• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
za 5 12 to ako v Popoluške, idem spať bo sa premením na tekvicu :grinning:
24. nov 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu taky hodit spršku a šupky dupky do hajan
24. nov 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi...rozmýšľam, či sa oplatí? malá sa okolo 1 budí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bez spršky, smradľavučo ale teplučko, aj ráno je deň :grinning:
Brú brúúú :wink:
24. nov 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat kukam letak tak je akcia na pekarnicku a k tomu je zdarma teplovzdusna pistol :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru...stemohli pockat este2 minutky a je dalsi den :wink:
25. nov 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny novy den, a vsetkym oslavencom zelam vsetko naj naj naj :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak, ja vas tu len spoza rozka citam, hodim slovkom po manzelovi o pekarnicke, a mozno to bude tak, ze aj nam ju jezisko prinesie. :grinning:

traKY kde je akcia?
25. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc spachtoskam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, ja som bola ukludnovat starsie dieta, asi sa mu nieco snivalo, tak krical "maminkaaaaaaaaaaaaaa" a ked som prisla, ze precitaj mi rozpravku, no to isto som si pomyslela, ale zacala som citat a zachrnel...

je tu vobec niekto este?

lucka: tesim sa s tebou, ze jezisko prinesie pekarnicku :dizzy_face:
25. nov 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa rozhodnete, dobre pozerajte, ja som tu, co kupil moj P, nasla na nete za 149 a P ju kupil za 116... no comment
25. nov 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia...tak to budeme mít ai stejný budíček o chvílu :grinning:

traki...no vidíš, a máš to 2v1...ten ježíšek je ale schopnej :grinning:

lucim...rády tě přivítáme v klubu pekáren :grinning:
25. nov 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už fakt jdu at si dám alespoň 20 :sweat_smile:

cmuk,cmuk, cmuk brou brou
25. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja idem... dobru nvocku....
25. nov 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim oni napisu akcia a stoji3000 korun, uz som videla aj lacnejsie
25. nov 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono tie akcie este len pridu,to je pred vianocami staletak....aja ked budem nakupovat, tak kupim asi v nayke, mame tam kartu, amam aj body, tak ma to vyjde lacnejsie, tak som kupovala ajfritezu moulinex a dplatila som len 700 korun :grinning:
25. nov 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky to nie je akcia ... to je oblbovanie ... ja som nasla hentu za 87. a bagetkovu za 113
25. nov 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz kolky krat vam hovorim dobru noc... :grinning: :grinning: :grinning: sice dnes ani raz....to bolo vcera... :grinning: :grinning: :grinning: tak dobru noc...ked nahodou uz pojdete spat :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vies aka akcia ze si spocitaju cenu pekarnicky plus pistol a napisu ze akcia....a vyjde ta to este drahsie mozno, ako keby si kupovala aj jedno aj druhe zvlast....
25. nov 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ja pokukam a ked dakde najdem dobru cenu, tak ti napisem, aj ty ked daco najdes tak napis :wink:
25. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemine, som sa zacitala do tych pekarni a skusenosti ... traky jasne ze dam vediet, ked nieco objavim. :slight_smile:
25. nov 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja hodit sprch, a ....no este uvidim :grinning: , tak zatial dobru noc a rano dopisania :dizzy_face:
25. nov 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inactu to je ako infekcna choroba, vsetko sa na nas lepi, :grinning: :grinning: :grinning: klub lehatkovy, tigrikovy, stolickovy, mrchovy...a pekarnickovy.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku rano, alebo niekedy, idem asi dnes po tu maminu, paaaaa a cmuk.
25. nov 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Streda - 25 November 2009

Dnes má naša Natálka presne 4 mesiačiky!!!!

Gabrielkabj.............25.7.........................Ella .........4 mesiačiky
lucia32..............25.7..........................Natálka ......4.mesiačiky

Všetko najlepšie bambuľkám ! :slight_smile:

Meniny oslavuje: Katarína
Meniny oslavuje v ČR: Kateřina
A šup šup na Katarínsku zábavu ! :grinning: :grinning:

Medzinárodný deň bez mäsa a deň práv zvierat. TAKŽE ŽIADNE ŠNICLE,REZNE,RÍZKY.... :angry:
Medzinárodný deň za odstránenie násilia páchaného na ženách :confused: tam by som mohla spraviť výnimku a dopísať aj mm.... :sweat_smile: :grinning:

No prajem všetkým dobré ráno a ja sebe v tejto chvíli dobrú noc :wink:
25. nov 2009 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano...

vsetko najlepsie....

Katkam tiez-ideme k svokren na oslavu vecer :wink:

Snicle nemame...od vcera zapekaneho pangasa....ale to je asi zviera tiez, ze? :unamused:

pekarnicku...jaj ...super vec...ale my pockame, kym prestavime jadro...lebo niet pre nu teraz miesta...chlieb peciem v trube...teda teraz nie, lebo tam slo dost semiacok...ale po novom roku snad aj zbuchnem...
25. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky a dobré ráno,

koukám, že jste tu rozebíraly pekárny:slight_smile: já dělám u německého distributora pekáren Bielmeier-domo, teda s pekárnama domo jsme nedávno zkončili, ale prodávali jsme je řadu let...teď máme vlastní pekárnu bielmeier...
Překládala jsem a vyráběla letáky, co se týče pekáren a receptů, tak jestli potřebujete poradit ;)
25. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné pohodové raníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jejich andělům strážných :dizzy_face: :dizzy_face: x-
Natulinko a Elinečko vše nejkrásnější k dnešnímu výročí cmuk cmuk cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vendy my ji máme a je výbornááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem s ní naprosto spokojená už asi4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mají i jiní členové naší rodiny :wink:
25. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raničko.... :dizzy_face:
25. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok