• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
no na mna tu uz aj prach pomalicky zacne padat...ja uz aj ked tu nie som tak tu vlastne som....mm hovori ci som ho vymenila za kona...ja ze nie ze je to jedno....ta namna len kukal... :grinning: :grinning: :grinning: este dobre , ze ma pozna... :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja by uz zalomila ale sa bojim co bude v noci ... ale klipkaju mi ockauz nech skonci slavik a pádim prič :grinning:
traki :grinning:
28. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn siiikovnicek ten ericko. my sa o to pokusame, ale este nie takto dokonale. :slight_smile:

traky kludne ber tu aukciu, ja som si uz vyrobila. :slight_smile:

lus, lucinke posielame liecive fuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:

som si chcela podriemkat s krpcom, ale matko v postielke rozhodol, ze to je len ina plocha na hru a popri tom aj natlacil do plienky, tak mna to prebralo a jeho po dlhom case uspalo. :wink:
28. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka..dobrú :wink:

jasan, bez traky by to tu nebolo vončo :grinning:
28. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi..nech je lucinka čo najskôr vyliečená :wink:

luci...ja som u erika ani nevidela že by to trénoval(musel zrejme po nociach, ked sme my spali :grinning:)proste pozrem na neho a on na 4...a odvtedy to robí často...ked to takto pôjde dalej, tak do vianoc bude asi aj loziť, ak nie chodiť :grinning:
28. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn erik je šikovny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky diky :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si s erikom pospali poobede zo 2 hodinky, tak mi tu teraz vyspevuje :grinning:
28. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nakoniec neberie, som merala je to o dost vecsie a musela by som robit otvory aj na popruhy...tak nech si to ma niekto iny, ...este pokukam inde a ked nie poriesim to ako lucim....rucne...mozno aj strucne :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuš...dakujem, pozerala som aj riškove fotečky, aj on je krásnučký zlatučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to s tou kriminálkou ma mrzí...poznám to(v súvislosti s mojím otcom) :unamused:
28. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky presne, tiez by som musela urobit otvory .. a ja som si uz prisposobila to co mam. traky, mozno ti to zajtra nafotim, chces?
28. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim jasne, nafot...udem rada :wink:
28. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj udem aj budem ...proste rada sa pozriem.... :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musíte uznať, že na vás myslím :grinning:
28. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ozaj, uz som sa rozhodla pre pekaren. :slight_smile: chcem tu etu deliccu. lebo je ticha a spolahliva a tusim sa da prerusit a pamata si aj po vypadku prudu .... a hlavne to, ze je ticha.
28. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ísť spať, nemám ísť spať, mám ísť spať.... :grinning:
28. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn dakujem,ved v piatok som bola za prokuratorkov a ak byvaly neprizna vinnu budem musieť isť vypovedať na sud,už teraz nemôžem spavať,
28. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas ist sat, naco , ved si cula ako rybicka :grinning: :grinning: :grinning: a tesim sa ze na nas myslis....len tak dalej..... :grinning: :grinning: :wink:
28. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu kasli na spanok :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte tlačím buchty a s plnou pusou sa nedá chrapken :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten bond je nekonečný, sama reklama, ale ani netuším vo co go? :sweat_smile:
28. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia nie sat :grinning: :sweat_smile: ale spat , chapes? :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj dačo nasala :grinning: ale máme len tvrdé...hrušku a domáce " betehy" :sunglasses:
28. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia a nemala si ty chudnut? ci sami to len marilo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aaaaaaaaale nie, ty musis patrit k nam k zavislackam, :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...však budem...raz :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iz ten bond vyzeral na podivne romanticky zaver a este zapletka :grinning:
28. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz budem aj ja, teraz nemozem bo kojim...potom este lebo potrebujem energiu behat okolo maleho, potom uz pride prechod takto tiez este nie...a co som sprosta chudnut na stare kolena.... :grinning: :grinning: :grinning: sa na to vy...m, hlavne ze mi je teplo.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: sa pridavam do tvojho klubu. :grinning:
28. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je to stále o tom istom? nahanačky, strielacky...ženy...pišem 1 prstom, druhou rukou si podopieram mozgové závity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, je, to je len taka rozpravka pre velkych chlapcov. :slight_smile:
28. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti padaju von, preto podopieras....? :grinning: ...marna snaha mne uz vypadli....ci nie? mala som ich? co su zavity?...mozgove....nem chapem.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak ta vitam v klube :grinning: :dizzy_face: ...a aj moj mm miluje bonda, ja to nemusim...
28. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok