Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. nov 2009

no na mna tu uz aj prach pomalicky zacne padat...ja uz aj ked tu nie som tak tu vlastne som....mm hovori ci som ho vymenila za kona...ja ze nie ze je to jedno....ta namna len kukal... 😀 😀 😀 este dobre , ze ma pozna... 😀 😀

lusia_99
28. nov 2009

joj aj ja by uz zalomila ale sa bojim co bude v noci ... ale klipkaju mi ockauz nech skonci slavik a pádim prič 😀
traki 😀

lucim
28. nov 2009

inn siiikovnicek ten ericko. my sa o to pokusame, ale este nie takto dokonale. 🙂

traky kludne ber tu aukciu, ja som si uz vyrobila. 🙂

lus, lucinke posielame liecive fuuuuuuuuuuuuu 🙂

som si chcela podriemkat s krpcom, ale matko v postielke rozhodol, ze to je len ina plocha na hru a popri tom aj natlacil do plienky, tak mna to prebralo a jeho po dlhom case uspalo. 😉

inneska
28. nov 2009

majka..dobrú 😉

jasan, bez traky by to tu nebolo vončo 😀

inneska
28. nov 2009

lusi..nech je lucinka čo najskôr vyliečená 😉

luci...ja som u erika ani nevidela že by to trénoval(musel zrejme po nociach, ked sme my spali 😀)proste pozrem na neho a on na 4...a odvtedy to robí často...ked to takto pôjde dalej, tak do vianoc bude asi aj loziť, ak nie chodiť 😀

nina41
28. nov 2009

Inn erik je šikovny 😵 😵 😵
Traky diky 🙂

inneska
28. nov 2009

my sme si s erikom pospali poobede zo 2 hodinky, tak mi tu teraz vyspevuje 😀

traktor
28. nov 2009

tak to nakoniec neberie, som merala je to o dost vecsie a musela by som robit otvory aj na popruhy...tak nech si to ma niekto iny, ...este pokukam inde a ked nie poriesim to ako lucim....rucne...mozno aj strucne 😀 😀

inneska
28. nov 2009

ninuš...dakujem, pozerala som aj riškove fotečky, aj on je krásnučký zlatučký 😵 😵 😵 a to s tou kriminálkou ma mrzí...poznám to(v súvislosti s mojím otcom) 😒

lucim
28. nov 2009

traky presne, tiez by som musela urobit otvory .. a ja som si uz prisposobila to co mam. traky, mozno ti to zajtra nafotim, chces?

traktor
28. nov 2009

lucim jasne, nafot...udem rada 😉

traktor
28. nov 2009

no aj udem aj budem ...proste rada sa pozriem.... 😀 😀

lucia32
28. nov 2009

ale musíte uznať, že na vás myslím 😀

lucim
28. nov 2009

traky ozaj, uz som sa rozhodla pre pekaren. 🙂 chcem tu etu deliccu. lebo je ticha a spolahliva a tusim sa da prerusit a pamata si aj po vypadku prudu .... a hlavne to, ze je ticha.

lucia32
28. nov 2009

mám ísť spať, nemám ísť spať, mám ísť spať.... 😀

nina41
28. nov 2009

Inn dakujem,ved v piatok som bola za prokuratorkov a ak byvaly neprizna vinnu budem musieť isť vypovedať na sud,už teraz nemôžem spavať,

traktor
28. nov 2009

nemas ist sat, naco , ved si cula ako rybicka 😀 😀 😀 a tesim sa ze na nas myslis....len tak dalej..... 😀 😀 😉

lucim
28. nov 2009

lu kasli na spanok 🙂

lucia32
28. nov 2009

ešte tlačím buchty a s plnou pusou sa nedá chrapken 😀 😝 ...ten bond je nekonečný, sama reklama, ale ani netuším vo co go? 😅

traktor
28. nov 2009

lucia nie sat 😀 😅 ale spat , chapes? 😀 😀 😀

lucia32
28. nov 2009

ja by som aj dačo nasala 😀 ale máme len tvrdé...hrušku a domáce " betehy" 😎

traktor
28. nov 2009

lucia a nemala si ty chudnut? ci sami to len marilo? 😀 😀 😀 😀 ...aaaaaaaaale nie, ty musis patrit k nam k zavislackam, 😀 😀 😀

lucia32
28. nov 2009

traky...však budem...raz 😎 😝

lucim
28. nov 2009

iz ten bond vyzeral na podivne romanticky zaver a este zapletka 😀

traktor
28. nov 2009

raz budem aj ja, teraz nemozem bo kojim...potom este lebo potrebujem energiu behat okolo maleho, potom uz pride prechod takto tiez este nie...a co som sprosta chudnut na stare kolena.... 😀 😀 😀 sa na to vy...m, hlavne ze mi je teplo.... 😀 😀 😀

lucim
28. nov 2009

traky 😀 😀 😀 sa pridavam do tvojho klubu. 😀

lucia32
28. nov 2009

a nie je to stále o tom istom? nahanačky, strielacky...ženy...pišem 1 prstom, druhou rukou si podopieram mozgové závity 😝

lucim
28. nov 2009

lu, je, to je len taka rozpravka pre velkych chlapcov. 🙂

traktor
28. nov 2009

ti padaju von, preto podopieras....? 😀 ...marna snaha mne uz vypadli....ci nie? mala som ich? co su zavity?...mozgove....nem chapem.... 😀 😀 😀 😝

traktor
28. nov 2009

lucim tak ta vitam v klube 😀 😵 ...a aj moj mm miluje bonda, ja to nemusim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre