• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a ahojte a natalke vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeto najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cmuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak dakujeme...
capačky krásne, ale najprv by trebalo šaty, s teplákmi by to nebolo ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem máme nové fotoš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3568728&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
šipka v pravo jinak jsme byli na kyčlích a vše je uplně ok :grinning:
25. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu dakujeme. :slight_smile:
varim fazulovu polievocku nakyslo ... od tehu som ju nemala.

mia naaaaadherne vianocne pozdravy, to vam robili v tom fotostudiu? karamelka hotova modelka, tolko roznych ksichtikov, a velky brasko je sympatak. :slight_smile:
25. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi....krása, Simonka je fakt hotová modelka, na každej foto iná úsmevná póza :grinning:
Ku kyčličkám gratulka, nás to čaká v decembri...
25. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimko jojo dělali u Foťáka :grinning: :grinning: :grinning:
a děkujeme oběma Lucinkám :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme boli vonku zohnali sme ten silikonovy naprstok na dasienka,mame aj brufen sirup ... noooo ten vibrucol som uz nestihla tu precitat ale najblizsie kao pojdeme asi este dnes von tak kupim.

Lucimka a ten vibrucol to sa ako casto moze davat???
25. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj josi simonka je prenaaaaaaaadherneeee dievcatko :slight_smile:
25. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku maly spal boli sme aj na poste dosiel nam ten penovy koberec :sunglasses:

ked sme prisli domov o chvilu sa zobudil vyzliekla som ho strcila mu flasu s mlieckom vypil a este asi pol hodku podriemal ... ale nepokojne len sa v kuse mrvil ... chuda moje ... vytahuje si v jednom kuse cumel a pcha si ho naopak do pusy ... a teraz sa tu zasa zlosti pod hrazdou ... ani ta ho uz asi nebavi
25. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My spíme už 2.hodku, po pol hodine vyvalila na mna tenisáky, ale udrndali sme to :grinning:
25. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - náááádheraaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -sú perfektní - obidvaja- obitraja :wink:

Traki - asi sa ulakomíme :wink:

A vlastne som si to zapla, lebo vám chcem ukázať tie moje lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... pracujem na foto ...
25. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka.... děkujeme :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky krásné fotečky a mladý Jurko je frajer :wink:
25. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a strašný špekulant :grinning: :grinning: :grinning: - som sem, ani nemohla dať tie fotky - čo stále špekuluje ... musím sa ísť s ním hrať - s pokemonskými kartičkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenkynam všetko najlepšie :dizzy_face:
Josi čo si dnes varila???
Josi,Zmurky krasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuška dneska jsem měla uzenou polívku s rýži a dělala jsem plněné knedlíky s uzeným a kedlubnové zelíčko :wink: a zítra bude mrkvová polévka a drubeží játýrka na cibulce a bramborová kaše a červená řepa :wink:
Děkuji za pochvalu a co jak se daří klukům a tobě?
25. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi chlapci chodia do školy,Jurko ma na ruke dlahu,Jakubko nosi domov jednotky z hviezdičkami,Janik papuluje,,a maly chodia somnov do prace,v pondelok by som mala mať konfrontaciu na policii z byvalym :unamused:
25. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuška kluci jsou fajn a tvojemu bývalému bych jednu vyšnořila za jeho chování :angry:
25. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi policia to vyšetruje od aprila 2008,a teraz znovu o tom rozpravať všetko čo bolo za 8 rokov ,na nervy :angry:
25. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuška vůbec si to nedovedu představit :frowning2:
25. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi snažim sa nato zabudnuť,
25. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako kočky? my čakáme na našich zalúbencov - (mojich rodičov - kto nečítal od rána :wink:) a oni nikde :grinning: :grinning: . Kúpili sme m takého krásneho anjela a vianočnú ružu.... Som sa dnes zamýšlala, že 37 rokov spolu .. že waw... a potom som s úžasom zistila, že ja som z mužom už ťaháme deviaty :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my až na druhej strane????kde ste???
25. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemny dobry vecer prajeme ... tak sme okupani a chvilu je ticho ... az sa mi to nezda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak ja sa zasa dosmejem ked si to maly rozmysli :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem tady malá spí a já peču cukroví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi ja my sme okupkani a spinkame ... na ako dlho? :wink: idem mu ostrihat nechtiky.
25. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia v pekarnicke pecies? :grinning:
25. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prajem všetko naj dnešným oslávencom.. zalúbencom.. a aj ostatným deťúrencom

dnes bola pohodka, malá sa večer tak jašila až som neverila že z toho môže byť raz spánok. a aha ho.. uvidíme do kedy, ako žabka správne poznamenala...

a zabralo na ňu moje najoblúbenejšie CD - asi nemá vkus po mne, lebo pri ňom zaspala.. ale je to taká pohodka, tak to asi na ňu rozbalím aj zajtra.. je to Tracy Chapman, jej prvý album.. kto nepozná tak ukážka - možno zaberie aj na vašich drobcov:

http://www.youtube.com/watch?v=Fn01zVMX6Q0&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=kjRo_CHSdt0&feature=related
25. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok