Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mifinka
26. nov 2009

HOj, ted jsme to chtela napsat, jestli ti nejde sporták do lehu 🙂 no ani když jí sundáš stříšku se nezklidní? Vojtas je taky v kočíku v klidu bud když spí a nebo musí byt střecha dole aby mohl koukat.. Přece jen mám na kočárku velkou vaničku a myslím si že tam má ještě furt víc komfortu než ve sportáku.

jennna
26. nov 2009

kochi...tak tak....to máme teda rovnaké...

šporťák mi do ľahu ide....ale kým nebude sedkať sama, nemám dôvod ho montovať....

jennna
26. nov 2009

dobrú nôcku!!!!

lucim
26. nov 2009

dobru jenn

aj druhu montanu mam, kocky nase maju vianoce vybavene http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1557048

majkas
26. nov 2009

ahojte,

aby som nezabudla tak najprv gratulujem vsetkym oslavencom aj vcerajsim kedze som tu nebola.
docitala som dneska na prechadzke, do klubu pekarnickovych sa ale asi nepridam 🙂

a kolace? no to este netusim ze jake budu kedze vianocujeme prvykrat sami a este nemame nic vymyslene ze jake bude menu, co pozbierame z mojej rodiny a co z mm rodiny

a my zatial tiez plne kojime, skusali sme asi 2krat dat vodicku par lyziciek a tot vsjo 🙂

riusik
26. nov 2009

ahojte,

ja mam polohovatelnu vanicku v kociku a alexandra sa do nej este zmesti, tak sportak este neriesim 😉

ja premyslam, ze zacnem piect - akoze tvorive dielne pre tomasa a jeho kamaratov 🙂 len musim este zohnat nejake formicky, aby ich bolo dost a aby ich to riadne bavilo... akoze v ramci zmeny, nemusia vzdy len rozhadzat hracky, mozu sa aj nejak inak zabavit 😝

majkas
26. nov 2009

Farmář pěstuje na poli melouny a každou chvíli se mu stane, že mu děti nějaké ukradnou. Tak přemýšlí jak by těm krádežím zamezil a jednoho dne dostane nápad. Vyrobí ceduli na které je napsáno "Jeden meloun na poli je napuštěn jedem!" a zapíchne ji na kraj pole. Od té doby se opravdu melouny přestanou ztrácet. Farmář z toho má velkou radost, ale jednou takhle jde kolem svého pole, podívá se na ceduli a na ní je dětskou ručkou dopsáno: "Teď už dva."

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo. Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

majkas
26. nov 2009

rius jasne, treba vyuzit kazdu pomocnu ruku 🙂
moj bracho ked bol maly tak zboznoval vykrajovat linecke pecivo a potom to este aj lepil dokopi dzemom. niekedy to sice malo divne tvar napr spojil hribik so srdieckom ale aspon sme mali originalne kolace 😀

riusik
26. nov 2009

majka: neiem, ci kolace budu pouzitelne, ale urcite budu mat radost 😵 tomas miluje pomahat mi v kuchyni...

majkas
26. nov 2009

idem kuki odsudene

pekny vecer vsetkym 😉

riusik
26. nov 2009

aj ja 😉

gabrielkabj
26. nov 2009

Kohút sa prechádza po trhovisku.
V tom zbadá stánok s grilom, kde sa smažia kurčatá.
Nasratý podíde bližšie a vraví:
"No jasné!
Sauny.... solária.....
kolotoče.... pičoviny.....
a na dvore neni koho jebať!"

Dobré že?

majkas
26. nov 2009

kuki tip na darcek, myslim ze ste sa tu nedvno bavili o tych odtlackoch noziciek

http://www.branakdetem.cz/otisk-ruatiatky-nozia...

adka12
autor
26. nov 2009

Jennka mne sa toto čo tebe s Diankou stalo hned prvý den ked sme prisli z porodnice a ja som bola z toho celý den hotová, som mala stále tie vypleštené oči pred sebou, no hrúza.....
Ja som sa tak strašne zlakla, že som hned začala plakať, hádam ešte viac ako Saška 😅

zaba2707
26. nov 2009

ahoooooojteeee hlasim sa do nocnej 🙂

tak dnes poobede som si s malym po dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhej dobe pospala spali sme dve hodky takze som cula jak rybicka 😀 a dieta nam dnes zaspalo este pred 22,00 aj nam ho asi niekto vymenil ci co 😝

babyzuzana
26. nov 2009

halóóóó!! jááá zdravííím z českéééé země 😎
kde ste vsetky??

zaba2707
26. nov 2009

ahooooooooooooj babyzuz 🙂

babyzuzana
26. nov 2009

ahoj zabka, aspon ty si tu 😉
ked odlozim dieta z cici poslem ti prihlasku konecne, vcera fakt nevydalo 😒

zaba2707
26. nov 2009

v pohode este cakame aj na alex 🙂

zaba2707
26. nov 2009

a ako davidko v dalekom zahranici??? lubi sa mu?

babyzuzana
26. nov 2009

manzelka moja je taka neporiadna? budem jej musiet prehovorit do duse 😉
davidkovi sa lubi vsade s maminou 😉 si verim co? 😅

zaba2707
26. nov 2009

jasne ved tak to ma byt 🙂 ja som si dnes poobede s malym pospala a teraz som nejaka moc cula ... ale patrilo by sa zalahnut nech mam trosku nadspate 🙂

zaba2707
26. nov 2009

idem ja teda hodit sprch ... dobru nocku zuzik a pekne sa vybuvajte pa

babyzuzana
26. nov 2009

bru bru
moc sa mi neda pisat, ale prihlasku som ti poslala, tak paaaaaaaa

ani3012
27. nov 2009

Dnes je :
piatok - 27 November 2009

Dobre ránko prajem!

Tak dnes sa bude piť až až.
Mesačninky majú tieto júlovčatká:

jana.jaro..............27.5....................Emička .........ma krásnych 6 mesiacov

5.mesiačikov majú detičky od:
mousa.................27.6....................Amálka
susy...................27.6....................Maxim
samayka..............27.6.....................Ela
jennna................27.6....................Dianka
simonito..............27.6....................Amálie
piatok.................27.6....................Leonard

a aj jedna nefalšovaná júlovka:
josifek.................27.7................... Simonka ........ sýkorka oslavuje dnes 4 mesiačiky

Srdečne blahoželáme a želáme šťastíčka ,zdravíčka a lásky 😉 🙂 :-*

Meniny oslavuje: Milan
Meniny oslavuje v ČR: Xenie

kalendárium:

A DO KELU !!!!!!
Medzinárodný deň nenakupovania 😕
Ktorý blb to vymyslel? To musel byť len chlap! 😠 😠 😠 😉

Robotník padá z lešenia a spolupracovníci naňho zhora kričia:
- Fero, pridaj, letí za tebou tehla!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
27. nov 2009

ránko 🙂

už sme u svokrovcov, sme tak rýchlo vypadli včera, že som sa nestačila ani rozlúčiť 😅 tak som vás musela prísť teraz aspoň pozdraviť 😉

a chcem sa pochváliť(možno to už baj vaše detičky robia, ale nepostrehla som , že by to tu niekto písal) včera sa erik prvý krát(ešte doobeda) dal na 4....pokrčené kolienka, zapretý ručičkami a bruško bolo vo vzduchu 😎 mám aj foto ako dôkaz, ale bude až ked prídeme domov 🙂 a včera večer to ešte trénoval 🙂

lucia32
27. nov 2009

Rááánko 🙂
Všetkým oslávencom blahoželáme, spešl Sýkorke, Dianke a karamelke 😉 😉 😉
Aj som zabudla, že 27.6 bol tak plodný deň 😀
Inn...neveríííím 😝 😀 , šikula malá, už sa teším na foto ako dôkaz 😉 Tak si užívajte svokruškov a zajtra rýchlo domov 🙂

lucia32
27. nov 2009

Trakyyyyyyyyyyyy včera som piekla tvoj sex koláčik...to je sladkosť ako hrom 😀 , na nás prisladký a ešte som tam šupla sladký džem, no lupkalo nám až za ušami...ale celkom dobrý a zaujímavá chuť, len pre nás menej cukru a nabudúce kyslejší džem 😝 😀

samayka
27. nov 2009

bréééé rááánkooo

anííííí - sýkorka má 5 mesiačikoooov a karamelkááá mááá 4 !!! ale nevadí aj tak všetkým len a len všetúčko najlepšie a najkrajšíe 🙂))

toto bol tuším najplodnejší dátum 🙂 že??

inn- naša babulka od začiatku čo sa prevaluje tlačí pod seba kolená, lenže zabúda na ručičky a potom ryje nosom do podložky 🙂) takže nie sme na štyroch ale na troch ( dve kolienka a nos )

včera sme boli plávať a skoro som si dieťa utopila... sme cvičili taký cvik, že ona ležala chrbátikom vo vode, ja som jej držala hlavičku a druhou rukou pod bradu.. ona chúďa ešte stresy z vyťahovania soplov - ruku z podbrady mi ručičkami odstrčila a šuuup sa pod vodu. vytiahla som ju za ruku ako žabu. ale prežila to, len bolo pár slzičiek...

inneska
27. nov 2009

a jasne, že gratulujeme všetkým oslávenčekom, je vás požehnane 🙂 cmukáme vás...

jasne, máme dôkaz, dokážeme vám, aký sme šikulkovia 🙂

a už sa idem erikovi venovať, je už hore, prebalený, soplík odsatý, a ideme sa napapať 🙂

tak sa mi tu mávajte krásne 😉 paaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre