Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
28. nov 2009

Sobota - 28 November 2009

Prajem pekné ráno 🙂

ani3012.............28.5.....................Evička .........ma 6 mesiacov
jaja27................28.5.....................Romanka .....ma 6 mesiacov
majkas...............28.6.....................Tamarka ......ma 5 mesiacov
mononoke.........28.6......................Filip.............ma 5 mesiacov
anavi.................28.7.....................Adrián .........ma 4 mesiačiky
perla200............28.7.....................Simonka ......ma 4 mesiačiky
Cathuska...........28.7......................Nela ...........ma 4 mesiačiky

Meniny oslavuje: Henrieta
Meniny oslavuje v ČR: René

Všetko naj naj najlepšie ! 😀 😀 😀 😀

Ide ježko okolo močiara, hryzie si s chuťou do jablka a stretne bociana.
Bocian:- Čo ješ?
Ježko: - Čo bocian?
Bocian: - Čo ješ jež?
Ježko: - Čo bocian, bocian? 😀

lucia32
28. nov 2009

Dobré ránko...všetkým dnešným oslávencom všetko naj, špeci Evičke aTamarke 🙂 Hapyyyy to youuuuuuuu 😉

lucia32
28. nov 2009

My sme dnes mali nočnú, naša myšička si zmyslela byť o 3 vyspatá, tak sme skoro do 5 rotovali...posteľ-kočiar a tak dookola 😝 🙂

nina41
28. nov 2009

Dobre ranko 😵
Všetkym oslavencom prajeme všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

voskovka
28. nov 2009

bre ranko...všetkym len to naj naj....čo dnes varite? 😕

zmurkaz
28. nov 2009

Dobré ráno zo Sibíru 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A oslávencom 3x huráááááá - všetko naj 😉

zmurkaz
28. nov 2009

Ahoj Voski - ja dnes v pokľudnom tempe ... budú cestoviny 😅

lucia32
28. nov 2009

Nina, voski, zmurki ahojte...u nás prší 😝

samayka
28. nov 2009

dobre ranko

v prvom rade všetkým oslávenčekom veeeela smiechu a radosti

špeciálne kronikárke a jej Evičke a hlavne Tamarke kamoške z pôrodnice posiela sýkorka uslintanú pusinu a tešíme sa na stretko, keďže sme sa naposledy minuli

lucia - tak mám taký pocit že muselo byť niečo vo vzduchu.. o 3 sme mali to isté.. ale o 4 som ju zlomila a uspala.. ona si začala spievať, húkať a prvý krát na nás vybalila ggg...no nelúb ju potom 🙂)

voskovka
28. nov 2009

ja zatial polievku...mame isť ku švagrovi ,mal včera narodky..tak neviem či zneužijeme(skor využijeme svokrovcov)...hi hi...
bolia ma desne zubaky...som si zobrala tabletu a uvidime...

zmurkaz
28. nov 2009

U nás ešte niem ale strávila som polovicu noci skoro na verande a potom pri pootvotrnom okne - malá vo fusaku ... nebudem opisovať kto je lepšie vyspaný 😀 😀 😀

voskovka
28. nov 2009

včera som bola pre okuliarky....na jedno 0,5 a druhe 0,75... 😉
a predvčerom konečne u kaderničky....bola tam kartarka-vestica...vyvestila mi o 5-6rokov dievčatko....a ja jej na to že prd-ved decka už nemôžem mať....tak som ju dostala.... 😀

voskovka
28. nov 2009

mizim variť a upratať dačo....lebo dnes dom nebudeme,zajtra ideme s mm ta hed....tak zas nič z roboty...🙂
zatial peknučku sobotku...

samayka
28. nov 2009

som vás dočítavala..

teda žmurky - iná zábava... my sme o 3,45 vetrali v izbe. spal s nami aj tatinko po dlhej dobe a nejak sa to tam rýchlejšie vydýchalo. drahý frflal že vymýšlam koniny ale keď potom malá o 4 zalomila, tak krásne ma potlapkal po ramene - akože máš môj obdiv mámo 🙂)) keby som vedela že to zaberie, tak vetrám celú noc...

vosky a to akože nemôžeš už mať deti?? mi niečo ušlo asi... že?

lucia32
28. nov 2009

samy...ved aj naša asi od 4 ležala v kočiari a ja som ju pohupovala nohou, ktorá mi trčala spod paplona 😀

lucia32
28. nov 2009

voski...my dnes budeme mať kurátko a pečené buchty...
Prečo nemôžeš už mať dievčatko? Mala si 2 cisarské? či čo? 😅

zmurkaz
28. nov 2009

Samy - jéé 😵 😵

Voski - si dobre dostala 😀 😀 😀 😀 - no a čvo to? že nem tretie? 😕

Idem upratať... malá zaspala... tak uvidíme, do kedy potiahne ... to má teraz akési dopletené - po tom očkovaní

lucia32
28. nov 2009

samy 😀 😀

voskovka
28. nov 2009

mala som dva cisarske,ale mám obratenu maternicu-což nemám normalne ani mrchy...maximalne tak 2dni a take bolestive že až....s pomocou tabletiek od bolesti sa to da prežiť...uživam lieky a chceli mi robiť najprv zaves maternice,a potom že vziať celu...mala som isť v polovičke oktobra,ale trošku sa to tabletkami zlepšilo,takže to mam zatial odložene....akonahle nebudem zvladať menzes,tak pojdem...
lebo mne sa menzesom odplavi iba za tie dva dni krv a ostatna zostava tam,ale naštastie sa zvykne sama vstrebať-tak preto mi tu operaciu odložili...
a doki vravel,že pri takomto stave nech neskusam otehotnieť,lebo ho nedonosim...že maximalne 2-3mesiace a bolo by až 90%riziko potratu....takže ja to už neriešim...dvoch mám...škoda že nie dievčatko,ale nevadi....

zmurkaz
28. nov 2009

voski - tak to si teda s takouto diagnózou štastná žena - teda - maminka dvoch nádherných detičiek ... a niekedy sú chalani lepší ako baby 😉

zmurkaz
28. nov 2009

... som akurát pozrela malému do pracovného zošita, (sme si ho vypýtali zo škôlky - bo tam mal nedorobky ) a skoro som omdlela - čo sa mu nevenujem tak fest - tak tuším osprostel ... no aby som to neprehnala .... rozumovo je OK - ale kreslí ako malák!!!! 😠 😠 😠 😠 - no tak hneď som mu dala kresliť rodinu, a záväzok je aspoň 2-3 "normálne" kresby denne... nie tie jeho vymýšlaniny!

Tak ideme kresliť 😉

ani3012
28. nov 2009

ďakujeme za gratulky 😀

zmurky,taký istý problém mám aj ja s Patrikom. Asi budeme mať Picassa alebo čo,lebo iba on rozumie svojím kresbám 😀 Ale keď bol menší,tak kreslil oveľa krajšie.

Vosky:tak teda budú vnučky 😉

A u nás je už dlhší čas zlý vzduch,lebo Evka na noc neskoro zaspáva-okolo pol jedenástej.Pritom už o tej l ôsmej som mala kľud.

samy: ty si to mala aj s tatinom-komentátorom 😀 😀 😀 Zlatá mala,Patrik si to tri krát pozrel a povedal: to by bola kamarátka pre Evu 😀 (aj Evka tak hovori s kadečím 🙂 )

lucim
28. nov 2009

evicke, tamarke filipkovi adkovi veeeeeeeeelke cmuky posielame a ostatnym, ktori uz na nas nemaju cas - romanke, simonke a nelke, tiez gratulky velke.

my sme mali dnes hovadziu polievku a hov.masko na paradajkovej omacke s knedlou, mnamky.
boli sme aj na prechadzke a v tescu, dostala som darcek predcasne k meninam, uz par rokov to chcem , original scrabble, tak budem tyrat draheho, ze ked mi ho kupil, tak sa so mnou musi hrat. 🙂

lucim
28. nov 2009

samy, eluska je dobra kecalka, s matkom by si rozumeli. 😀

zmur, odkladaj tie kresby, spenazis ako abstraktne umenie 🙂
ani aj ty. 🙂

lucia32
28. nov 2009

Tak sme s Natúšikom ostali slamené, ocik nám zdrhol do lesa...Natynka spinká a maminka ide hodiť šípku do sprchy...dúfam, že tu nebude celé poobedie mrtvo 😝 😝
Idem popozerať filmík od Browna Anjeli a demoni...dúfam, že bude tak dobrý ako kniha 😉

zmurkaz
28. nov 2009

Niečo mám odložené - možno hodím do albumu - na pobavenie 😀 😀 😀 ... a Picasso z neho nebude - skôr nejaký vedec alebo psychlóg 😀 😀 😀

Luci - si to uži 😉

nina41
28. nov 2009

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1901/dv... čitali ste niektora tento članok,

lucia32
28. nov 2009

zmur...idem na to 😀 , Natálka si to tiež nemohla nechať ujsť, už je hore 😝 😀

nina41
28. nov 2009

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1810/la... -pri čitani tohto članku som si riadne poplakala 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre