• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
žabka...aj my sme mali pár takýchto dní...to prejde, vydržať...
Inak naša už zistila, že má hlasivky, tak sú u nás na dennom poriadnu výkriky všetkého druhu...
Ups...chcela som sťahovať fotky, hlava deravá...maminka mala včera "záchvat " a nafotila cez 70 fotiek :grinning:
26. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :wink:
...tak ja hlásim príchod z poradne, malá je OK, zaočkovaná a váži 6 940 g .. celkom dobré nie? :wink:
Som zvedavko aká bude po očkovaní....

...Lucka - aj ja som včera akosi veľa fotila - a zastavili ma až vybité baterky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mojmatko dnes papal spagety zo syrom a velmi mu chutilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....teda aspon myslim, lebo.....cicik tahal ako divy..... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze sa rada chvalim , tak som to musela napisat, ked sa to tu dnes rozoberalo..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su recepty, to len josi pecie? ostatne co?
26. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SEXARDY- 25 dkg polohruba muka, 15 dkg maslo / alebo palmarin..../, 7 dkg praskovy cukor, 4 zltka- urobime cesto a rukami roztlacame na suchy plech. na cesto rozotrieme lekvar. - 4 bielka , 15 dkg mlete orechy, 20 dkg praskovy cukor, 3 lyzicky kakao- bielka vyslahame pridame cukor, potom orechy, kakao- nalejeme na cesto a pekne rovno rozotrieme. navrch nasekame orechy a dame piect.dobru chut....ked to vyskusate aj u vas bude ten kolac bodovat :wink:
26. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Špagetárka čauko...recept vytlačený...a možno aj piecť budeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajo, aj my iba kojíme... :slight_smile:
26. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, už si tu?
26. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ahoj :slight_smile:
26. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukala na FB ten trapas rosnicky rano...chuda...asi skoncila.....
26. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu a cakam a ty nic? :grinning:
26. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhuuuuuu,
dakujeme za info o nas, ano, naozaj aj my zatial iba kojime. :slight_smile:

traky, ta rosnicka co telefonovala? si myslime, ze to bolo divadielko, akoze...
26. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...no aj mne to tak prislo,, a potom ten prizvuk v jej hlase....aj tak sa mi nepaci ako rosnicka :grinning:
26. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne, boli tam aj lepsie, aj horsie. :wink:
26. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tolko sa tu spominalitiepekarnicky az....moj mm nejde na zivnosta nasiel si inu robotu...teda zatial,kym nebude nieco ine a hadaj kde bude robit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Jajo...aj my sa kojime a budeme az do februara..potom mrkva...atd...varena..neskor surova....no bude zabava
26. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu...akoze nechcela by som sama ostat s detmi, ze muz je za pracou....
sice mam obcas pocit, ze som doma iba ja...a dedo mi super pomoze...ked Davida zoberie na prechadzku poobede...Ale zasa mm, ak poprosim...tak spravi...nakupi, uprace, vyvesia...ale obcas je nepouzitelny....zaspi pri hre a konec..tma..
26. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky v pekarni?????? :grinning: :grinning: ale tam sa nejazdi na traktore :grinning: a kupis teda tu pekarnicku?
ahoj briiiiiiiin :slight_smile:
26. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vymenili nam dieta...dali nam taku malu mrchu...co ju hnevaju zuby a stale by cecala...ale ked ostane po tom kludny, nech je tam aj 23hodin..
26. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin :slight_smile:
26. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..ta cervena sosovica nenafukuje? Ak hej...tak kupim..a pravim polievku s hubami na stedry vecer...jaj kapustnica mojaaaaaa :cry:
26. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm mi povedal, ze kupme kolotoc nad postielku...ja mam pocit, ze dieta sa nam zgrcia ...kto poradi? lucim?
26. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak , tak :grinning: :grinning: :grinning: a pekarnicku aj tak kupim , budem mu konkurovat :grinning: :grinning: ale este stale neviem ktou :sweat_smile:
26. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som teraz kupila kolotoc a matkovi sa paci / teda vyhrala som aukciu :wink:
26. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bri ked mu ho pustim ani sa nepohne len pusu otvori a kuka :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja kukam...po nete :grinning:
26. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikula si
26. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok