Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
26. nov 2009

žabka...aj my sme mali pár takýchto dní...to prejde, vydržať...
Inak naša už zistila, že má hlasivky, tak sú u nás na dennom poriadnu výkriky všetkého druhu...
Ups...chcela som sťahovať fotky, hlava deravá...maminka mala včera "záchvat " a nafotila cez 70 fotiek 😀

zmurkaz
26. nov 2009

Ahojte žienky 😉
...tak ja hlásim príchod z poradne, malá je OK, zaočkovaná a váži 6 940 g .. celkom dobré nie? 😉
Som zvedavko aká bude po očkovaní....

...Lucka - aj ja som včera akosi veľa fotila - a zastavili ma až vybité baterky 😀 😀 😀 😀

traktor
26. nov 2009

ahojte tak mojmatko dnes papal spagety zo syrom a velmi mu chutilo..... 😀 😀 😀 😀 .....teda aspon myslim, lebo.....cicik tahal ako divy..... 😀 😀 😀 😝

zmurkaz
26. nov 2009

traki - 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
26. nov 2009

no kedze sa rada chvalim , tak som to musela napisat, ked sa to tu dnes rozoberalo..... 😀 😀 😀

traktor
26. nov 2009

a kde su recepty, to len josi pecie? ostatne co?

traktor
26. nov 2009

SEXARDY- 25 dkg polohruba muka, 15 dkg maslo / alebo palmarin..../, 7 dkg praskovy cukor, 4 zltka- urobime cesto a rukami roztlacame na suchy plech. na cesto rozotrieme lekvar. - 4 bielka , 15 dkg mlete orechy, 20 dkg praskovy cukor, 3 lyzicky kakao- bielka vyslahame pridame cukor, potom orechy, kakao- nalejeme na cesto a pekne rovno rozotrieme. navrch nasekame orechy a dame piect.dobru chut....ked to vyskusate aj u vas bude ten kolac bodovat 😉

lucia32
26. nov 2009

Špagetárka čauko...recept vytlačený...a možno aj piecť budeme 😝 😀

asparaguska
26. nov 2009

Jajo, aj my iba kojíme... 🙂

asparaguska
26. nov 2009

Traky, už si tu?

traktor
26. nov 2009

som ahoj 🙂

traktor
26. nov 2009

som kukala na FB ten trapas rosnicky rano...chuda...asi skoncila.....

traktor
26. nov 2009

tak som tu a cakam a ty nic? 😀

lucim
26. nov 2009

huhuuuuuu,
dakujeme za info o nas, ano, naozaj aj my zatial iba kojime. 🙂

traky, ta rosnicka co telefonovala? si myslime, ze to bolo divadielko, akoze...

traktor
26. nov 2009

lucim...no aj mne to tak prislo,, a potom ten prizvuk v jej hlase....aj tak sa mi nepaci ako rosnicka 😀

lucim
26. nov 2009

ani mne, boli tam aj lepsie, aj horsie. 😉

traktor
26. nov 2009

lucim tolko sa tu spominalitiepekarnicky az....moj mm nejde na zivnosta nasiel si inu robotu...teda zatial,kym nebude nieco ine a hadaj kde bude robit? 😀 😀 😀 😀

brinzulka
26. nov 2009

Ahojte...
Jajo...aj my sa kojime a budeme az do februara..potom mrkva...atd...varena..neskor surova....no bude zabava

brinzulka
26. nov 2009

riu...akoze nechcela by som sama ostat s detmi, ze muz je za pracou....
sice mam obcas pocit, ze som doma iba ja...a dedo mi super pomoze...ked Davida zoberie na prechadzku poobede...Ale zasa mm, ak poprosim...tak spravi...nakupi, uprace, vyvesia...ale obcas je nepouzitelny....zaspi pri hre a konec..tma..

lucim
26. nov 2009

traky v pekarni?????? 😀 😀 ale tam sa nejazdi na traktore 😀 a kupis teda tu pekarnicku?
ahoj briiiiiiiin 🙂

brinzulka
26. nov 2009

inak vymenili nam dieta...dali nam taku malu mrchu...co ju hnevaju zuby a stale by cecala...ale ked ostane po tom kludny, nech je tam aj 23hodin..

lucim
26. nov 2009

brin 🙂

brinzulka
26. nov 2009

baby..ta cervena sosovica nenafukuje? Ak hej...tak kupim..a pravim polievku s hubami na stedry vecer...jaj kapustnica mojaaaaaa 😢

brinzulka
26. nov 2009

moj mm mi povedal, ze kupme kolotoc nad postielku...ja mam pocit, ze dieta sa nam zgrcia ...kto poradi? lucim?

traktor
26. nov 2009

lucim tak , tak 😀 😀 😀 a pekarnicku aj tak kupim , budem mu konkurovat 😀 😀 ale este stale neviem ktou 😅

traktor
26. nov 2009

a som teraz kupila kolotoc a matkovi sa paci / teda vyhrala som aukciu 😉

traktor
26. nov 2009

bri ked mu ho pustim ani sa nepohne len pusu otvori a kuka 😀 😀

brinzulka
26. nov 2009

uz aj ja kukam...po nete 😀

brinzulka
26. nov 2009

sikula si

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre