj na panelak zanevrela...zostaly mi len odsudene....

riusik
24. nov 2009

panelak pravidelne pozeram na nete...

zaba2707
24. nov 2009

taaaaaaaaaak popracovat som popracovala a dnes sa od toho tusim konecne skor odtrhnem ...

riusik
24. nov 2009

trak: a neverim, ze robis len jednu vec... ty? taka skusena mamina aj styri zvladas lavou zadnou...

traktor
24. nov 2009

niekedy som aj japozerala, ale teraz som normalne maniak, same hry mam rozrobene, medzitym kon...normalne nestiham...uz sa tesim ked matko bude zivsi a na vsetko /teda okrem kona sa vyprdnem

riusik
24. nov 2009

vdaka takym ako zabka mavam obcas pocit, ze som neschopna 😖

riusik
24. nov 2009

no, hram sa vyhybam...to by sa mohlo stat, ze by som naozaj nerobila nic ine, dieta pokakane, hladne, usoplene a ja by som trhala rekordy.......

lucim
24. nov 2009

som kojila, odlozila dieta do postielky a ono odtial vola, ouviiiiiiii eeeeee 😕 😉

traktor
24. nov 2009

rius ja som myslela len bud film alebo net 😀 😀 😀 , bo ked som na nete, tak z filmu nic...bo milion stranok musim pozriet, milion odkazov vybavit...tak uz potom neviem o com ten film je...inac ostatok robim aj viac veci .....len keby ma niekto kameroval....ale ja si priznam...zo mnou siju vsetci certi...som aktivna/ ci hyperaktivna...a este aj v puberte...co dodat.... 😀 😀 😀 😀

zaba2707
24. nov 2009

rius a to uz preco???

zaba2707
24. nov 2009

bambule dnes vas opustim idem sa dat na poradek ... umyjem si konecne vlasyyyyyyyyyy 😀 a sup do postielky .. tam sa uvidi co a ako 😀 😝 😀 😝 😝

traktor
24. nov 2009

lucim tak naco ho odkladas 😀 😀 😀 ...som normalne minule rozmyslala, ked som kuki fotky...kup mu detsky pocitac...budete 2 pripojeny nocny vtacikovia 😀 😀 😀 😀 jemu sa nechce spat, ked tu je tak zivo..... 😝

riusik
24. nov 2009

lebo niektore aj pracujete a ja si len tak lebedim okolo deti....

lucia32
24. nov 2009

som mailovala, nohou kočikovala, housa jedným okom nepozerala 😝 😀 a dieťa skončilo na rukách...som si dala s tým spaním od pol 7...žeby dnes nočná?

riusik
24. nov 2009

zabka: peknu prijemnu pokojnu.... 😵

traktor
24. nov 2009

ha finta , ze vlasy...a potm napise ze uvidi , ze daco....zaba tak *dobru noc* v postielke 😀 😀 😀 😀 😀

riusik
24. nov 2009

lu: naty si ta chce uzit co najviac 😅

riusik
24. nov 2009

trak: tak potom ano, tak nejak ta vidim.... 😉

traktor
24. nov 2009

rius ani ja nepracujem...a citim sa velmi schopna...som matka na plny uvezok...ved aj to je praca.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre