Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
24. aug 2009

dudame.... pojdeme von? 😕 niesme zvyknuty doobeda...

lucia32
24. aug 2009

ani my, ale už ma bolia ruky 😝

lucia32
24. aug 2009

staršie deco ma vyháňa, tak idem off...pá

traktor
24. aug 2009

ahojte, tak ja sa pochvalim, mam najuzasnejsie dieta na svete...ziadna kolika /co je to kolika? 🙂 , ziadny plac, same usmev, pekne kakame, prdkame, papkame a neskutocne vela spime...takze od porodu ziadna zmena...zeby nam to vydrzalo do 18tky? 😀 😀 😀 , az mi je to trapne , ze sme taky ukazkovy 😅 ... a dnes mi prisiel ten stan tak sa mrknite 😉 , zajtra pride lehatko zebrickove, tak aj matej uz bude v klube 😉 , a laurajana , malaje krasna 😉

reilyy
24. aug 2009

😀 jeeeeeeeeeeeeeej, aj ja chcem taky staaaaaaan 😀

traktor
24. aug 2009

prid ku nam, pomestite sa 😀 😀 😀

reilyy
24. aug 2009

😀 no neviem

traktor
24. aug 2009

ked bude vecsi kupim mu tam lopticky, ja sa tak tesim / neviem kto bude mat vecsiu radost ja ci matej 😀 😀 /

inneska
24. aug 2009

rei..to mám takú fintu, napapať sa, začne sa mu driemať a šups ho do kočíka a za minutu spí 🙂 a až taký hicák u nás nieje 🙂 tak sa dá ísť von...

inneska
24. aug 2009

traky... 😉 stan je super..a tiež budem mať zrejme väčšiu radosť zo všetkého čo erik dostane ako on samotný 😀 😀

traktor
24. aug 2009

u nas sa neskutocne ochladilo, je aj zamracene, normalna zima brrr

inneska
24. aug 2009

už spíme, tak ideme von...papapaaaaaaaaaaaa 🙂

jennna
24. aug 2009

tak a my sme rady, keď máme zakakanú plienku aspoň na 7mi deň....aké to máme všetky rôzne......

Dianka teraz zalomila na prostriedku manž.postele.....v polohe "a lá Kristus na kríži"..... 😀

reilyy
24. aug 2009

posielaju mi satkuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 jupiiiiii

zaba2707
24. aug 2009

ahojte bambulky vcera som sa nahle vytratila ... bezala som k drobcovi ... riusik nic som nepojedla ... ja sa uz bojim na nejake jedlo len pozriet a davam velky pozor co zjem ... velmi krasne dakujeme za meninkove priania vsetkym 🙂

noc sme mali strasnu vydrzal najskor 2,5 hodky buvat ale aj v spanku sa stale metal ... potom nas zobudil na strasny plac ani prso nechcel ... skusili sme RR aby sa vyprdkal trosku ... a par krat asi zo 3 sa to aj podarilo chvilu bolo dobre (asi 5min) a potom zasa taky zalostny plac ze som bola uplne hotova ... dali sme sab simplex a potom trosku potiahol z prsa zasa poplakal a zaspal na brusku ... ja ho velmi nedavam na brusko ale vcera to bola jedina poloha na ktorej vydrzal dokonca na 55 min. zaspal tak sme aj my zdriemli a potom sa to cele zopakovalo zasa som siahla na RR a pomohla na par prdikov ... ale nic moc a aj tak sa zvijal dalej natierali sme brusko pupikom cvicili o 106 nahriali sme vankusik a potom podla mna uz od unavy zabuval zasa na hodku a 10 min. rano sa to zopakovalo a potom chvilu stichol tak som s nim sla von na vzduch trosku sa prejst vydrzal buvat 45 min prisli sme domov pocvicila som s nim 2x si prdkol potom zacal hladat prs tak som mu ho rychlo vovalila do pusiny napapal sa a teraz zasa spi na brusku tak som furt pri nom ja som totiz vobec neni stotoznena so spavanim na brusku a ked som sa o tom bavila s nasou dokinou aj ta vravela radsej nedavat spinkat na brusko len ked sme pri nom na chvilocku ☹ tak neviem a tusim sa mi zasa budi drobcek

jennna
24. aug 2009

gabi, to mi je ľúto!!!! hádam sa to už čoskoro polepší!!!!

jennna
24. aug 2009

tak... konečne som si urobila album... nie je toho veľa... ale kým som to pozmenšovala...a ja antitalent... 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

reilyy
24. aug 2009

zabik, vitaj v klube 😒

zaba2707
24. aug 2009

no tak som ho nejako ucicikala na chvilu zabuval (pred tym sa napapal) ale ako nahle som ho chcela dat do kocika na balkon tak zasa rev skusila som na brusko a zalomil sice mu to trvalo ... ale predsa ... len furt chodim na neho pozerat lebo z toho spania na brusku mam hrozu

zaba2707
24. aug 2009

reiiiik a co robis s malym Petkom ty ... ci nie je este nieco co som neskusala ☹

reilyy
24. aug 2009

naklon ho na jednu stranu ked spi na brusku, teda tak aby grcky stekali von z ust...

reilyy
24. aug 2009

pravidelne sab simplex pred kojenim, cvicenie, odgrgavanie.... nic extra a dudlik s hojdanim na rukach ked sa kruti a place pri kolike..... ududla sa a tak neplace aspon

zaba2707
24. aug 2009

ano sab simplex mame aj my a mne sa ti trosku zda ze ako sme ho nasadili prve 2 dni boli uplne ukazkove a teraz sa mi to uz vidi horsie ako ked sme ho vobec nedavali
po kolko kvapiek davas po 15? to vsetko robime aj my aj cvicime aj grgame len tie sproste prdy nie a nie ist

reilyy
24. aug 2009

hej, 15 kv. u nas sa to zlepsil, prdkame a uz aj kakame....a ideme na biogaju, probiotika

zaba2707
24. aug 2009

ano tu uzivame od min. stvrtku kazde rano dostava 5 kv.

zaba2707
24. aug 2009

boze ja dufam ze aj u nas sa to zlepsi ... nenavidim tu bezmocnost ked mu neviem nijako pomoct chuda moje

olianko
24. aug 2009

Ahojky 🙂
My sme sa vratili z poradne.Maxim ma 5330g a 58cm 😀
My spinkame celkom dobre takze nic specialne nebudeme skusat aby sa to nahodou nepo...lo 😅 🙂
Obcas nas boli brusko - hlavne vecer ale netrva to prilis dlho a pekne zaspi v postielke.
Jenna pozerala som album a Dianka je taka kraaaaasna 🙂

zaba2707
24. aug 2009

prihodila som par novsich foto 🙂 aspon nieco 🙂

riusik
24. aug 2009

ahojte
my sme prisli zvonka, najedli sa, alexandra zaspala a o chvilu ju mozem budit, lebo ideme na klbiky...

rei: aj ja ju chceeeeeem... kedy ti pride? hned zreferuj aka je 😉

malka18
24. aug 2009

tak my zase tak prdíme a prdíme až je to neuveritelné kde sa to v tej babulke berie... 😀 a teraz si spokojne chrapkááá..cukríček

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre