Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. nov 2009

a ahojte a natalke vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeto najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cmuuuuuuk 😵 😵

lucia32
25. nov 2009

trak dakujeme...
capačky krásne, ale najprv by trebalo šaty, s teplákmi by to nebolo ono 😝

josifek
25. nov 2009

ahojky všem máme nové fotoš 😀 😝 😝 😝 😝 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
šipka v pravo jinak jsme byli na kyčlích a vše je uplně ok 😀

lucim
25. nov 2009

lu dakujeme. 🙂
varim fazulovu polievocku nakyslo ... od tehu som ju nemala.

mia naaaaadherne vianocne pozdravy, to vam robili v tom fotostudiu? karamelka hotova modelka, tolko roznych ksichtikov, a velky brasko je sympatak. 🙂

lucia32
25. nov 2009

Josi....krása, Simonka je fakt hotová modelka, na každej foto iná úsmevná póza 😀
Ku kyčličkám gratulka, nás to čaká v decembri...

josifek
25. nov 2009

Lucimko jojo dělali u Foťáka 😀 😀 😀
a děkujeme oběma Lucinkám 😉 😵 😵 😵

zaba2707
25. nov 2009

ahojte, tak sme boli vonku zohnali sme ten silikonovy naprstok na dasienka,mame aj brufen sirup ... noooo ten vibrucol som uz nestihla tu precitat ale najblizsie kao pojdeme asi este dnes von tak kupim.

Lucimka a ten vibrucol to sa ako casto moze davat???

zaba2707
25. nov 2009

juuuuuuj josi simonka je prenaaaaaaaadherneeee dievcatko 🙂

josifek
25. nov 2009

Žabka děkujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zaba2707
25. nov 2009

vonku maly spal boli sme aj na poste dosiel nam ten penovy koberec 😎

ked sme prisli domov o chvilu sa zobudil vyzliekla som ho strcila mu flasu s mlieckom vypil a este asi pol hodku podriemal ... ale nepokojne len sa v kuse mrvil ... chuda moje ... vytahuje si v jednom kuse cumel a pcha si ho naopak do pusy ... a teraz sa tu zasa zlosti pod hrazdou ... ani ta ho uz asi nebavi

lucia32
25. nov 2009

My spíme už 2.hodku, po pol hodine vyvalila na mna tenisáky, ale udrndali sme to 😀

zmurkaz
25. nov 2009

Josi - 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - náááádheraaaaa 😵 😵 😵 😵 -sú perfektní - obidvaja- obitraja 😉

Traki - asi sa ulakomíme 😉

A vlastne som si to zapla, lebo vám chcem ukázať tie moje lásky 😵 😵 😵 .... pracujem na foto ...

josifek
25. nov 2009

Zmurka.... děkujeme 😀 😀

zmurkaz
25. nov 2009
josifek
25. nov 2009

Zmurky krásné fotečky a mladý Jurko je frajer 😉

zmurkaz
25. nov 2009

a strašný špekulant 😀 😀 😀 - som sem, ani nemohla dať tie fotky - čo stále špekuluje ... musím sa ísť s ním hrať - s pokemonskými kartičkami 😀 😀 😀 😀

nina41
25. nov 2009

Ahojte 😵
Oslavenkynam všetko najlepšie 😵
Josi čo si dnes varila???
Josi,Zmurky krasne fotky 😵 😵

josifek
25. nov 2009

Ninuška dneska jsem měla uzenou polívku s rýži a dělala jsem plněné knedlíky s uzeným a kedlubnové zelíčko 😉 a zítra bude mrkvová polévka a drubeží játýrka na cibulce a bramborová kaše a červená řepa 😉
Děkuji za pochvalu a co jak se daří klukům a tobě?

nina41
25. nov 2009

Josi chlapci chodia do školy,Jurko ma na ruke dlahu,Jakubko nosi domov jednotky z hviezdičkami,Janik papuluje,,a maly chodia somnov do prace,v pondelok by som mala mať konfrontaciu na policii z byvalym 😒

josifek
25. nov 2009

Ninuška kluci jsou fajn a tvojemu bývalému bych jednu vyšnořila za jeho chování 😠

nina41
25. nov 2009

Josi policia to vyšetruje od aprila 2008,a teraz znovu o tom rozpravať všetko čo bolo za 8 rokov ,na nervy 😠

josifek
25. nov 2009

ninuška vůbec si to nedovedu představit ☹

nina41
25. nov 2009

Josi snažim sa nato zabudnuť,

zmurkaz
25. nov 2009

tak ako kočky? my čakáme na našich zalúbencov - (mojich rodičov - kto nečítal od rána 😉) a oni nikde 😀 😀 . Kúpili sme m takého krásneho anjela a vianočnú ružu.... Som sa dnes zamýšlala, že 37 rokov spolu .. že waw... a potom som s úžasom zistila, že ja som z mužom už ťaháme deviaty 😅 😕 😵

voskovka
25. nov 2009

my až na druhej strane????kde ste???

zaba2707
25. nov 2009

prijemny dobry vecer prajeme ... tak sme okupani a chvilu je ticho ... az sa mi to nezda 😀 😀 😀 😀 sak ja sa zasa dosmejem ked si to maly rozmysli 🙂

josifek
25. nov 2009

já jsem tady malá spí a já peču cukroví 😀 😝

lucim
25. nov 2009

zabi ja my sme okupkani a spinkame ... na ako dlho? 😉 idem mu ostrihat nechtiky.

lucim
25. nov 2009

mia v pekarnicke pecies? 😀

samayka
25. nov 2009

ahojte

prajem všetko naj dnešným oslávencom.. zalúbencom.. a aj ostatným deťúrencom

dnes bola pohodka, malá sa večer tak jašila až som neverila že z toho môže byť raz spánok. a aha ho.. uvidíme do kedy, ako žabka správne poznamenala...

a zabralo na ňu moje najoblúbenejšie CD - asi nemá vkus po mne, lebo pri ňom zaspala.. ale je to taká pohodka, tak to asi na ňu rozbalím aj zajtra.. je to Tracy Chapman, jej prvý album.. kto nepozná tak ukážka - možno zaberie aj na vašich drobcov:

https://www.youtube.com/watch?v=Fn01zVMX6Q0https://www.youtube.com/watch?v=kjRo_CHSdt0

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre