Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
28. nov 2009

ahojte baby u nas je dnes veselo...Lucinka nam ochorela uz ma teplotu kasle o 106 a pred chvilkou aj zvracala ☹ chudinka moja malinka dala som jej nurofen sirup co este od teploty?
len dufam aby sa nenakazil Mišulko od nej 😒

lucia32
28. nov 2009

Stále nespíme 😝
Lusia...tak to je mrzuté...dúfam, že sa jej po sirupčeku uľaví 😵

lusia_99
28. nov 2009

Miško zaspal tristvrte na osem vstal o pol deviatej docucol sa a spinka dufam ze aspon on bude spinkat aby som sa mohla venovat Lucinke ked to bude potrebne ......
Luci mozno chce Naty pozerat slavika? 😀

majkas
28. nov 2009

lusia no to fakt potesi 😒 zelam skore uzdravenie, nech lieky com skor zaberu a malej sa ulavi 😉

lucia32
28. nov 2009

No vyzerá to nádejne 😵 ...my fičíme na bondovke 😀

lusia_99
28. nov 2009

Maji dik dufam ze to tak bude neni nic horsie ako chore dieta ☹
baby kto je Mirda Mirdovic??? 😕 som ho ignorovala a vidim ze vy si ho pridavate 😕

lusia_99
28. nov 2009

Luci sak aj my ale len cez reklamu 😀

lucia32
28. nov 2009

kýchla si a je po spaní 😝

inneska
28. nov 2009

ahojte 🙂

tak hned na úvod prikladám dôkazné fotky, že erik už vstáva na 4 😎 od toho štvrtka, kedy to spravil prvý krát, to robí stále(poctivý tréning 😀 ) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a za ňou je ešte jedna z dneška 🙂

a pôjdem dočítať 🙂 aspoň niečo 😝

majkas
28. nov 2009

lu tak ju nechaj tak sak raz zaspi 😝

inn tak teeeeda wow, erik je ale sikovny 😉

lucia32
28. nov 2009

tak už spíme 😉

lusia_99
28. nov 2009

luci huraaaa 😵
Inn tak Erik je ale šikulka 😉

lucia32
28. nov 2009

Majkas...jaj, keby sa chcela hrať, alebo bola ticho, tak nech...ale ona ked už chce spinkať, tak začína byť nervná a občas si to pri zaspávaní rozmyslí, ale len na pár sekúnd, ked ju nechám, tak opäť začne mrnčať...
Inneska....veríme vám, veríme 😀

lucia32
28. nov 2009

Lusia...tak čo? huby rastúúúú? 😝 😀

majkas
28. nov 2009

lucia tak u nas je to podbne, ked uz zacne byt ospala a nepodari sa mi ju uspat alebo presvihnem ten spravny zaspavaci moment tak koniec, potom vacsinou nosim na rukach az do dalsieho krmenia pri ktorom vacsinou zaspi

traktor
28. nov 2009

tak frajeeeeer dakuje ale uz davno spi 😀 😉 ,sme mly navstevu..nic proti navstevam...ale ze konecne su dvere zamknute na 2 zapady.... 😀 😀 😉 , nina mas to tazke ale mas moj obdiv, ze to sama takto zvladas 😉 , a in...tu su reci zbytocne ...erik nas proste predbehol....betar jeden...zajtra vlozim do matka silnejsie baterky, mozno mu to pojde lepsie.... 😀 😀 😀 😝

lucia32
28. nov 2009

trakyyy, luciiiim...polster do stoličky... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1553258

traktor
28. nov 2009

lucia dik..idem do toho? ci che dakto iny? 🙂

lucia32
28. nov 2009

kto skôr príde, ten skôr melie...ber a utekaj 😝 😀

traktor
28. nov 2009

a to nemusim ani platit? staci utekat?--- 😀 😀 😀

lucia32
28. nov 2009

však ked ta nechytia 😝 😀

inneska
28. nov 2009

nešiel net 😠

lusia_99
28. nov 2009

lu huby nem rastu 😢
trakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj uz som vyhlasila patranie po tebe aj na FB 😀 😀 😀

inneska
28. nov 2009

dakujeme za pochvaly 😵 😵

traky...videla som maťkove fotečky je frajerskýýý 😵 😵

majka...aj erik mi pri zaspávaní tak mrnkoce divne, občas to robí aj nadránom 😅

traktor
28. nov 2009

lusiiiiia..... 😀 😀 😉

lucia32
28. nov 2009

ja že FBI 😀

traktor
28. nov 2009

ako misko ?bolo vecer lepsie ci ani nie?a in frajer z mokrou bradou....ale uz sa mi ho nechcelo zas prezliekat a podbradnik som mu nechcela davat , bo by si nasa frajerka tamarka myslela, ze je matko este male babo.... 😀 😀 😀 😝

inneska
28. nov 2009

a včera večer...erik asi po 15 min. spánku sa zobudil s velikým plačom...plakal a plakal....tak sme ponatierali dasienka a asi po pol hodinke sa utíšil a zaspal...a potom už v pohodičke..len kojo...bez ceremonií..ale mal večer aj teplotku 37,7 a po tom očkovaní mal červené trochu zatvrdnuté miesta po vpichoch .. tak či to boli zúbky, či ho nožky boleli neviem 😒

lusia_99
28. nov 2009

traki uz mas iP 😉
a luci ked bude treba tak pre traki vybavim aj FBI a si rozmysli či nas bude zanedbavat 😀
mna ked tu niet nikto ani nemrkne ved ja som tu len obcas ale traki to je inventár bez traki to proste nejde 😉 😀

majkas
28. nov 2009

no ja idem asi zalomit, nejako mi uz klipkaju oci

dobru nocku vsetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre