Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. nov 2009

my kolotoc nemame, a jeden co sa matkovi pacil , na neho aj tak spadol, nie je to na tento vek uz moc staticka hracka? da sa to chytat? my mame 2 hrazdicky.

traktor
26. nov 2009

lucim ja mu ho davam aj dole, teda vrch hraje a zvysok si okusuje 😀

traktor
26. nov 2009

ono velmi zalezi aj na tom aku melediu hraje, nas matko ked je v postielke tak pustim kolotoc a jeho to uspava...ale je pravda, ze niektore kolotoce hraju taku melodiu , ze by som sa skor zrutila ako zaspala 😅

traktor
26. nov 2009

no ideme kupat, lebo panko sauz uklada,,, 😉

lucim
26. nov 2009

my mame na hudbicku zirafu s natahovacim krkom z ikey.
ale to sa mi pacilo, ked sme kedysi citali o tych nakupenych zbytocnostiach, ze sa dieta vzdy zgrckalo, ked pustili kolotoc. 😀

josifek
26. nov 2009

lucimko my máme i hrazdičku i kolotoč i natahovací husu z Ikei 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
26. nov 2009

mia, som rozmyslala, ci minuly vikend nekupim aj tu husicku, ale radsej sme tam len ponatahovali vsetky krky - mm - a kupili sme prstikove divadlo- zvieratka. 🙂

josifek
26. nov 2009

My ho máme také to prstíkoví máme zvířatka slon ,lev žaba, jelen atd... 😀 😀

lucim
26. nov 2009

ano ano,, presne to mame. 🙂

inneska
26. nov 2009

helou 🙂

ja sa hlásim narýchlo, ideme už teraz k svokrovcom, vrátime sa sobotu večer 🙂 tak balím, skladám prádlo, ešte seba do sprchy...

boli sme u dr..erik je zaočkovaný a vôôôbeeeec neplakal, čo som bola prekvapená 😵 len mu skrivilo pusinku, vydal trochu hlásku a bolo po všetkom 😎 a ku dnešnému dňu vážime 8630g 😎 a najbližšia návšteva dr až koncom januára, ak neochorieme 🙂 a poobede sme sa kočíkovali ešte s jednou koníkovkou dubnickou..očko zatial dobre, teplotka neni..´opatrenia´ som nerobila...teraz sa hrá pod hrazdičkou, teda nad ňou 😀 som mu dala naležato,, kedže stále je na brušku, tak som musela aj hrazdu prispôsobiť 😀

lucim
26. nov 2009

idem vyaukciovat nejaku hannu montanu pre tie moje slecny v rodine ... na vianoce...

ani3012
26. nov 2009

Ahojte babulky,len som vás chcela pozdraviť. Za posledné 3 dni som spala asi tak 8 hodín do kopy a som unavená.Tešila som sa,že budem koníkovať ,ale Evička ma obrátený režim.Teraz je hore,chcem ju udržať aspoň do pol ôsmej,keď by sa mala napapať a idem si ľahnúť zarovno s deťmi.
Tak brú noc,zajtra podám hlásenie,tak ako vždy 🙂

lucim
26. nov 2009

ani poriadne sa vyspinkaj, bruu

josifek
26. nov 2009

Inesko štastnou cestu a Eričko má teda supr míry 😉 Ani spinuškaj sladké snílky

lucim
26. nov 2009

prvy hannah balicek je moj,
inn uzi si to. a krasne miery aj prijemny den si musela mat. 😉

traktor
26. nov 2009

hod tu co si vydrazila 😉 , in davajte na seba pozor a uzite si to 🙂

lucim
26. nov 2009

traky toto: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1565355
a este jedna taka je za par minut

traktor
26. nov 2009

supeeeer, 😉

lucim
26. nov 2009

tu druhu som pustila, nechcelo sa mi o to byt, za hodinu su dalsie dve. ty mas doma slecny, bude sa to pacit?

lucim
26. nov 2009

biť - nie byť. 😀

lucim
26. nov 2009

halooooooo, no alex, pohodkaaaaaaaaa, krasne, tak nakoniec bol s tebou v bazene aj manzel? supis. 😀 😵 😵

alexarisko
26. nov 2009

no sak co sa bude, v utorok sme boli same a neska isiel fotit a natacat

lucim
26. nov 2009

ako sa vam to paci?

alexarisko
26. nov 2009

fajne fajne, najprv sme boli tri,neska len dve a aj to nas spoluplavec skoncil skor bo plackal, mala sa rehnila na secky strany heh a uzivala si to, ale skor ako plavanie ju zaujimali setky hracky za ktorymi sa snazila silou mocou dostat nevedela co si skor strcit do ust 🙂

kochanski
26. nov 2009

huráááá, vítězství je našéééé 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4401700

jinak, dobrý večer všem 😅

jennna
26. nov 2009

ahojky z večera...
baby ja sa už nejdem dočkať, kedy bude dianka sedkať, aby som ju mohla voziť v športovom kočíku....ona mi nechce byť vo vaničke....sa tam nudí a vrieska....iba ked spinka, že je unavená...tak v poho, ale ak s ´ňou idem von po spaní, že nie je unavená....tak to je vreskot...z nudy!!!!

júúúj a dneska sa mi pridusila grckou....ešte že som bola pri nej.....ani by som to nepostrehla....len na mňa vypleštila splašený výraz.....dlhé ticho....a rééév....obordovela.... sa zľakla a ja s ňou.....chudiatko moje maličké....

lucim
26. nov 2009

alex, tak to je suoerm ze sa jej to paci. 🙂
aj potom lepsiespinka? unavi sa?

kochy super cena! 🙂

jenn a tebe sa ten sportak neda dat do lahu? jebo mne oba ano.

kochanski
26. nov 2009

jenn ahojky
koukám, že naše cácorky mají úplně stejné moresy v kočárku 😀 . U nás je to jako přes kopírák...pokud neusne, tak vydrží třeba chvíli pozorovat co vidí v zorném úhlu, ale většinou to víc jak půl hodiny nevydrží a pak začnou decibely 😀 . Takže pak třeba zbytek cesty posiluju ruce tím,že kočár jede po zadních aby madam viděla 😀. A zrovna dneska předvedla všem v autobuse jak moc se jí v kočárku nelíbí 😠 😅 ...asi bude její fotka na všech zastávkách 😀
a s tím zvracením...teda to bych byla taky vyplašená 😖 . To pak člověk nechce ani domýšlet co by se stalo kdyby byl zrovna někde jinde 😖
Já takhle přišla předevčírem ráno k veverušce (dospávaly jsme spolu v postýlce a já pak vstala a jí ještě nechala chviličku samotnou dospat) a ona měla kolem nosánku plno neztráveného mlíčka a i nosní dírky od mlíka 😖 . Úplně jsem se zhrozila. Naštěstí spala na boku, takže všechno přebytečné vyteklo na plínku, ale vypadalo to příšerně....asi si rozespalá kýchla nebo se zakuckala a to co nespolka šlo ven nosem i pusou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre